Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RafałWarszawa

Szukam dziewczyny która lubi anal lub chce spróbować Warszawa

Polecane posty

Mam 20 lat Jestem szczupły i lekko wysportowany. Dyskrecja 100% Jeśli też cię kręci ten rodzaj seksu to napisz do mnie i się poznamy dobresercemam@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a taka atrakcyjna 17latka też mogłaby być. A mogłyby do Ciebie wpaść dwie takie koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat eeeee dzieciak i do tego nie doswiadczony porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re a taka atrakcyjna 17latka też mogłaby być. A mogłyby do Ciebie wpaść dwie takie koleżanki? Pewnie że tak :) Napisz do mnie na meila . To się dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym chciała ale mój chłopak mnie pilnuje Spróbuje napisać do ciebie kiedy pójdzie do pracy aha mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na co jemu taka dziewczyna co trzeba ją pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym chciała :( Mi chłopak nie pozwala robić anal z innymi facetami a sam nie chce ze mną zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a może dałoby radę spotkać się wszystkie w jednym terminie z Rafałem? W kilka dziewczyn i on jeden co? Ja też mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re gość dziś Dziewczyny a może dałoby radę spotkać się wszystkie w jednym terminie z Rafałem? W kilka dziewczyn i on jeden co? Ja też mam 20 lat Popieram i Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrażliwy Sławek
A ze mną się umówisz? Mogę ci zaparkować członkiem w odbycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re wrażliwy Sławek wczoraj A ze mną się umówisz? Mogę ci zaparkować członkiem w odbycie. Czy pisze gdzieś w moim opisie że zapraszam tu pedalskie c***y takie jak Ty ? Odpowiedź prosta - NIE !!! Więc wypad frajerze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc,mam 18 lat,duze,lekko obwisle piersiatka i lubie analik na ostro,spotkam sie z toba dzis zaraz po obiedzie,bez sciemy,zobowiazan,gumek i bez srania przed,na koniec zrobie ci czekoladowego loda i namietnie calujac pozegnamy sie.Moge przyjsc z kolegami z afryki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałabym nieco nieśmiało i na odwrót,wystawiasz dziursko prosto mi w twarz i walisz kloca prosto do mojej paszczy,potem ostry anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×