Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Henryko

Jak schudnąć bez sztucznych tabletek?

Polecane posty

Gość gość
Najlepiej chudnąć naturalnie - dieta MŻ i utrata wagi gwarantowana. Często przy zmniejszeniu ilości pokarmów przyplątują się zaparcia - wówczas można zacząć pić mielone siemię lniane z wysoką zawartością błonnika. Ono wypełnia żołądek i mobilizuje jelita do pracy. Warte uwagi jest wymienione tu siemię lniane firmy Gal, bo ono właśnie posiada więcej błonnika niż inne tego typu produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOpti
Zanim kupiłam tabletki bardzo długo szukałam odpowiednich tabletek dla siebie.Przeważyły opinie użytkowników Foreverslim w opiniach o Slimcea nie podobało mi sie to że tak agresywnie atakują ludzi mających inne zadanie niż oni.A co do samego Foreverslimu tydzień brania i zmian w diecie i już waga spadła o 1,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie pytanie! Jak schudnąć? Mniej jeść po prostu, a wtedy żadne cudowne tabletki nie są potrzebne! Można wspomagać się siemieniem lnianym np. przy zaparciach, ale nie ma sensu kupować żadnych tabletek, bo one po prostu nie działają. Gdyby działały, to wszyscy bylibyśmy szczupli, a tak nie jest. Dobre siemię mielone z dużą ilością błonnika ma gal - wyłącznie w aptekach. Kosztuje grosze, a wystarcza na bardzo długo, bo z tego co wiem wystarczy łyżka siemienia lnianego zalana gorącą wodą dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona253
Ja odchudzałam się wraz z suplementem Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i nie uważam,że to sztuczne tabletki ;) mi pomogły nie miałam żadnych bóli a wręcz przeciwnie czułam się świetnie;) schudłam już 32kg w 4 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania832
Ja również stosowałam suplement Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl mimo 5 miesięcy po skończonej kuracji efektu jojo brak:) a ja mogę cieszyć się idealną wagą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubię pić soki Nuja - są bardzo smaczne i bardzo sycące! szczerze mówiąc jak jestem głodna to sięgam po nie awaryjnie i przechodzi! fajny skład i dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×