Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wracajacy

Jakie macie pomysly na zycie w Polsce po powrocie z emigracji???

Polecane posty

Gość gość
Ja planuje kupic za gotowke kilkzset zlewozmywakow z jednym kranem :. Mysle ze miesiecznie kilka tysiecy na czysto spokojnie bede z tego mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie długo bedziecie spier...lać a ne tylko wracać :D jak wam muzułmanie zrobią z du...py jesień średniowiecza :D a wtedy My Polacy w Polsce zdrajców nie przyjmiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw przyjmiecie tych muzułmanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wracajacy
Zapomnialem dodac ze sprzatam w hotelach i na zadne miesxkania mnie nie stac, w uk wynajmuje pokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Huehue kilka mieszkan no coraz lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilkaset zlewozmywaków to jest hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Wracajacy 2015.10.07 Tu prawdziwy autor watku, mam oszczedzonych 50k funtow po 9 latach pracy ile mieszkan moge za to kupic w pl? " :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się nie śmiej funt po 6 zeta zaraz może kupi z jedno lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz samo stwierdzenie ze sie ma iles tam zaoszczedzone jest mega zalosne, ta polaczkowatosc, wyjazd by oszczedzac, przeliczanie kazdej ****nje zlowy, funta czy euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gooopia IIzdo, chlop oszczedza na inwestycje. Co w tym qrwo nielogiczne jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupno mieszkań na wynajem w Polsce to chory pomysł, lepiej je kupic ze dwa w dobrych lokalizacjach w UK i wynajmowac na short term - duzo większy zysk. Do tego lewa firma w Uk i mniejsze z tego tytułu podatki ofermy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goopi qrwiszonie, chlop wraca do Polski i tam mieszkac, wiec jak ma wynajmowac w jukeju. Za tepa dzida jestes zeby to zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe. Ja wyajmuje mieszkanie od goscia ktory mieszka w Niemczech. Jak widac nie trzeba warowac pod chata jak sie ja komus wynajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie musiał się chłopina poćwiartować, bo zamierza kupić kilka, i każdego pilnować jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukowskie nieudacznictwo dalej ujada. Ależ wy macie ból dopy, ze ludzie oszczędzają kase by inwestować ja w PL i szcza na wasz smierdzacy jukej. Zgnijecie w tych domopodobnych budach z dykty jako margines brytyjskiego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ wy macie ból dopy, ze ludzie oszczędzają kase by inwestować ja w PL i szcza na wasz smierdzacy jukej. xxx no to niech uważają! Urząd Skarbowy już zaciera rączki, żeby tych inwestorów opierdzielić do białej kości - po zapłaceniu podatku od wynajmu i zrobieniu remontu po lokatorach nie zostanie inwestorowi nawet 5 zł! i niech inwestor nie myśli, że jak lokator przestanie płacić i nie będzie się chciał wyprowadzić to ktokolwiek mu w Polsce pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaznie? Piszesz ta regulke o US jak poeebany :D Widac masz niezle kompleksy niemoto emigracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, ze jest tepy i sam na to nie wpadł to widze, że reszta ma pomysł na talerzu i jeszcze wynajduje problemy to w sumie optymistyczne - im wiecej debili tym mniejsza konkurencja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zbytnio idealizujevie sytuację w Pl.ją pół roku nie mogłam sprzedać mieszkania bo ludzie kasy nie maja a kredyty mało dostępne.wynajmując wcale się dużo nie zarabia.zresztą po vo komu takie inwestycje.od wynajmu płaci się podatki.dla mnie to głupota.życie jest jedno i szkoda je marniwac w Pl .zwłaszcza zecw Polsce naprawdę jeśli chodzi o służbę zdrowia to jest tragedia.może się tym nie interesuje cię skr w mojej rodzinie przez plewactwo lekarzy umarło kilka osób i nie zamierzam tego tolerować. Nie wiem jak jest w UK ale w innych krajach jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Jukeju znajomy alban nie moze sprzedać chaty ponad 3 lata, bo ludzie kasy nie maja. Emigranci to smiecie intelektualni, dla których wycieczka do Egiptu i praca na zmywaku jest szczytem samorealizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt normalny kasy w Bradford nie kupi;) jak nikt mu chcaty kupic nie chce to są ku temu powody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jaki mam pomysł na życie w PL? W tym kraju można mieć tylko jeden cel życiowy do zrealizowania - modlić się, modlić się i jeszcze raz modlić się. Tu patrząc od początku roku w dobrym to nonie jest bywać na gorzkich zalach, drodze krzyżowej, majowym, różańcu, adwencie + 1mln razy na zwykłej mszy. Po prostu ludzie rozumy postradali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to jestes oświecona, co dałaś przykład w powyższym poście. W UK kościoły tez sa pełne ludzi, tylko ty tego nie widzisz emigracyjna niemoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w których kościołach w UK jest tak pełno? u mnie w miasteczku jest ich 10 - 9 zamkniętych, 4 do sprzedania(!) lub wynajęcia(!) - jeden czynny raz(!) w tygodniu w sobotę (msza o 12.30) - ksiądz przyjeżdża z innego miasta nie ma żadnego mieszkania po plebaniach, obmacywania ministrantów czy bzykania gosposi za pieniądze wiernych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha "jak to jaki mam pomysł na życie w PL? W tym kraju można mieć tylko jeden cel życiowy do zrealizowania - modlić się, modlić się i jeszcze raz modlić się. Tu patrząc od początku roku w dobrym to nonie jest bywać na gorzkich zalach, drodze krzyżowej, majowym, różańcu, adwencie + 1mln razy na zwykłej mszy. Po prostu ludzie rozumy postradali. " to jest prawda, teraz nawet prezydent religijny ze szok, zaglosujcie na PIS i wtedy sie przekonacie jak wam sie swietnie bedzie w Polsce zylo jeszcze zobaczycie co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No same emigracyjne niemoty ze zlasowanymi mozgownicami. Zobaczymi IIZDY jak niedlugo w burkach bedziecie musialy nap**dzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie iwem co cię tak mrtwi, Polacy i tak są chowani na talibów, maja nie wiecej szacunku do kobiet co oni, tylko pozory stwarzają większe... więc co cie te burki bolą? Za darmo na cycki juz nie popatrzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz głupia pisdo do tego czy ktos jest religijny czy nie. UK to pogański kraj z pogańskimi obyczajami, takimi jak np Halloween, gdzie tubylcy w święto zmarłych, latają z gola dopa po mieście. Pogański kraj, gdzie w niedziele kosza trawę, a pedały mogą brac ślub. Polska jedyny z ostatnich normalnych krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×