Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wracajacy

Jakie macie pomysly na zycie w Polsce po powrocie z emigracji???

Polecane posty

Gość gość
Nie ma czego takiego jak świeto zmarłych w Polsce- jest natomiast Wszystkich świętych, po drugie lataja 31 paxdziernika, a nie 1 listopada młocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to na kurfo do rzeczy. Jak zwał tak zwał. UKa to pogański kraj, zatracających swoja tożsamość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś a to ma polaczkowa kurfo ze wy smrodzicie zniczami w 1 listopada rakotwoerczymi zniczami pa/lancie i twoje dzieci beda mieli raka hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tempy c***u ten wpis obnaa twoj totalny debilizm ''No same emigracyjne niemoty ze zlasowanymi mozgownicami. Zobaczymi IIZDY jak niedlugo w burkach bedziecie musialy nap**dzac. "" co ty masz w tym pustym deklu? No brak slow w krajach europejskich muzulmanie zyja od dawna i chrzescijami zyja obok, nic nikomu nikt nie narzuca popaprancu nie masz szacunku do ludzi, wlasnie brak szacunku dla innych to jest podstawowa przypadlowc takich kretynow jak ty, pojechales za granice i nawet nic cie ten wyjazd nie nauczyl nienawistny tempy c***u!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Zamknij IIzde leszczu bo przyjade i cie naprostuje, qrwo z pod znaku teczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie przyjedziesz cebulowy śmierdzielu bo ci ryja obije na kolorowo peeezdo hihi haha co jezyka nie zna hueheh hał ar ju mada faka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j z babskiego forum gownojadzie ktory znalazles sobie sposob na dowartosciowanie, jestem niczym i nikim korzystaj z zcycia, teraz taka c*****a pogoda dla c***a jak ty w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zamknij śmierdzacego ryja jukejowska szmato , gnoj sobie w tym swoim jukeju z grzybem w łazience nieudaczniku, ja mam piekny domek w PL 120m2 z ogrodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze p********y gownojadzie któremu grzyb z łazienki zezarl pomozgu to ty zamknij ryja.po drugie nie wszyscy mieszkają w UK i ją też nie .po trzecie babeczka o twoim super domku mi wisi.nawet jedli go masz to vo tam robisz ? Nak****asz na kafe? Zasiłek wystarcza ci na pifko i internet ? A ogród w PL po co ? Pogoda po c***u .teraz możesz wziąć sznur i powiesić się w swoim ogrodzie bo takich poyebow tu nikt już nie chce czytać.to jest forum by sobie pomoc, poradzić pogadac a nie słuchać zryttch polmozgow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wracajacy
Funt coraz drozszy, mi to pasi. Wiecej mieszkan bedzie do kupna w Polsce. Juz za 30k funtow mozna kupic 2-3 pokojowe pod wynajem, elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba na wsi.. U mnie za 30k to sobie kupisz najwyzej 30metrów..a kuchnia w aneksie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u ciebie na wsi w uk to za tyle napewno nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się zdecyduj czy wrociles czy nie no coś pierfolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czego takiego jak świeto zmarłych w Polsce- jest natomiast Wszystkich świętych, po drugie lataja 31 paxdziernika, a nie 1 listopada młocie. X X Jaka ty madra, chyba prosto z funciaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie w PL właśnie siedzę z kolegami i mamy niezły ubaw z was śmiecie. Jutro rano pobudka, bo Brytole bedą robić kac kupkę po piateczku. Poloczki bedą musieli znów sprzątać ich gowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żadnego pomysłu, bo w Polsce za to samo zarabiałabym 5-6 razy mniej, a ceny w większości te same. Musiałabym więc na łeb upaść, żeby wracać do takiej wegetacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ceny są takie same? W PL wszystko jest tańsze. Rozumiesz wszystko. Ja wróciłem i jakoś nie wegetuje. Byłaś niemotą to o mało zarabiałaś. Teraz gnij w uka idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety wegetujesz tempu c***u, zamista czas spedzac z zona w kinie itp to siedzisz z kolesiami przy piweczku jakies to zalosne niedlugo wegetacja bedzie wieksza jak PIS dojdzie do wladzy z moherami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co niby jest tańsze? Ciuchy kosztują tyle samo (wystarczy popatrzeć na metki, gdzie często są ceny w różnych walutach), podobnie jak samochody, elektronika, agd... Usługi czy jedzenie są niby troszkę tańsze, ale jak się porówna do zarobków to wychodzi, że wręcz przeciwnie. Książki i ogólnie wydatki na kulturę są piekielnie drogie. Więc co jest takie tanie w Polsce, chętnie się dowiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 5 latach na emigracji w 2009 roku wróciam do kraju razem z moim chłopakiem poznanym za granicą. Oboje chwaliliśmy sobie pracę- studenci kierunku rolniczego -pracowaliśmy na poletkach doświadczalnych rzepaku w okolicach Kiel w Niemczech. Praca łatwa, spokojna, bezstresowa, chłopak "złota rączka" szybko znalazł dodatkową pracę, ja również dorabiałam przy pielęgnacji ogrodów, zdobyliśmy pozwolenie na pracę, co nie było trudne. Wróciliśmy w momencie aby kupić za grosze podupadłe gospodarstwo rolne. Ani mój mąż [wzięliśmy szybki ślub cywilny], ani ja nie chcieliśmy babrać się w gnoju, w grę wchodziła tylko agroturystyka. Trochę wkładu, ogrom własnej pracy, pomoc rodziny i już w 2011 mieliśmy niezły dochód, który zainwestowaliśmy w przebudowę stajni na obiekt restauracyjny, w 2013 jeden z budynków gospodarczych stał się dodatkowym obiektem hotelowym ,W tym roku zaczęliśmy budowę jeszcze jednego obiektu, będzie basen, SPA, siłownia i kilka pokoi hotelowych. Do tego dostęp do jeziora, kajaki, łodzie, piękny ogród, własne produkty mięsne i warzywne. I nikt mi nie powie, że w Polsce jest źle. Turystów [głównie z Niemiec , Belgii i Szwajcarii]nam nie brakuje, wstępną rezerwację mamy już na cały przyszły rok. Dzieci nam też bocian podrzucił. Pracujemy na swoim, lubimy to, dochody niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj , dawaj adres, lubię takie wakacje, choć żyć bym tak w życiu nie chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się dalej nie dowiedziałam, co w PL jest takie tanie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żarcie pacanie, fajki .byłes kiedykolwiek za granicą?jakbyś był to byś wiedział. Komunikacja miejska też jest tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunikacja miejska jest tania??? Żart miesiąca!!! Ok. 100 zł miesięcznie to ile to jest % przeciętnej pensji netto (o mimimalnej nawet nie mówię)? 4-5%? Bo cóż, u mnie, w dużym jakby nie było mieście, bilet miesięczny kosztuje 46 euro, przy średniej pensjii ok. 2100 euro, co daje ok. 2%. Dobre 2 razy taniej. Jak weźmiesz minimalną to różnica będzie jeszcze większa, bo tu minimalna to 1100 euro na rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żarcie? Sory, żarcie jest cholernie drogie. Nie powiesz mi, że płacisz 1,5 zł za butelkę pasteryzowanego mleka, 8-12 zł za kilogram łososia, 6-7 zł za kilogram królika czy jagnięciny, 3-4 zł za butelkę dobrego wina, 12 zł za butelkę wódki... i zarabiasz przy tym co najmniej 1500 zł na rękę pracując maks 40 godzin w tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w planie mam wybudowanie duzego domu z 8 mieszkaniami pod wynajem, lub z mozliwoscia sprzedazy,dzialke 40 arow juz mam ,a na budowe 700tys zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bilet miesięczny kosztuje 30 zł, w systemie trzymiesięcznym jeśli to jest drogo to ty chyba z mopsu na zapomogach lecis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku młotku, po perwsze przeliczaj 1:1 . Fajki i tytoń mimo wszystko są tańsze w pl. Dlaczego emigrancji sprowadzają tytoń z polski ai dlatego. Po drugie młotku pastewny istnieje zależność od kraju, w jedym najtańsze fajki 4,29 eu, w drugim najtańsze 8. Więc poluzuj gumę w majtach od chińczyka. Prezerwatywy w pl też są tańsze. Podkład garniera również i to dwukrotnie. Chcesz robić listę zakupów tutaj i porównywać.to siedź na swoim zmywaku, bo pensja 1000 eu czy1200 jest akurat nirmalną najniższą, i to też w zależności od państwa. Ciut minimum nad zasiłek, więc nie wiem co ty chcesz udowodnić. Ba oświecę cię są kraje wktórych owoce morza są tanie jak przysłowiowe jabłka, a ty w swoim uk zapłacisz więcej. Śmieszny jesteś , nic z ekonomii i przeplywu cen nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz funt drogi, mi tam pasi, wszystko inwestuje w PL i gitara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×