Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_samotnica

Mam 29 lat i jestem sama z kotem, jak kogoś poznać?

Polecane posty

Gość ciocia pralinka
Mam 4 koty i faceta, więc nos do góry! :) Masz jakiekolwiek hobby? Coś, co robisz w wolnym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
A skąd jesteś samotnie? Może z wlkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim trzeba chcieć. I porzucić kretyńskie uprzedzenia, typu kobieta nie może sama zagaić rozmowy z fajnym facetem, nie może przyjść na imprezę sama itd. Takie poglądy mają, sorry za stwierdzenie wprost, ale jakieś ciemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 26 lat, nigdy nie mialem dziewczyny, mieszkam z matka i niedlugo czeka mnie bezdomnosc. przebij to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nieśmiała, spokojna, domatorka, choć ładna, szczupła, ładniejsza od mezatek. Dopiero po 30tce sie zareczylam, wczesniej nie mialam szczescia do facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_samotnica
O kurcze, nie spodziewałam się tylu odpowiedzi! :) Dzięki ludzie za te pozytywne i negatywne. Kota nie wyrzucę, nie uważam, żebym była przez niego jakąś złą osobą, wręcz przeciwnie. Macie propozycje jakichś miejsc, gdzie można spotkać wolnych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka poszła zazczepić kota i w poczekalni u weterynarza zagadał do niej fajny koleś z psem:-PRandkowali dwa lata i od niedawna są po ślubie:-)Ludzie się poznają w różnych miejscach.Jak się gdzieś chodzi,zawsze się ktoś przybłąka.Tu piszą wieśniaki,co wierzą we wróżby,stereotypy i przesądy,stare panny z kotami latające na miotle,jak ktoś nie ma dzieci to powinien dawać wypłatę tym,którzy mają,jak nasikasz do butów to cię więcej nie obetrą itp.Tylko dołować i świntuszyć.autorko nie właź w to bagno:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bym miala tyle lat to bym nie byla sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz poznac na czatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czatach poznalam ze 100 facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kluby,imprezy to nie jest dobry pomysł,tam można spotkać raczej poszukiwaczy przygód i roznosicieli chorób,po co komu taki na jedną noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_samotnica
Fajna historia z tym spotkaniem u weterynarza, ja niestety w poczekalni jeszcze nikogo nie spotkałam. Sam weterynarz jest przystojny, ale oczywiście żonaty :P Żadnych czatów i internetów, miałam kilka złych doświadczeń ze znajomościami internetowymi i więcej nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to siedz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie z tym sikaniem w buty chodzi o mocznik. Mocznik zmiękcza skórę, w aptece można kupić kremy z tym związkiem i obędzie się bez sikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chodzi o lekarzy i weterynarzy to prestiżowe zawody i dziewczyny lecą nawet na największe pokraki,jeszcze na studiach nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki - lubisz seks? Bo tylko te co nie lubia dobrego seksu sa same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:21- Bardzo trafna wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie podrywal lekarz ale go nie chcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×