Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W poszukiwaniu miłości

Polecane posty

Gość gość

Takiej pięknej, mądrej i trwałej. Nie czuję się szczęśliwa w małżeństwie, zawiodłam się, nic nie odczuwam, tylko ziejąca pustka. A chcę kochać i być kochana. Czy to zbyt wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek proponuję zamknąć rozdział pod tytułem 'małżeństwo' a później szukać:) Niezadowolenie ze współmałżonka nie usprawiedliwia działania na dwa fronty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukając miłości nie znajdziesz, ona się pojawia wtedy gdy wcale jej nie szukasz, z małżonkiem lub bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce działać na dwa fronty. Próbowałam odszukać takiuej miłości w małżeństwie. Nie znalazłam nawet okruszka. Rozdział małżeństwo jest już zamknięty, teraz tylko formalności. Nie łatrwo jednak, jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo to obchodzi, czy ty chcesz być kochana, nie stać cię na chłopa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nikogo nie obchodzi. Jednak miło się wyspowiadać. Lżej na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość to nie fajerwerki więc pomyśł czego ty chcesz bo nigdy nie znajdziesz szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie fajerwerki? A co? Dla mnie wzajemny szacunek, zrozumienie, porozumienie i ciepło to są fajerwerki. Chodzi mi o dojrzałą miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wzajemny szacunek, zrozumienie, porozumienie i ciepło" dostaniesz od koleżanki, kolegi:D nie potrzeba szukać miłości i to dojrzałej:D z ciekawości zapytam dojrzała miłość ile ma wiosen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o co chodzi z tą miłością? Może ja jej nie dostrzegam w małżeństwie. 31 wiosen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może najpierw zastanów się jakie są przyczyny braku tej miłości w obecnym związku. Możesz powielać błędy w następnym, partnera nie zmienisz, sama możesz sie zmienić i tym samym uzdrowić zwiazek, albo stworzyć nowy dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu są sami tchórze i złosliwcy,każdy ma prawo do szczęscia i to nieprawda że wina zawsze leży po środku,może faktycznie zawalił twój mąż,kobiety chcą być kochane,doceniane,obdarzane czułościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co bralas slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie bylam szczesliwa w malzenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×