Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciąża a brak zarodka, brak serduszka Kiedy i jak? USG przez brzuch?

Polecane posty

Gość gość
jest zły przyrost bety 39000 i teraz 45000, jeśli nie pomyliłaś wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyrost 14% wlasnie beta pokrywa sie z usg a nie z data OM wg usg teraz jestem w 7 tc a wg OM w 9 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wartosci nie pomylilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to za mały przyrost niestety ale oczywiście lekarz musi to orzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlam cos takiego na stronie www.jejswiat.pl "W pierwszych tygodniach ciąży, czyli właśnie wtedy, gdy zwykle wykonujemy to badanie, przyrost powinien wynosić: 66% w ciągu 48 godzin w przedziale do 1 200 mIU/ml 114% w ciągu 72 godzin w przedziale do 1 200 mIU/ml podwojenie w ciągu 96 godzin w przedziale 1 200 - 6 000 mIU/ml w późniejszej ciąży przyrost może być jeszcze niższy" moze jednak jest dla mnie nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jest, kto wie, przecież my nie wyrocznia tylko widzisz, przy tej becie 45 000 to powinien być już zarodek i bijące serce, ale kto wie może owulacja się przesunęła, może słaby sprzęt ma gin, nie wiem a beta zwalnia jakoś tak po 10 czy 12 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynik bety jest wczorajszy a ostatnie usg mialam robione w zeszly piatek wiec wtedy beta na pewno byla duuuzo nizsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale beta poniedziałkowa i wczorajsza zobacz, za mały przyrost, dużo za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obawiam sie ze to niestety nie wrozy dobrze :( po co mamy czarowac? chyba nie tym razem bedzie dzidzius :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ja dziś uslyszę czy z mojego pustego jaja sie coś rozwinęło czy nie, to ci napiszę. Tylko że moja sytuacja jest dużo bardziej optymistyczna bo poza pustym jajem 4 tyg temu była też prawidłowa ciąża więc w sumie nawet nie sprawdzałam co z tym najprawdopodobniej pustym jajem. OM miałam 8,2 USG płodu 8,4 USG pęcherza 15,9 mm czyli 5,6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mysle - ale wiecie gdzies w srodku tli sie nadzieja ze moze jednak :( no nic pozostaje czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 10:46 u mnie ostatnie usg wykazalo pecherzyk 16 mm tez wyszlo 5t6d widoczny pecherzyk zoltkowy i prawdopodobnie zarodek 3mm - ale to dokladnie nie widzial kiedy mialas OM? bo ja 19.08 lekarz ocenil ciaze na 10 dni mlodsza napisalas "usg plodu 8,4" - tzn zarodka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był płod zdrowy a obok puste jajo. Miesiączke miałam 21.07 i przez ten ostatni miesiąc nie miałam USG, nie sprawdzałam. Tobie na pewno bardziej zalezy na tym aby zarodek sie jednak rozwinał niż mnie, bo myśl o bliźniakach mnie przeraża.. Żeby to było możliwe to chyba musiałabym miec drugą owu po 2-3 tyg, więc juz sama nie wiem.. Z drugiej strony moje rodzone rodzeństwo to bliźniaki dwujajowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka ja czekam na wizyte u swojego lekarza 27 pazdziernika na razie nic sie nie dzieje powtorzylam dzisiaj bete zeby zobaczyc przyrost i czekam na wyniki, powinny byc kolo 20 ale jeszcze ich nie ma czytalam na jakiejs stronie w necie ze im starsza ciaza tym wolniejszy przyrost i taki jak byl ostatnio u mnie jest w normie - znalazlam podobny temat i tam wypowiadal sie lekarz wlasnie odnosnie takiego przypadku - wiec nadzieja jest wczoraj bylam tez u tego lekarza z przychodni panstwowej. znowu zrobil mi to swoje smieszne usg przez brzuch. robi i mowi "hmm... no tak u pani powinno se zrobic usg dopochwowe bo pani ma tylozgiecie macicy..." po czym skonczyl usg i stwierdzil ze ciaza sie nie rozwija. pomijam juz zepo pierwsze zobaczyl zarodek, ktorego tydzien temu nie widzial a jak poszlam na prywatna wizyte i lekarz zrobil mi usg dopochwowe to zarodek widzial 3mm. po drugie stwierdzil ze pecherzyk nie rosnie - tydzien temu 16 mm, wczoraj 22? czyli przyrost 6 mm w ciagu 6 dni... chyba w normie? po wszytskim dal mi skierowanie do szpitala na zabieg ewentualnie po proszki na wywolanie poronienia. z racji tego ze mu nie ufam i nie wierze postanowilam uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac do wizyty 27 pazdziernika. i caly czas trwam w nadziei ze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj znać jaka beta wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrost ciut wyższy bo 22,4%. Wg strony z kalkulatorem beta na tym etapie ciaży beta powinna się podwoić w ciągu 3,5 dnia. U ciebie wychodzi że się podwoi po prawie 7 dniach. A co gin w przychodni powiedział na temat twoich wyników bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie raczyl ich zinterpretowac natomiast polozna powiedziala ze przyrodt po 7 tyg jest wolniejszy i zeby sie tym az tak mozno nie przejmowac wiec juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co tam po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co byłaś czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj autorka bylam we wtorek na wizycie, zarodek malenki 7 mm, brak serduszka. wczoraj bylam na zabiegu usuniecia ciazy :( koniec historii. ale mam nadzieje ze jeszcze nam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że Wam się uda. Moja pierwsza ciąża obumarła w 9 tygodniu a dzisiaj smacznie śpi koło mnie moja niespełna dwuletnia córcia. Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×