Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Hej ;-) wazylam kiedyś 69 kg teraz po odchudzanie wazę 57/kg mam 167 cm wzrostu i mam dwadzieścia lat. Bardzo jestem zadowolona z tego że tak się wzięła za siebie i że nie ma efektu jo jo ale teraz nie wiem co się że mną dzieje chciałam bym schudnac jeszcz z 5 kg ale nie mogę jakoś się do tego zmotywowac pomożecie???? Napiszcie jak wy schudlyscie co zrobiliscie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja mam 3 dzień za mną. Staram się jeść zdrowo chociaż i tak czuję się głodna :) nie wiem ile schudłam bo się nie ważę bo to demotywuje. Chodzę raz w tygodniu na aqua aerobik i 2 razy w tygodniu na jogę i nie spodziewałam się, że przy napięciu brzucha mogę go walić z pięści bo stał się twardy jak skała :) mam do zrzucenia 10 kg chociaż nie jestem gruba tylko brzuch mam szeroki i z niego chcę schudnąć. Polecam ćwiczenia z mel b i tiffany na boczki :) samą dietą gorzej schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ja też bym chciała wyrobić sobie brzuch bo mój brzuch to katastrofa. Słyszałem też że Natalia Gacka ma bardzo tajne ćwiczenia na brzuch mam nadzieję że w końcu będzie jakaś motywacja i zacze ćwiczyć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo metamorfoz jest w internecie jak dziewczyny schudły przy mel b :) ja rok temu też dużo schudłam na niej, już nie musiałam się odchudzać, ale wróciłam do starych nawyków czyli czipsy i słodycze i rzuciłam palenie i znowu przytyłam bo znalazłam zamiennik w lodówce... Oczywiście też jadłam zdrowo :) ale teraz jestem tak zdesperowana, że chcę dla siebie schudnąć :) przez miesiąc ograniczałam nie zdrowe jedzenia i starałam się jeść normalnie bez słodyczy ale teraz już wzięłam się bardziej :) wynagrodzi mi to pewnie kiedyś ładnym brzuchem bez boczków i oponki i do tego ładne nóżki umięśnione bez grama cellulitu. Jak w wakacje byłam z chłopakiem w wesołym miasteczku w lustrach i tam zobaczyłam jak mnie wyszczupliło jedno lustro to tak ładnie wyglądałam :) dążę do tego co widziałam w lustrze odchudzającym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym też chciała mieć piękny brzuch szczupłe nogi chociaż grubą nie jestem ale ladniejszej bym chciała wyglądać ale ją mam jeszcze jeden problem i to jest największy jaki mam mam bardzo małe piersi to mnie normalnie przeraża aż płakać mi się przez, to chce nie wiem co z tym zrobić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
małe piersi to nie problem jak masz wcięcie w tali i szerokie biodra.. Gorzej jesli do małego biustu dochodzi jeszcze sylwetka podobna do tyczki czyli zero kształtów kobiecych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wcięcie w tali ale przez te moje piersi mam takie kompleksy że coś nie wiem normalnie co z nimi zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BąśkaBąś
U mnie super efekt przyniosło zastosowanie diety 1800 kcal. Wiadomo z ćwiczeniami i brałam przez 2 miesiace foreverslim, nie mniej podstawa to i tak odpowiednia dieta, choć i ćwiczeń i odpowiedniej suplementacji moim zdaniem nie można pomijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolajna991
Ja właśnie zaczynam. Nie potrafię nawet zliczyć, który to już raz. Mam jednak ogromna potrzebę schudnięcia i poprawienia jakości swojego życia i wierzę, że tym razem się nie poddam. Rozważam dołączenie do FitPro Klubu - http://www.fit.eftera.pl/wygodne-odchudzanie.html Można liczyć tam na wsparcie innych odchudzających się osób. Istnieje również możliwość zapisania się na e-kurs "szczęśliwa i szczupła" na którym pokazane są metody walki ze stresem, podjadaniem słodyczy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ostatnio poważne problemy ze zdrowiem właśnie przed nadwagę i w ogóle toksyny w organizmie, ale Źródło Piękna w Lubinie oferuje 11 dniowy program 3 razy O, który mnie osobiście pomógł. Fajne zdrowotne warsztaty. Schudłam , nabrałam siły, energii. Dużo się nauczyłam przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez dwa miesiące schudłam 6 kg. W zasadzie bez diety:) Bez słodyczy, kolacji i wina. ale codziennie chodzę, gdzie się da, trochę ćwiczę w domu, dużo piję i jem tak do 1500 kcal. Najważniejsze (dla mnie oczywiście), że nie tracę motywacji. Namówiono mnie na Mój Kontrakt www.mojkontrakt.pl I wiem, że w końcu schudnę, bo mnie trzym jak nic dotąd. JEstem systematyczna i mam cel. Superowo! Pierwszy raz od 5 lat. polecam! G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tamara 18
Ja ważyłam 87, byłam na diecie, brałam foreverslim, do tego ćwiczenia i teraz ważę 78 kg... Jak dla mnie średnio, choć koleżance faktycznie udało się zrzucić z tym środkiem 14 kg. Nie wiem co źle robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrugam910
Ja odchudzałam się wraz z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl do tego ograniczyłam pieczywo;) jem tylko rano;) plus regularne posiłki 5 dziennie;) i basen 3 x w tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×