Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzicie o facetach, ktorzy lubia anale i inne dziwactwa w lozku?

Polecane posty

Gość gość
Wspolczuj, wystarczy, ze ty sie idiotko dajesz ujezdzac w doope jak pedala i w wieziennym stylu :D Gdyby nie bylo takich idiotek to faceci tez by sie powstrzymali od twierdzenia, ze anal jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi anal zaproponowal lekarz, w sensie zebym tak "dawala" mezowi. Nie moglam wspolrzyc dopochwowo przez 3 miesiace i jego rada była " ze penis moze penetrowac inne miejsca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś tylko 25% kobiet ma przy analu przyjemność (Lew Starowicz) a więc nie ma sie co zmuszać tym bardziej że jest to ratunkowy seks dla micro fiutów - w pochwie mają luzy to pchają w kiszke stolcową pechowiec.gif Oral z kolei to wynalazek spod celi - w takich czasach żyjecie drogie cípki spioch.gif ps. zainteresujcie sie starszym facetem, my do rooochania nie potrzebujemy żyrandola i dziurki od nosacool.gif Ja właśnie zauważyłam,że starsi są bardziej zwyrodniali,ale może to tylko moje spostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol ale bym go wyśmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsi nie sa lepsi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zboczony zrobiłem się około 28 roku życia. Wcześniej to jakieś głupoty, miłość, czułe słówka itp glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28 lat i lubię robić minetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Starsi nie sa lepsi hehe x są lepsi bo sie inaczej wychowali, obecnie jest taki mit że wy jesteście super progres a stare pryki przezyly życie w dziewictwie i prawictwie:-O Jest dokładnie odwrotnie - poczytaj kafeterie, ile prawiczków tu pisze:-O Jak ja bylem młody to każdy weekend były domówki a w domówkach nie tylko picie ale też rooochanie. Tylko że wtedy NIKT NIE WSADZAŁ DZIEWCZYNIE frendzla do buzi, anal byl znany jako wyjątkowa sytuacja, mineta jak najbardziej:classic_cool: jak sie bylo nachlanym to sie "podpierało minetką" bo czasami fiut nie stawał a dziewczyna MUSIAŁA mieć przyjemność, to byl punkt honoru KAŻDEGO faceta:classic_cool: Raz pojechaliśmy z jednym kolesiem gdzieś tam i on wyrwał dziewczyne i ją rooochal za przepierzeniem - dziewczyna była cicho a ten zasraniec jęczał i stękał jak c***a. PĘKALISMY ZE ŚMIECHU i tzwel miał później przeyeeebane do końca studiów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiemy, że lubisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój chłop na szczęście nie myśli o wsadzaniu mi czegokolwiek w dup/sko, ale gdyby tylko pisnął, to kopnęłabym w tyłek. wsadzajcie sobie fi/uty nawzajem, chłopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz też chętnie wylizałbym jakąś szparkę i wypił z niej soczek do samego dna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój chłop na szczęście nie myśli o wsadzaniu mi czegokolwiek w dup/sko, ale gdyby tylko pisnął, to kopnęłabym w tyłek. wsadzajcie sobie fi/uty nawzajem, chłopcy Dokładnie, anal jest dla gejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię sobie wsadzać dildo do tyłka i jestem facetem, Często się na niego nabijam. Już w wieku 15-16 lat wsadzałem sobie palce w dupkę. Fetyszyzm już ujawnił mi się w wieku 12-13 lat. To nie ma raczej nic wspólnego z oglądaniem p****li u mnie. Jako mały chłopiec wyobrażałem sobie, że kobiety się na mnie wypróżniają i do dzisiaj mi to zostało. Niektóre przejawy seksualne nasze kształtują się już w dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsi są właśnie bez polotu w łóżku i perwersje są dla nich szpanem a nie przyjemnością dlatego nimi gardzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wyżej - jesteś pedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perwersje dla cweluchów. W cipce jest prawie tak samo ciasno jak w doopce. Nie trzeba się pierdolić z żelami, przygotowywać nie wiadomo jak długo. Seks dopochwowy z kobieta jest naturalny. Anal zostawmy gejom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet nie lubi analu, boli je to. Idiotki pozwalaja sie ujezdzac jak pedała, bo nie stać ich na prawdziwego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię anal i tyle. Może niektóre kobiety nie lubią ich sprawa. Mnie ani to nie boli ani nie mam z tymnproblemow, natomiast podnieca mnie myśl ze właśnie "daje doopy" swojemu facetowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×