Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak wam sie podoba na emigracji

Polecane posty

Gość gość
Może dla ciebie zmywak to szczyt marzeń i twój mozdzek nie ogarnia że ludzie mogą pracować gdzie indziej bo dla takich jak ty to sf haha. A swoim poziomem wypowiedzi właśnie pokazałeś kto jest największym syfem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dla tego pajaca niepojęte jest, że Polacy na emigracji mogą pracować jako lekarze, graficy, fizjoterapeuci, instruktorzy fitness. Znam Polaków pracujących w wyżej wymienionych zawodach - w UK, w Holandii, we Francji. jedno z nich to mój partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się bardzo podoba! :D ale tylko dlatego, że miałem szczescie, zarówno wtedy kiedy chciałem wyjechac do holandii i szukałem jakiego sparwdzonego biura posredniczacego w znalezieniu pracy, zakwaterowania i ogólnej pomocy i znalzłem vpu polska. maiłem pojechać tylko na raz na wakacyjną pracę, ale potem za każdym razem wracałem, aż zostałem na stałe. tutaj poznałem moja przyszła zonę, mamy dziecko i jestesmy bardzo szczesliwi :) wszystko zależy od tego gdzie się trafi i jakich ludzi się spotka po drodze. mi się na szczęście udało :) pozdrawiam wszystkich na emigracjach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa jasne, zając na taśmie sie odezwał, typowy fizol hehehehehehehe, gnij sobie w tej zagrzybionej holandii, ja mam piekne mieszkanko w PL i jestem patriotką a nie takie emigracyjne ścierwa jak wy , wy nie jestescie juz prawdziwymi Polakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzcie! szmacisko na bezrobociu będzie nam dyktowało kto jest a kto nie jest Polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie jestes prawdziwym Polakiem , zdrajco siedzacy w jukeju na funtach królowej, prawdziwy patriota buduje Polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro taki prawdziwy Polski i patriota z ciebie to czemu w Polsce nie zarobiles na to co masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobilem, tepy frajerze, a y gnij w tym swoim jukeju z dwoma kurkami w lazience :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuźwa - znowu ta paroowa wyszła ze szpitala na przepustkę w rzyga jadem na wszystkich dla niepoznaki nie używa słów pissda, kurfa, dzyndzel, ale ja cię poznałem szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha palant ! Ją nie mieszkam w Jukeju.u mnie się nie gnije bo święci słoneczko a w Polsce teraz chlspa i śnieg z deszczem.eyjdz na ogród kretynue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w jukeju ani de
ja jestem leniem, zrobiłem studia za granicą ale mam to w doopie, nie chce mi się pracować w zawodzie, mam łatwą i bezstresową prace fizyczną i píerdole. Nie chce zarabiać większej kasy, na chúj mi ona, mam to w doopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×