Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znalezc faceta o NIE prawicowych pogladach?

Polecane posty

Gość gość

Bo ostatnio sie podlamalam, slyszac jak kolejny facet ktory mi sie podoba, wysmiewa sie z lewicy i jest za Korwinem Mikke.. czy jakikolwiek nie moglby miec pogladow typu - lewica to komuchy i samo zlo a prawica to cudowne remedium na wszystko i miec pogladow chociazby centrolewicowych? Nie bylabym w stanie byc z facetem ktory jest 'kucem' i w dodatku nasmiewa sie tez z gejow. P.S I BŁAGAM - bez gadania - jestes idiotka, bo nie jestes za JKM :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I najlepsze, jak ten facet wyglaszal swoje tezy, to popatrzyl na mnie i sie pyta czy jest cos nie tak, bo mam dziwna mine - a ja ze nie, ze jestem tylko zmeczona. Nie chcialo mi sie juz nawet gadac o tym, a on uznal, ze po prostu nie jestem zainteresowana polityka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy prawdziwy facet jest narodowcem, reszta to geje i ciapy n i e s z u k a j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każdy prawdziwy półgłówek, który jeszcze nie wyrósł z pieluch i lubi jak to mówią 'masakrowanie lewaków' Ja nie jestem ani za skrajną lewicą ani prawicą, ale zauważam, że ludzie w moim wieku lubią iść w dwie skrajności - najcześciej w tą drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestes za imigrantami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Zdecydowanie NIE JESTEM. Po pierwsze ich religia - nawet nie będę jej komentować, bo użyłabym dużej ilości niecenzuralnych słów. Po drugie Polska nie bardzo jest w stanie ich przyjąć, zajęłaby się za to problemami swoich obywateli, które ignoruje. Z kolejnej strony z jednej strony szkoda tych ludzi i tych prawdziwych UCHODŹCÓW (bo jest rożnica między uchodźcą a imigrantem) można by ostatecznie przyjąć, ale w małej ilości i dokonywać ostrej selekcji. generalnie jednak jestem bardziej na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiegos na pewno mozna znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci faceci ci popierają lewice wolą... facetów więc nie znajdziesz ;) aha głosuje na KORWiNa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leć do ciapatych jak Ci nie odpowiadają nasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj w gay klubie oni z pewnością głosują na Zlew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i te idiotyczne komentarze tylko O WAS świadczą. Wlasnie o taki typ mi chodzi :D idźcie sie leczyć, błagam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szczerze mówiąc to ja nie znam żadnego który ma lewicowe poglądy... I mnie to nie przeszkadza, wolność słowa w końcu. Mam dziwne wrażenie że przedmówcy mają rację, młody facet lewicowy czesto będzie gejem. I nie głosuję na k***ina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wśród pe-dryli szukałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz, zyjemy w Polsce.. patriarchat i narodowosc trzymaja sie mocno. Przestancie chrzanic glupoty, ze to geje beda bardziej za lewica, bo znam facetow, ktorzy sa za lewica i sa tolerancyjni, a gejami definitywnie nie sa, normalni faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prawicowe poglady na gospodarke.Wynika to z tego ze sa bardziej efektywne.keynesizm nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobiusz smok
Jest pewna moda na być "prawicowym", "konserwatywnym". Wynika ona z zaszłości historycznych, które skutkują trwającą dominacją w mediach, wśród elity intelektualnej, jednej i to dość sprymitywizowanej, lewicowej i jedynie słusznej wizji świata. Na kontrze do tego, tej zarozumiałości i pogardy dla myślących inaczej wyrasta popularność Korwina, Kukiza (chociaż to trochę inna historia), także po części PiSu, chociaż generalnie ten twardy elektorat PiSu, był od czasów PC, lat 90 oparty raczej o KK i tradycyjny polski patriotyzm, niż tezy serwowane przez Korwina. Zatem, powiem ci tak. Nie wiem kogo spotykasz, tych co płyną na tej kontrze (moim zdaniem w pełni uzasadnionej), którzy tylko ulegają pewnej modzie, czy na takich, którzy są dość świadomi i nie budują swojej prawicowości, swojego konserwatyzmu, jedynie na sprzeciwie wobec czegoś, co się kiedyś nazywało czerwoną burżuazją. Poza tym, to co się dziś nazywa lewicą, czyli cała ta koalicja tęczowych i różowych, to popłuczyny intelektualne, mentalne, organizacyjne po partiach prosowieckich, marksizmie, maoizmie i paryskim maju. Ja to uznaję za śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja tez nie mam jednolitych, lewicowych pogladow, raczej takie centrolewicowe. Ja mam na mysli tylko tych nawiedzonych kucow, ktorzy w 'masakracji lewakow' znajduja jakas dziwna satysfakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest żadna kontra. W tym sęk. To jest pseudo-kontra. Wszystko jest pseudo. Lewica też u nas umarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego powodu dla ciebie prawicowe poglądy są "be"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy lewica umarła? Rządzi i ma się dobrze od 25 lat. Stara gwardia rodem z PRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrzac na to tylko pod wzgledem partii.. tylko pogladow.. moje sa mieszanka, ale ida zdecydowanie na lewo. JEdnak troche kwestii -- jak sprawa uchodzcow- sie u mnie rozni - jednak jak widac, I TAK MOWIAC, ze jestem bardziej za lewica, zostane wrzucona do jednego wora z popierajaca uchodzcow, komuchow i nie majaca ochoty pracowac. TO JEST PULAPKA, na ktora ludzie sie nabieraja - tak usilnie probuja kategoryzowac, ze traca obiektywizm, i dlatego teraz prawica jest swieta, a lewica zla do szpiku kosci, PO to zdrajcy i oszusci ktorych trzeba powiesic (czemu w zasadzie nie zaprzeczam, ale tu chodzi o sam fakt postrzegania wszystkiego na zasadzie czarno biale) a PiS (Korwin, Kukiz etc) cudo, ktore nas ocali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Be są dla mnie skrajni ludzie i ziejący nienawiścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i poza tym owszem, wolalabym kogos, kto jest do mnie tez po prostu podobny. Ale to normalne. 'Kuc' tez nie chcialby 'lewaczki', jak to pewnie by mnie sie spieszyl nazwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecej gejow/kryptogejow jest wsrod sympatykow skrajnej prawicy, kreca ich te klimaty sila, meskosc, meska przyjazn a jednoczesnie krytykuja gejow, piernicza o swietosci rodziny itd byle wyprzec ze swiadomosci swoje homoseksualne sklonnosci i by nikt ich za gejow nie wzial przypomnijcie sobie jorga heidera z austrii, cale zycie glosil te swoje prawicowe haselka jak ci co tu agituja za prawica a sam okazal sie gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty se autorko (lewaku) popadają dalej w swoją frustrację a ja dalej będę prawicowy i zagłosuje na KORWiNa :) twoja czerwona marksiostowska poprawność polityczna i wpędzanie w poczucie winy na mnie nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie CALY CZAS mowie o takich osobnikach :D haha.. a czy ja ci zabraniam glosowac na Korwina? Chyba ktos inny jest tutaj sfrustrowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS nikogo nie ocali, pogłębią tylko deficyt budżetowy poprzez rozdawnictwo, ŻADNA Z NICH PRAWICA. Oto co napisał o tym pewien Publicysta: "Zeby określić prawicowość czy lewicowość najważniejsza jest odpowiedź na jedno proste pytanie: Czy patia uważa, że podział dochodu narodowego pod przymusem i za pośrednictwem państwa jest słuszny i sprawiedliwy? Jeżeli tak uważa, to nie wiem co by o sobie mówiła, ale jest partią socjalistyczną, a przynajmniej etatystyczną. Natomiast jeśli partia mówi, że podział dochodu narodowego powinien następować dobrowolnie i poprzez rynek, to jest ona partią rynkową, czyli nie jest socjalistyczną. Jest zatem partią prawicową. Żeby na to pytanie o partię prawicową odpowiedzieć, nie trzeba się na nikogo złościć, tylko po prostu przeanalizować to, czego ona naprawdę chce. Jeżeli to kryterium zastosujemy to widzimy, że polska scena polityczna jest zdominowana przez ugrupowania przynajmniej etatystyczne, a być może socjalistyczne. Więc partie prawicowe stanowią niszowy margines."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobiusz smok
Uważam, że do pewnego stopnia masz rację. Piszę to jako wyborca PiS i organicznie nie znoszący postkomunistycznej i tej opartej na tzw: marksizmie kulturowym, to całe multikulti, lobby gejowskie itp. lewicy człowiek. Po prostu Korwin wyraża dość zasadny sprzeciw, wobec aberracji lewicy. Ludzie to kupują i podpisując się pod tym, mają dodatkowo poczucie, że gdy Korwin łoi głupotę UE, lewicy, ich szkodliwość, oni także przynależą do ekskluzywnego klubu wiedzących lepiej. Tacy, potem się tym chwalą. Mogą mieć sto procent racji w danej sprawie, ale popierają tę sprawę także na bazie tej przyjemności bycia kontra, bycia mądrzejszym. Ale też, ktoś kto bardzo konsekwentnie domaga się respektowania zasad, szacunku dla prawdy jest wyszydzany w mediach, jak Braun, jak Kaczyński, jak Gwiazdowie, jak Walentynowicz, jak Macierewicz, jak Kamiński (ten od CBA)... Zatem może być tak, że w twoich oczach, ktoś szerze przejęty sprawą wolnej Polski, będzie uchodził za oszołoma, bo przyjęłaś kryteria wzięta z mediów. x To jest kontra. Jeżeli w Polsce po 89 roku, nie przeprowadzono dekomunizacji, nie ukarano morderców i w ogóle funkcjonariuszy UB/SB, wręcz ich usprawiedliwiano, jak cały aparat władzy PRL, rozkradziono majątek, to znaczy, że coś istotnego, zostało niewykonane oraz zaprzepaszczone i III RP zbudowana jest na tym zaniechaniu i tym rabunku. Sprzeciw wobec tego zaniechania, wobec III RP, sukcesora PRL jest realny i trwa od 89 roku, nawet wcześniej, gdy już ten plan Kiszczak z Jaruzelskim wdrażali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta o nie prawicowych poglądach można znaleźć: -na paradzie gejów - w szpitalach psychiatrycznych - trzydziestoparoletni mieszkających z rodzicami -wśród rurkowców i nied***bow -wśród nieudaczników na umowach śmieciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×