Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ceny u stomatologów szok!

Polecane posty

Gość gość

Napiszcie mi, jakie u was są ceny za wizytę u stomatologa. Chodzi mi o takie zabiegu typu: leczenie kanałowe, wypełnienie, wybielanie, odbudowa zepsutego zęba itp. Byłem nie dawno zrobić zęba - piątkę. Niestety nie dało się nic już zrobić, więc tylko leczenie kanałowe i odbudowa jednej części. Na pierwszej wizycie zapłaciłem 500zł - 300zł/kanał, 150zł/zdjęcie, 50zł/znieczulenie. Na drugiej wizycie - 300zł/kanał, 200zł/wypełnienie. W ciągu dwóch wizyt zapłaciłem 1000zł/za jednego zęba!!!. Moja koleżanka nie dawno robiła górną czwórkę i za wszystko zapłaciła tylko dwie stówy mniej. Powiedzcie mi, z jakich jesteście regionów i ile u Was kosztuje leczenie zębów? Nie wydaje Wam się, że dentyście biorą zdecydowanie za dużo za swoje usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszalin 1 ząb 3 kanały plus wypełnienie 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 zł za białą plombę - nic więcej. Leczę zęby na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa - 170 zl zwykla plomba. na szczescie nic powazniejszego jeszcze nie musialam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kanał ok 100 ,plomba też.zdjęcie 15 zł ,chyba że to pantomogram to wtedy ok.80. lublin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszędzie jest aż tak drogo, jeśli dobrze poszukasz, możesz znaleźć bardzo dobry gabinet z rosądnymi cenami. Ja chodzę do http://dentarama.pl/ , jakość usług znakomita i ceny jak dla mnie też w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ceny są zawsze bardzo wysokie. Ja noszę stały aparat, który zakładałam u dr Iwony Gnach-Olejniczak i też obawiałam się bardzo wysokiej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań kretynko reklamować to w każdym temacie o zębach, chupj ci w dupę z tym aparatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zaniedbanie ząbków skutkuję tym , że trzeba będzie leczyć kanałowo….Warto poszukać w necie dentysty z małych miejscowości broń boże w Stolicy… Ja jestem z okolic zielonej góry ale często jestem w warszawie i wole leczyc ząbki u siebie bo ceny są kolosalne. Mogę polecić stomatologa na Nagietka 3 mw-dent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na NFZ leczyłam jedynki kanałowo,wszystko za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ząb kanałowo leczony wyniósł mnie 450 zł ( miało być 500 ale mi opusciła 50 zł)- zab wymagał odbudowy jednej scianki ( w tym znieczulenia, przeswietlenia i ok 5-6 wizyt bo zbierala mi sie ropa) pozostałe zeby od 80zł do 130zł ( ze znieczuleniem) - w zależności od wielkości ubytku. znieczulenie zwykle 10zł komputerowe 40 zł ale 500 zł na jednej wizycie? nigdy bym tyle nie zaplacila... ja mieszkam w miescie ok. 60tys ludzi wiec nie jest to jakas wiocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale 500 zł na jednej wizycie? nigdy bym tyle nie zaplacila" weź prosze nie rozśmieszaj mnie, ja za zęby (no może nie w tragicznym stanie, ale bardzo zaniedbane) - BEZ leczenia kanałowego i ortodontycznego już jestem 5500 w plecy, w tym wyrwanie dwóch ósemek, do tego muszę zrobić zamiast jednego zęba implant i wyrwać dwie ósemki pozostałe, sądzę że łączenie na 11-12 tysiącach się zatrzymam. I mówimy o mieście wojewódzkim. Albo ufa się lekarzowi i robi to co on zaleci. Albo nie . Proste. I drogie - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mówie o 500zł za jedna wizyte leczenia zeba... ja na swoje zeby tez wydalam na pewno pare tys al enie na jednej wizycie... i to Ty mnie nie rozsmieszaj bo ja mam zadbane zeby i wole pakować w profilaktykle niz leczenie... ja na kontrole chodze 3 razy do roku wiec reguje dosyc szybko i nie ograniczyma sie tylko do mycia zebów ale takze nitkuje i płucze plynem do płukania zebów. Moje propblemy polegają na błędach poprzedniego "drogiego" stomatologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 pln za wypełnienie dwustronne jednego zęba to minimum, więc nie za bardzo rozumiem jak można to taniej zrobić, zakładając że używamy dobrych światłoutwardzalnych materiałów i kompozytów. A gdyby od mycia zębów , nitkowania i płynu, ludzie mieli tylko zdrowe zęby to dentystów w ogóle mogło by nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy Ty uwazasz ze wszyscy ludzie myja, płucza i nitkuja zeby? bardzo ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za kanal + korona 600. Ale to dentysta z powolania a nie kasy. Kolo wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz o myciu bez sensu... Mam korone i kanal w zebie przez 2 dentystow partaczy.... Najpierw 2x psul sie pod plomba i nie bolal nic nie widac.... Dopiero jak sie ukruszyl wiadomo bylo ze cos nie tak...wskutek tego prawie go nie bylo.... Zywy korzen byl sobie potem przez jakies 9 lat az zaczal sam z siebie bolec-byl dobrze oczyszczony tylko miazga zeba zaczela reagowac z plomba... Musial byc kanal i korona... Ale zasluga dentystow z lat 90 bo plombe zakladali na zab z niedoczyszczona prochnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w wiekszośći tak jest ze nie doczyszczają ja tam miałam na nfz....jak poszłam prywatnie do stomatologa to dopiero okazalo się jak mam zrobione zęby z wieszchu. Przeniosłam się stomatologa prywatnie http://www.dental-med.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałam wyleczyć ząbki przed wizyta u ortodonty do założenia aparatu. Dardzo dobre cen za usługi ortodontyczne sa w tym gabinecie www.clearaligner.olsztyn.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki jest koszt wybielania u dentysty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie niszcz sobie szkliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybielałam żelem dr martin schwarz home comfort,nie miałam żadnych efektów ubocznych po tym wybielaczu,na pewno nie zniszczył mi szkliwa.A moje zęby to teraz po prostu bajka.Pale fajki więc co dwa miesiące muszę zabieg powtórzyć.Niestety nie mogę ich rzucić.A może nie chce :D Na szczęście żel dr martin schwarz nie jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za leczenie kanałowe górnej siódemki zapłaciłam 500 zł z plombą, a za odbudowę górnej jedynki po leczeniu kanałowym aż 600 zł. Wydaje mi się, że to drogo. Miał ktoś odbudowaną jedynkę na włóknie szklanym? Jeśli tak to jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo wytrzymuje zab sieczny po odbudowie? I czy trzeba na niego uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynke zrobili mi kanałowo za darmo. Inne 4 zęby mam wyrwane bo nie stać mnie na leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie składam kasę, bo wybieram się do stomatologa to chore jest człowiek latami płaci ubezpieczenie zdrowotne, a jak musi się leczyć, to i tak trzeba płacić ze swojej kieszeni złodziejstwo w białych rękawiczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×