Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaawwwaaa

Ciąża?

Polecane posty

Gość aaawwwaaa

Jakieś 3 tygodnie temu współżyłam z chłopakiem. Myślałam, że zaszłam w ciążę ale dziś - w dniu spodziewanej miesiączki- zrobiłam test, który wyszedł negatywnie. I wszystko by było ok gdyby nie to, że okresu nie mam i nic nie wskazuje na to, żebym go dostała (brak jakichkolwiek objawów przedokresowych, które ZAWSZE miałam). A jakieś 5-6 dni temu współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia i skończył we mnie. Więc zastanawiam się jakie jest prawdopodobieństwo, że okres się mi przesunął i właśnie wtedy mogło dojść do zapłodnienia? I kiedy mam zrobić kolejny test jeżeli okresu dalej nie będzie? Dzięki za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 5-6 dniach od stosunku żaden test nie wykaże ciąży. Ty chyba liczysz na ciążę? Kolejny test albo lepiej beta gdzieś za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napewno ciąża pozamaciczna, urojona, mnoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może przesunęła Ci się owulacja? wyznaczasz ją sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie jej nie wyznaczam. gdybym wiedziała, to bym nie pisała na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka, Ty masz jakiegoś świra na punkcie robienia testów. Wyluzuj kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.10.27 no właśnie jej nie wyznaczam. gdybym wiedziała, to bym nie pisała na forum. i na tym przykładzie widać ze warto...chociażby po to by szybciej wychwycić różne anomalie. w obecnych czasach nie trzeba skrupulatnie prowadzić kalendarzyka z pomiarami by móc wyznaczyć dni płodne i niepłodne. wystarczy tester na ślinę np afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×