Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

19 kg wazy moja 6 latka

Polecane posty

Gość gość

rodzina mowi ze malo wzrostu ma 122cm a jak wy uwazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze. Nie przejmuj się nikim bo niektórzy złośliwie mówią. Mój brat zawsze naniejszy był i tez głupio gadali a teraz z wszystkich najwyższy jest także każdy rośnie w swoim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oni nie mowia ze jest mala tylko za chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem ci że jak chodziłam do 2 klasy podstawowej (miałam 8 lat) to ważyłam właśnie 19kg i miałam 120cm wzrostu z czasem zaczęłam rosnąć, choć i tak jestem niska i szczupła, po prostu wolniej rośnie twoje dziecko, nie ma czym się przejmować z czasem się to unormuje :) a ona ma dopiero 6 lat więc wszystko jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma 6 lat,128 cm. i waży 21 kg.Niejadek.Zapisałam go w szkole na obiady to zje połowe.W domu to samo,ręce opadają.Ale ja i mąż jesteśmy szczupli a jako dzieci byliśmy chudzi.Więc to genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolniej też przybiera na wadze i tyle, nie ma co się martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież autorki dziecko wcale nie rośnie wolno bo mając 6 lat wzrost 122 cm.jest jak najbardziej prawidłowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie nikt nie mowil mi ze jest za mala tylko ze za chuda i za malo wazy a z jedzeniem nie ma problemow to ile wasze 6 latki maja wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 6,5 ma 134 i wazy 27kg wysoka i szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn w wieku sześć lat mierzył 114i waga 19kg.szczupły jest i był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma 6 lat i waży 18,5 kg, ma 120 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy taka waga to malo czy nie 6 lat skonczyla w pazdzierniku 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wieku 6 lat miałam 116 cm wzrostu i ważyłam 18 kg. Niejadek straszny ze mnie był, normalnie jeść zaczęłam dopiero w wieku 12 lat tak na prawde i sporo przytyłam, ale rosłam cały czas byle jak po 0,5 cm na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn w styczniu konczy 7, a ma 122 cm i 21 kg. Jest szczupły, ale bez przesady. Na tle klasy wygląda przeciętnie. Ja wychodzę z założenia, ze lepsze dziecko za szczuple niż z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma 120 cm i co dziwne wazy 24 kilo i jest szczuplutki mimo że BMI wskazuje na większy przyrost tkanki tłuszczowej, nie wiem może kości tyle ważą, naprawdę nie przesadzam jest szczupły i nie jest krepy absolutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja was przebiję, moja 6 latka waży 16 kg a ma wzrostu 115 cm. Jest zdrowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o przebijanie tylko mojej corce zdaniem rodziny zebra stercza i taka mizerna a apetyt ma super imowia zeby lekarza spytac a mnie sie zdaje normalna *****iwa dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 6 latka ma 130 wzrostu... ok. 22 kg....hm....(wzrost po tatusiu 188cm)..ciagle patrze czy sie miesci w siatce centylowej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn 6lat ma rzeczy 134-140, waży 29kg i jest najwyższy w klasie.z wagą wygląda normalnie. Twoja córka nie waży za mało.kiedyś prawidłowa wagę liczyło się wzrost minus 100 on byłaby waga więc ok np mój syn załóżmy 134-100daje wagę 34 on ma 29i jest ok.twoja córka też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja gosc 19.20. moja corka i kolezanka sa w klasie najwyzsze...obie ok 130 cm..numer buta 34...normalnie nie wiem jakie "sanki" bede jej kupowac gdy bedzie miala 18 ... :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka 6 lat i 8 miesięcy ma 132cm wzrostu, nr buta 34/35 waga niestety o 10 za duża... i oczywiście jest w klasie największa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma 7 lat ma 127 cm wzrostu i waży 33 kilo :-) ale nie wygląda na spaślaka i potrafi nawet fokę zrobić a nie wszycy w jej klasie dają rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy w rodzinie dziewczynkę 5 lat, która waży 36 kg przy wzroście 116 i to jest problem, bo przytyć zawsze można, gorzej schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omg mój syn waży 18 kg ma 102 cm i.. Niecałe 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku bo moja szesciolatka ma 105cm i waży 16kg. Myslalam dotąd ze to ok...bo zdrowa,dobrze się rozwija. A tu piszecie o swoich wielkoludach... ze za małe? Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to oja 8mio latka wazy 20kg i ma 128cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość studentka medycyny
Przecież to są dzieci, a one rozwijają się w swoim czasie. Po co porównywać? Do autorki: byłaś u lekarza na bilansie? I co lekarz powiedział? Tym się sugeruj. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja coreczka ma 6lat,wazy 13kg i ma 102 cm.Zawsze byla niejadkiem,jest bardzo drobnej kosci.Bardzo martwi mnie tez stan,zastanawiam sie czy niepowinna otrzymywac hormonuwzrostu.Oboje z mezem mamy 156 i 165cm wzrostu.Dodam ze przy urodzeniu miala 45cm i wazyla 2,46kg.Bede wdzieczna za komentarz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia ma 6 lat, waży 16kg, 111 cm wzrostu. Zawsze się martwiłam, że jest za szczupła i za mała, również rodzina zwracała mi uwagę. Rozmawiałam z pediatrą, za każdym razem zapewniał mnie żeby się nie martwić taka uroda. Córka poszła do zerówki , trafiła na panią wychowawczynią, która przejęła się drobnym wyglądem córki (najmniejsza w grupie), do tego nie chce jeść obiadów w szkole (odstawia talerz nawet nie chce powąchać).Szczerze mówiąc nie wiem co robić. Wybieram się na kolejną wizytę do pediatry. Rodzice czy byliście może ze swoimi szczupłymi dziećmi u jakiegoś innego specjalisty niż pediatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey
Dnia 28.04.2018 o 11:22, Madigan napisał:

Moja coreczka ma 6lat,wazy 13kg i ma 102 cm.Zawsze byla niejadkiem,jest bardzo drobnej kosci.Bardzo martwi mnie tez stan,zastanawiam sie czy niepowinna otrzymywac hormonuwzrostu.Oboje z mezem mamy 156 i 165cm wzrostu.Dodam ze przy urodzeniu miala 45cm i wazyla 2,46kg.Bede wdzieczna za komentarz. Pozdrawiam.

I co nadałaś hormon wzrostu u nas jest podobnie ... napisz joannaj77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×