Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BKKK12

Problem ze znalezieniem dziewczyny

Polecane posty

Gość BKKK12

Mam 35 lat i niestety ale od 7 lat jestem sam. Do 28 roku życia miałem 2 dziewczyny ale niestety oba związki się rozpadły i to z mojej winy - nie byłem dojrzały, myślałem że mam czas. Potem wyjechałem z mojego miasta, bo dostałem dobrą pracę i na tym się skupiłem. Pomyślałem że zamiast brać kredyt na 30 lat, lepiej poświecić parę lat i kupić coś za gotówkę, chociaż nawet wtedy miałem już dwupokojowe mieszkanie. Teraz mam 2 mieszkania na wynajem, nowy dom, do tego dobra pensję ponad 10 tys na rękę, więc powinno być wszytko OK, ale niestety jestem sam i czuję już się z tym gorzej niż jak nic nie miałem. Znajomi w moim wieku maja już rodziny i dzieci, więc jakoś ciężko poznać w ich kręgu jakąś wolna dziewczynę. W pracy, niestety większość to faceci, a jak jest jakaś fajna dziewczyna z którą jest dobry kontakt to okazuje się że ma kogoś. Więc jak można kogoś poznać? Na dyskoteki nie chodzę bo nie mam z kim :) W ciągu ostatnich 2 lat na urlopie poznałem dwie dziewczyny, ale obie mi nie odpowiadały - jedna miała kompletnie inne podejście do życia - nic jej się nie chciało - ani pracować gdzieś na dłużej ani się ogarnąć, a druga była typową pracoholiczką, która nawijała cały dzień o pracy i nie dało się zmienić tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BKKK12
Poza tym to ostatnio jakoś nie mogę poznać fajnej samotnej dziewczyny. Nie chciałbym też nikogo kupować - ogólnie to nie chwalę się ile zarabiam - jeżdżę nawet autem dużo poniżej moich możliwości - Laguną z 2005 która kosztuje może 7 tys . Staram się o siebie dbać, ubieram się może nie modnie, ale schludnie - jeansy, jakaś koszula. Uprawiam dużo sportu, więc raczej dobrze wyglądam - ludzie dają mi na oko 25-27 lat. To również był problem z dziewczyną którą kiedyś poznałem - ona miała 23 lata a ja wtedy 33...i jak się dowiedziała ile mam faktycznie lat to ją odstraszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×