Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hurysa

Bogaty Egipcjanin.

Polecane posty

Gość Hurysa

Czy związać się z bogatym Egipcjaninem?Nurtuje mnie takie pytanie. Są argumenty za i przeciw. Za:jest bogaty, ma w Polsce 3 kebaby, 2 komisy samochodowe,2 myjnie samochodów, w Niemczech 5 szrotów i komisów samochodowych. Ma 30 lat, jest przystojny i dobrze ubrany, ma gest i dobre auta. Przeciw: rozwód z poprzednią żoną, Niemką, ma z nią 2 córki, które są z nią.Chce tylko ślub cywilny i mojego przejścia na islam. Jest beznadziejny w łóżku.Chce tylko swojego zadowolenia,szybki seks i idzie spać.Ma małego wacka, którego ledwo czuję, tak 12-13 cm i chudego.Nie przebiera w słowach, często słyszałam jak bluzga na swoich pracowników. Poznaliśmy się jak kupowałam samochód w jego komisie. Od słowa do słowa i zaczęliśmy się spotkać a potem łóżko i td. Mówi że bardzo przypominam mu kobiety w Egipcie , bo mam ciemną karnację i jestem brunetką.Mam jednak dopiero 24 lata i nie myślałam na poważnie o rodzinie a on wspomina o dzieciach. Finansowo na pewno byłoby ok, ale ja widzę tylko miłego faceta w nim , nie ma mowy z mojej strony o uczuciu. Czy któraś z was miała bliższe kontakty z Arabami i może coś poradzić?Coś muszę mu przecież odpowiedzieć.Spotykamy się od zimy a od lata on mi mówi o ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakręć dobrze tyłkiem, wyciągnij tyle kasy ile zdołasz i daj sobie z nim spokój.Tylko dzieciaka nie daj sobie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scat ci nie obcy to bierz bez zastanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak radzę, ciągnij kasę a potem kopa w tyłek ciapatemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violeczka001
Skoro nic do niego nie czujesz, to dlaczego w ogóle myślisz o tym, by z nim być? Przepraszam, ale chyba coś tu jest nie tak. Myślałam, że kobiety lecące na kasę to tyko na http://ekstaza.pl można znaleźć, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hurysa
No i sie porobilo:( dopiero co wrocilam do polski.pobil mnie i zmuszal do sexu z jego ojcem oraz jego matką:( ma brata uposledzonego i jego musialam ustami zadowalac i lizac mu brudny o***t bo jak nie to mi grozil nozem. Kazal mi zjesc swoje odchody. Ucieklam i jestem na skraju zalamania.to jakis idiota bo rure z odkurzacza wsadzal sobie w pupe a koncowke kazal mi do nosa przystawiac i tak z gnoj em musialam siedziec na sofie nieraz po kilka godzin:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×