Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek

Polecane posty

Gość gość

Witam, znajduje się w dziwnej sytuacji i nie wiem co mogłabym zrobić. Jestem w zwiazku od 4,5 roku, miesiąc temu zaręczyliśmy się. Nasz zwiazek wiele przeżył . Były wzloty i upadki.... Głównie kłociliśmy się o "bzdury". A to co się teraz wydarzyło kompletnie mnie rozbiło. Otóż znalazłam na jego mailu ogłoszenie na portalu randkowym że szuka pani do niezobowiązujących spotkań. Znalazła się jedna kobieta która odpisała " jestem mężatką.. mam tyle i tyle lat.. i jestem chętna na spotkanie.." on odpisał tyle że wiek sie nie zgadzał i status związku tez mijał sie z prawda. Od razu poinformowałam go o fakcie że wiem co robi.. on zaczał mnie przepraszać i wypierać się że to nie jego, że ktoś wkradł mu sie na maila i podszywa się pod niego.. nie wiem co robić, kocham go , do zdrady nie doszło.. ale co o tym sądzic? Wybaczyć mu czy zapomnieć o nim i zerwać zaręczyny? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ciebie dosyć, myśli jak facet. Ma do tego prawo. Jak moja niedoszla dziewczyna wbiła się do mnie na maila, gdzie przeczytała osobiste maile do znajomej, wyleciała ode mnie z domu a chciała, żebym jej się wytłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×