Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalifat w POlsce coraz bliżej

Premier Kopacz zgodziła się na przyjęcie 100 tys. imigrantów.

Polecane posty

Gość gość
czytalam o 35 milionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiej racji mamy ich przyjmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do europy rocznie przedostaje się 5 milionów imigrantów. Gdzie czytałaś o 35 milionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uchodzcy sa wazniejsi niz Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z żadnej racji. Korwin też mówi, że to obłęd. Bo on jeden nie wziął za to w łapę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziemy ich utrzymywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w internecie jest napisane... w internecie można napisać wszystko i powielać stek niesprawdzonych bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS otwarcie mówi, że musimy być solidarni, czyli przyjmą imigrantów islamskich. A jeśli, jak twierdzisz, nie są pewni swojego stanowiska, to partia, która w tak fundamentalnej kwestii jak imigranci nie ma jasnego stanowiska w rezultacie je ma, ale przyzna to dopiero po wyborach, czyli tak czy siak pis przyjmie imigrantów. Są zresztą plany, by PIS WESZŁO W KOALICJĘ Z PO, więc to by było zrozumiałe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast Partia Korwin od początku była przeciw narzucaniu Polsce islamskich imigrantów. Tu jest 100% pewności. Myślę, że najlepiej gdy Korwin zdobędzie doże poparcie, bo wtedy wejdzie w koalicję z PISem i wyegzekwuje weto w sprawie imigrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam apel do tych co jednak będą głosować nią na antysystemowcow,aby nie głosowali na jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popierajcie skompromitowanych polityków, lanserów i celebrytów, którzy za wszelką cenę po naszych grzbietach pchają się do koryta. Szukajcie na listach wyborczych osób, które mogą zasługiwać na zaufanie i dawać gwarancję tego, że będą pracowac dla dobra społeczeństwa a nie dobra partii. Dzisiaj w praktyce to wodzowie partyjni, a nie wyborcy dokonują wyboru posłów, namaszczając tzw. JEDYNKI jako liderów list wyborczych. Wyborcy nie mając szans na poznanie wszystkich kandydatów w ciągu zaledwie jednego miesiąca kampanii wyborczej na rozległym obszarze swego okręgu wyborczego, niejako automatycznie stawiają krzyżyk przy nazwisku pierwszego na liście, będąc jej zwolennikiem. W efekcie do parlamentu dostają się często miernoty i bezwartościowi klakierzy. Sprzeciwmy się dyktatowi wodzów partyjnych oraz liderów komitetów wyborczych i nie głosujmy na JEDYNKĘ, lecz tego kandydata, którego poznaliśmy dobrze i uważamy za uczciwego, inteligentnego i odważnego. Pokażmy gest Kozakiewicza kacykom partyjnym i komitetowym, którzy namaścili uległych im YESMENÓW, jako tzw. „liderów” list wyborczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Partii Korwin liderzy są godni zaufania, więc myślę, że można nawet na jedynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Korwin to antysystemowcow więc jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie jako jedyny ma realne szanse i udało mu się zgromadzić całkiem fajnych ludzi wokół siebie. No i jest przeciw islamizacji na 100%, a nie na 50% jak inni, więc mój głos ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czytałam, że PIS niby jest anty, ale jednak nie zawetuje imigrantów, bo rzekomo musimy być solidarni i ich przyjmować. Poczułam się przez nich strasznie oszukana :( Na szczęście Janusz Korwin Mikke i Przemysław Wipler od początku byli przeciw narzucaniu nam imigrantów, nawet zbierali podpisy pod petycją w tej sprawie, więc ja na nich głosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że partia Korwin zdobędzie dużo głosów, to jedyna opcja nasza przeciwdziałania islamizacji w polskich miastach, miasteczkach i wsiach, bo nawet do wsi imigrantów przydzielają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet Pis chce ich przyjmować. Oni wszyscy zgłupieli całkiem. Rzeczywiście tylko Korwin zostaje do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Został tylko Korwin. Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sracja nie racja ,k****inowski trollu,spamerze ,wklejasz wszędzie te same drętwe teksty dla "prostaczków",myślisz że tysiąc powtórzeń w każdym temacie o imigrantach zapewni multum głosów przerażonych,sfrustrowanych,dobitych biedą Polakow? "dlatego ma mój głos" "tylko Korwin i Wipler są przeciwko imigrantom"-tak ale tylko przeciwko imigrantom ekonomicznym i o tym mówią ,a co do uchodzców to byliby gotowi całą Syrię ściągnąć żeby wyszarpać z Unii kasę "Kaczyński kłamał,PiS nie zawetuje islamskich imigrantów"-pewien jesteś? i dalej w tym beznadziejnie głupim stylu-tylko Korwin ,Korwin ma mój głos... a mojego nie ma :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak,wygra PiS :o pytanie tylko czy będzie rządzić samodzielnie czy w koalicji i z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co chcielibyście jakiegoś drugiego Giertycha jako koalicjanta dla PiSu co by można było wszystko torpedować i ośmieszać. Niedoczekanie wasze POwcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin gorszy od Giertycha-72-letni tetryk z poglądami rodem z gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spamuję, po prostu chcę się czuć bezpiecznie w swoim kraju i do tego dążę. Zabronisz mi? Wolę jednak by PIS był w koalicji z Korwinem niż z PO czy nowoczesną (=PO2), PSL, SLD lub GenderPalikotem. Gdyż z po już gadali pisowcy podobno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie partie wlazłyby w tyłek unii i w tym celu bedą przyjmować każdą ilość imigrantów jak powiedział nowy, niedoświadczony rzecznik rządu. Jedynie Korwin pomyśli o polskich interesach, bo on jest honorowy i go nie kupią. Trochę niedzisiejsze może, ale to na plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno to Korwin dogadał się z Petru i utworzą jedną listę :O a potem koalicja z PO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Korwin tak się zeszmacił? koalicja z Petru i PO? w takim razie pozostaje tylko PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla pisu (nie jestem za po) przydalby się taki koalicjan,który hamowal by co niektóre pomysły pisu,nie jest to moja wymarzona partia,ale ufam im bardziej niż platfusom, niestety nie mam pewności czy ich pomysły faktycznie doprowadza do poprawy stanu naszego państwa, nie oszukujmy się jest to partia wodzowska ,a człowiek czasem się myli nawet w dobrej wierze,dlatego cieszyło by mnie gdyby nie rządzili samodzielnie,ale broń Boże z "drugim Giertychem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin publicznie ogłosił, że rozmawiać o koalicjach NIE ZAMIERZA dopóki nie będzie wyników wyborów, bo jak nie wiadomo kto ile ma miejsc, to rozmoea bezprzedmiotowa. Także, po pierwsze, nie kłam. Po drugie, spadaj antyk***inowski trolu za kasę platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×