Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalifat w POlsce coraz bliżej

Premier Kopacz zgodziła się na przyjęcie 100 tys. imigrantów.

Polecane posty

Gość gość
Skandal ! Cała nadzieja w Korwinie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłem młodszy myślałem, że moje pokolenie będzie miało szczęście żyć w dobrych czasach. Dobrych czyli dostatnich i bezpiecznych. Niestety srogo się pomyliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jak byłam młodszą wiedziałam ,że moje pokolenie bedzie żyło w trudnych czasach i myślę ,że będzie jeszcze gorzej,ale mam nadzieję ,że się myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest horror, bo przecież oni mają prawo do łączenia rodzin, a po połączeniu rodzin będzie ich co najmniej milion !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba głosować na Korwina, tylko on coś zmieni na lepsze naprawdę. Nie wpuści tu imigrantów islamskich nam do Polski, tylko jego partia mówi jasne NIE, a reszta kręci nawet pis. No i skasuje podatek dochodowy, więc będziemy zarabiać prawie 2 razy więcej. Poza tym, ma dużo kompetentnych i mądrych ludzi na ludzi na listach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że zacytuję klasyka, to jest kur...skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to tylko pierwsza transza te 100.000 :o Po połączeniu rodzin będzie ich co najmniej milion, bo oni mają po 8 dzieci plus reszta rodziny :( Trzeba głosować na Korwina, tylko on nie wpuści tu imigrantów islamskich nam do Polski, tylko jego partia mówi jasne NIE, a reszta kręci, nawet pis. I nie będzie podatku dochodowego, więc będziemy zarabiać niemelże dwa razy więcej. On ma dużo kompetentnych i mądrych ludzi na ludzi na listach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z nich dostanie zakwaterowanie,znajdą mu robotę-ZNAJDĄ...nie tak jak polakom,którzy muszą szukać i często nie mogą znaleźć dlugi czas.Dostaną pieniądze,większe niż ktokolwiek tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ile to będzie kosztować? I nie chodzi mi tylko o socjal,ale ile pochłoną koszty ośrodków, nowych urzedasow,nauczycieli języka itd przecież to będą ogromne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też głosuje na Korwina i to od ponad 10 lat Z niego ciągle próbują robić oszołoma i psychola, na wszelkie sposoby go oczeraniają, ale tylko dlatego że się go boją te postkomunistyczne k***y przy korycie. Wiedzą że ich za to wszystko rozliczy i powsadza do więzień. Program ma bardzo dobry, poglądy stałe od 30lat, a nie jak reszta chorągiewek, że mówią raz tak a raz siak. Kopaczowa juz przyklepała 100tys uchodźców, zaraz jej wcisną drugie tyle, a pamiętajcie ze oni jeszcze swoje rodziny pościągają po 4-5 osób i mamy milion ciapatych!!!! PiS niby był przeciwny ale jakoś nie zagłosował w sejmie przeciwko... te k***y okrągłostołowe robią co chcą, zresztą zarówno PiS jak i PO wywodzą się z jednego środowiska, już sie nawet mówi ze razem koalicje zrobią... :o wtedy to juz trzeba speirtalać z tego kraju na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to będą pieniądze ,które pójdą w błoto, nie oszukujmy się oni nic w przyszłości nie wniosła do naszego budżetu,to my teraz będziemy tyrac,a oni przy pierwszej okazji spiertolą na zachód za co my zostaniemy ukarani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką robote im znajdą? o czym wy mówicie, przecież te ciapate śmiecie NIE CHCĄ PRACOWAĆ w Polsce sobie zażądali 7000zł na miesiąc bo inaczej nie będą w stanie tu przeżyć :o a mu k***a za 1500/mc musimy przeżyć. Ostatnio jakaś grupa jechała do Danii gdzie mają socjalu 5000koron czyli jakieś 2800zł i powiedzieli ze mają gdzieś Danie, wolą jechać do Szwecji bo tam dostaną więcej za nic nie robienie. W Polsce już zresztą była grupa ciapaków to jak im prace załatwili to zjeebali do Niemiec bo tam za nic nie robienie mają więcej niż tu za harówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w pełni się z Tobą zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten problem już istnieje. Dotyczy imigrantów z Ukrainy. Od kilku lat masowo są tu wpuszczani i zatrudniani w wielu często ogromnych firmach produkcyjnych. Ponoć w ubiegłym roku konsulaty wydały im ok 800 tys. wiz na pobyt tutaj. Prawo też zostało zmienione tak aby umożliwiać im przedłużanie pobytu i ułatwiać zgody na pobyt stały. W jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych 100 tysięcy i tak wyjdzie jakiś milion bo oni będą mogli i sprowadzą swoja całą rodzinę 'każdy z nich', czyli babcie dziadka mame tate brata siostre dzieci siostry i brata itd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem w jaki sposób ich tu będą zwozic, jeśli to po wyborach nie zostanie anulowane to trzeba będzie chyba jakieś blokady robić ,nie wiem cokolwiek byle ich tu nie wpuścić, skoro głos narodu ma władza w doopie to trzeba wziąć sprawy w swoje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraincy przynajmniej pracuja i nikt się nie boi ,że jakiś się wysadzi w metrze i jest w śród nich wiele kobiet,a te pseudo uchodźcy to same roszczeniowe, młode,leniwe i agresywne byki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Platforma zamiast zmieniać prawo zatrudnienia i ubezpieczeń społecznych,obniżać koszty pracy i podatki by ożywić przedsiębiorczość,zamiast umacniać pozycję stałych umów o pracę i upraszczać procwdury gdzie się da to wpadło na inny pomysł. Wpuszcza tu setki tysięcy obcokrajowców jacy godzą się na każde warunki. Przez wlasnie w Polsce nic się nie zmienia.Przez Polacy nie wracają z zagranicy i pewno większość już nie wróci. Im więcej imigrantów zarobkowych tym mniej szans na zmiany w prawie na lepsze. I to nie dotyczy już uchodzców z krajów Afryki czy krajów arabskich bo to zupełnie inny temat. Tu problem leży też w szalonej,niepohamowanej polityce masowego wpuszczania ludzi z krajów.sąsiadujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież oni od jakiegoś czasu są codziennie przemycani w ciężarówkach. Są wywiady z celnikami i policją w necie, że oni ciężarówek nie sprawdzają, bo prawo im nie nakazuje bo to unia, a oni mają określony czas na kontrolę, bo mają wyrobić normę :o Stąd w niektórych miejscowościach jest tych imigrantów całkiem sporo, a będzie jeszcze więcej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I tu jest problem i tam jest problem. Imigranci z Afryki czy krajów lewantu-to problem roszczeń,braku asymilacji,zagrożeń przestępczością i ewentualnym terroryzmem. Masowe przyjmowanie ludzi z Ukrainy to przejmowanie przez nich miejsc pracy,świadczeń socjalnych,przestępczość też bo w takiej masie ludzi nie wszyscy są czyści jak łza pomijając już fakt,iż.w tych.środowiskach nie brak nastrojów antypolskich i często takich zachowań czego dowodów w sieci jest choćby sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozumcie ludzie jedno. Nikt nie zmusi rządzących do.zmiany kursu jeśli chodzi o politykę gospodarczą jeśli sytuacja będzie wyglądać tak jak.wygląda. Kilkaset tysięcy pozwoleń na pobyt tutaj wydanych imigrantom z Ukrainy to polityka nastawiona tylko na interes potężnych przedsiębiorstw z różnych branż jakie nie są zainteresowane placeniem ludziom tego co im sie należy tylko zainteresowane są tym by dawać jak najmniej a brać jak najwięcej. Dla tacy imigranci to łakomy kąsek dla nich.Tam zarabia średnio po 150 euro miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOLEJNY DOWÓD, ŻE PIS NIE ZAWETUJE ISLAMSKICH IMIGRANTÓW: http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/pis-nie-zawetuje-planu-junckera-tez-powinnismy-byc-solidarni DLATEGO JA GŁOSUJĘ NA KORWINA, BO TYLKO JEMU MOŻNA UFAĆ W TEJ SPRAWIE I W INNYCH TEŻ. Głosując na innych skończymu z milionami islamskich imgrantów w Polsce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza policja nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa teraz,są tego tysiące przykładów. Wszyscy widza co dzieje się w Niemczech czy Szwecji, nie wierze,że u nas było by lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toż ich tu narzucają na początek te 100 tysięcy, z rodzinami milion. A przecież ich przypływa do europy 10 tysięcy dziennie, czyli ponad 3,5 miliona, to następnym razem już nam wlepią 500 tysięcy, czyli z rodzinami 5 milionów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to piękny kraj, ale tu jest za dużo Polaków. Czas to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS otwarcie mówi, że musimy być solidarni, czyli przyjmą imigrantów islamskich. A jeśli, jak twierdzisz, nie są pewni swojego stanowiska, to partia, która w tak fundamentalnej kwestii jak imigranci nie ma jasnego stanowiska w rezultacie je ma, ale przyzna to dopiero po wyborach, czyli tak czy siak pis przyjmie imigrantów. Są zresztą plany, by PIS WESZŁO W KOALICJĘ Z PO, więc to by było zrozumiałe.. Natomiast Partia Korwin od początku była przeciw narzucaniu Polsce islamskich imigrantów. Tu jest 100% pewności. Myślę, że najlepiej gdy Korwin zdobędzie doże poparcie, bo wtedy wejdzie w koalicję z PISem i wyegzekwuje weto w sprawie imigrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×