Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Estrelka

Liposukcja brzucha i ud

Polecane posty

Gość Estrelka

Hej witam wszystkich. Zdecydowałam się na wykonanie liposukcji brzucha i ud.jednak wybór dobrej kliniki i lekarza jest bardzo trudny.bardzo bym prosiła o podzielenie się opiniami.wstępnie brałam pod uwagę dr charazinski i sankowski .a także dr szczyt ale tam trzeba czekać dwa lata wiec odpada. Czy ktoś wykonywał ten zabieg i czy warto? Jakie efekty i skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sankowskiego odrazu skreślaj, Charazińskie jest co prawda lepszy ale nie wiem jak jemu wychodzi liposukcja gdyż ja u niego robiłam co innego i nie byłam zadwolona. Z tego co wiem najlepsi są w Polanicy(bo tam robiłam poprawki), innych chirurgów w Warszawie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz pisalam w innym watku o liposukcji, rozwaz dr.Sliwinskiego ze Szczecina. Robi to perfekcyjnie, klinika na b. Wysokim poziomie. Robilam liposukcje 3 lata temu, teraz wrocilam na implanty piersi i tez wyszly piekne. Idealnie dobrane, mini naciecia. Jak lezalam to byla 1 pacjentka z Wa-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robioną liposukcję brzucha u dr Jędrys i jestem zadowolona z podjętej decyzji. Efekt jest taki jakiego oczekiwałam i na pewno nie udałoby mi się uzyskać takiego tylko dzięki diecie i ćwiczeniom. Polecam osobom, które mają problem z nadmiarem tłuszczu na brzuchu - zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×