Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moje pierwsze malenstwo nie bedzie pierwszym dla mojego partnera

Polecane posty

Gość gość
i ja sie przylaczam do pytania. co prawda w ciazy nie jestem,a le mam faceta z dzieckiem i kiedys i mnie dotkna takie dylematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy tak samo przeżywałycie pierwszą i drugą ciążę? Z pierwszą kobieta się pieści jak nie wiem co, w drugiej bogatsza o pewne doświadczenia już nie robi pewnych śmiesznych głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
autorko ale co my mamy na to poradzic>? sytuacja nie była dla ciebie zaskoczeniem-wiedzialas w jaki zwiazek wchodzisz i musisz to zaakceptowac i tyle-nie jest łatwo ale nikt nie mówił ze bedzie nikt nie ma tu magicznej rózdzki i nie zmieni jego przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, przeczytalam pierwsza strone i juz trollice atakują... czy Wy macie naprawde az tak smutne zycie, ze pocieszenia szukacie w dokuczaniu innym? Noo... wspolczuje. Autorko, po pierwsze gratulacje, macierzynstwo wymaga wiele cierpliwosci i sily ale nagrody jakie dostajesz w zamian sa cudowne! Ciesz sie swoim stanem i nie przejmuj niczym. To, ze Wasze dziecko nie bedzie pierwszym Twojego partnera nie oznacza, ze nie bedzie wyjatkowe :) to, ze ma doswiadczenie moze sie przydac i Tobie :) pozdrawiam. Pamietaj o szukaniu pozytywnych stron kazdej sytuacji tak zyje sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak urodzisz syna to bedzie mega szczesliwy.Mozesz przypuszczac jaka bedzie plec wg.kalendarza chińskiego.Mi sie sprawdziło przy kazdym dziecku a mam czworo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to smieszne ale mi tez sie sprawdzilo wedlug kalendarza chinskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje:) postaam sie szukac jak najwiecej pozytywow :) dziekuj***ardzo za podniesienie na duchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×