Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Justyś94

laserowa korekcja wzroku

Polecane posty

Gość Justo
no dokładnie, ja rok temu robiłam w Optegrze korekcję wzroku i ani razu nie pomyślałam że wzrok mi się pogarsza. A teraz nie tylko w Wawie czy Wro jest Optegra tylko jeszcze Katowice czy Lublin, Wiec opcji trochę jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hersi
justo jest też w Łodzi :P Ja właśnie tam miałam zabieg. Miałam wadę -7 i zoperowałam sobie, bo przerażało mnei to że mam 30 lat i taką wadę, co byłoby dalej. A jednak minusy najszybciej lecą. Zabieg miałam na początku listopada metodą lentivu w Optegrze i zero bólu i powikłań. Wszystko poszło zgodnie z planem, wada zoperowana i ja szczęśliwa :) W końcu idę na siłownie bez oksów, ale to jest ulga jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikki

o no proszę, to jest więcej osób zadowolonych z Łodzi i Optegry. to bardzo dobrze bo ja wlasnie się zastanawiam nad tym miejscem ale myślę ze to słuszna decyzja. w końcu zdrowie najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derbys

Ja też miałam robiony zabieg lasrowej korekcji wzroku w Łodzi w Optegrze. Klinika na najwyższym poziomie muszę przyznać. Miałam wadę -6 na prawe i -7 na lewe. Myślałam, że przy takie jwadzie wzroku to nie ma dla mnie ratunku a jednak udało się. Po zabiegu nie miałam komplikacji, teraz chodzę bez okularów, widzę świetnie i ostro. Zabieg nie bolał. Cieszę się, że udało mi się po tylu latach męczenia zoperować wadę wzroku i nie muszę już się męczyć z okularami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolly

ja miałam metodą lentivu pół roku temu w Optegrze we Wrocławiu. Po zabiegu widzę super, nie mam problemów z ostrością i nie noszę już okularów. Sam zabieg przebiegł zgodnie z opisem lekarza, zero komplikacji. Po kilku dniach wróciłam do codziennych zajęć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunligh88

ja zkoleibardzo zaufałam pani dr Edycie Sacha w krakowskiej Optegrze. Jestem bardzo wdzięczna za przeprowadzony profesjonalnie zabieg Lentivu. Dzięki czemu odzyskałam normalne funkcjonowanie w życiu codziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilon

 Laserowa korekcja wzroku jest niezwykle skutecznym zabiegiem. Jeśli tylko nie ma przeciwwskazań (np. wada stoi w miejscu, nie pogłębia się), na pewno warto się zdecydować. Moja siostra jest już pół roku po zabiegu w Centre de la vision metodą ebk. Czekała rok na zabieg (konkretnie: musiała odczekać rok odkąd stanęła jej wada wzroku) i bardzo sobie chwali to, że się zdecydowała. Operowała ją pani doktor Szendzielorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten, kto wymyślił poprawę wzroku laserem, był geniuszem. Móc widzieć lepiej – warte wszystkich pieniędzy świata. Dlatego odłożyłam na zabieg i się odważyłam. Byłam na laserowym zabiegu metodą EBK u dr Nowosielskiej, nie było komplikacji, a to najważniejsze. No i efekty widoczne, szybko się zregenerowałam po tym i czułam się jak inny, lepszy człowiek. Mniej ślepy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłam korekcję w marcu w Optegrze - i bardzo jestem zadowolona z tego jaki jest efekt! fajnie i dobrze widzę i szczerze mówiąc okulary poszły w zapomnienie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ktorej? może Wawa? ja się przymierzam do zabiegu laserowej korekcji teraz w sierpniu. i nic a nic się nie boję bo doskonale mnie przygotowali i odpowiedzieli na każde pytanie.  a do tego udalo się załapać na promocę - to jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wawa i optegra jest ok! zresztą uważam ze każda optegra jest bardzo dobra, maja doskonałe podejście , dokładnie przestrzegają zasad i przede wszyzstkim opiekowali się pacjentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wawa jak i wiele innych Optegr - myśle ze same są dobre te kliniki i warto leczyć oczy. Ja w dość dojrzałym wiek zdecydowałam sie   na poprawę widzenia i szkoda że tak pożno się zdecydowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie się na usunięcie problemów z tak ważnym zmysłem jak wzrok to często trudna decyzja do podjęcia. Trzeba rozpatrzeć wiele składników, takich jak: lokalizacja, cena, sprzęt czy też sam personel. Kolejnym pytaniem jest jaką metodę wybrać? Przez ostatnie lata wiele zmieniło się branży. Dzięki postępowi technologicznemu możemy w pełni bezpiecznie skorzystać z takich metod jak laserowa korekcja wzroku - https://vidiummedica.pl/laserowa-korekcja-wzroku/ To bardzo precyzyjna i dająca największe możliwości na ten moment metoda. Zresztą poczytajcie sobie opinie na ten temat napisane przez osoby, które skorzystały i są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×