Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mezoterapia czy inne zabiegi podnoszące owal co lepsze?

Polecane posty

Gość gość

Witam chcialabym podnieść owal twarzy czy ktoś może doradzić co lepsze mezoterapia czy jakieś zabiegi laserowe podnoszące owal twarzy. Z tego co słyszałam to efekt po mezoterapii jest w sensie skóra jest faktycznie w lepszej kondycji, odżywiona, lśniąca ale czy tam jest efekt podniesienia owalu w to raczej wątpie. Zastanawiam się nad tymi rożnymi urządzeniami, które oferują w gabinetach med. est. czy one faktycznie regenrują skóre, że zaczyna produkować kolagen i unosi sie owal twarzy?Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia to prosze o podpowiedz z którego zabiegu lepiej skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radiees i voluma podnosi policzki ale to jest krotkotrwale - ok roku mezoterapia pieknie skore napina ale trzba ja zrobic dobrym preparatem np restylan vital cena za zabieg z ampulka 1ml ok700 potrzeba 3 w odstepach miesiecznych lifting ok 13 tys na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z mezoterapii w www.vital-medica.pl i moge polecic ten zabieg. Fajnie się po nim czułam, dobrze go przeszłam i efekty są zadawalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że powinnaś wybrać się do dobrego gabinetu i tam zapytać co jest dla Ciebie najlepsze. Ja miałam zabieg korygujący owal twarzy w http://www.keramed.com.pl/ . Jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×