Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam pytanie, ile dni przed lodem muszę wypić sok ananasowy by sperma była słodka

Polecane posty

Gość gość

? Widzę się z dziewczyną za 2 dni, a sperma bulgocze mi w jajcach i pragnie wydostać się na zewnątrz. Będzie lód z połykiem i chcę, żeby nasienie było słodkie. Kupiłem właśnie sok z ananasa, jutro też wypiję i pojutrze. Czy wchłonie się? Dodam, że od 2 miesięcy nie miałem wytrysku i jest tam już dużo nagromadzonego nasienia. Zastanawiam się czy powinienem teraz zwalić, żeby zaczęło się produkować nowe z ananasem, czy zostawić, a ananas i tak się wchłonie. Wolałbym nie walić, bo chcę mieć duży wytrysk jak będę z dziewczyną, a po takim okresie niewalenia to wylatuje mi chyba z 0,3 litra spermy. Temat to nie prowo, więc proszę go poważnie potraktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilo mi sie mokro w gaciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lordolll
a czym ty sie przejmujesz wal na nia smierdzaca sperma, niech lyka az sie uszy beda trzasc i co wazne pamietam aby do ostatniej kropli lyknela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwal gruche, niech sie zbierze nowe ananasowe nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
O ja j***e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowieku!!!!! opamietaj sie!!! rozumiem parcie na bycie wlascicielem plantacji ananasow, ale dlaczego chcesz to zrobic wlasnej kobiecie? zastanow sie, czy to az taka przyjemnosc patrzec na ananasowy gaj wyrastajacy z ust ukochanej? w takiej sytuacji.. albo ananasy, albo lizanie fijutasa.. wybieraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dwa miesiące bez wytrysku ,jaja ci jeszcze nie rozsadziło ...powiem ci że wtedy masz stara spermę która zapewnie już strasznie śmierdzi .Nie polecam się spuszczać do buzi kobiety . Najlepsza jest świeża sperma ,sok ananasa pij cały czas przez tydzień to i nowa świeża sperma będzie słodka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja perdole:O zjedz banany wtedy dziwczyna bedzie miala bananowy smak. Albo nieeeeeeeeee czekaj mam pomysł jedz grochówkę wtedy nie bedzie sie przejmowac smakiem spermy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PersonaNonGrataLokatorBezMebli
Ananas nie pomoże. Gdzieś Ty takich głupot się naczytał? Jak masz problem ze smrodem nasienia, to weź trochę kału i wetrzyj w zarost naokoło małego. Gwarantuję Ci, że nie poczuje smrodu nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo czy nie, to podejście i tak dziwne. Nie ma czegoś takiego jak "stara" sperma w jajach. Nie wiem jaki jest czas wchłaniania, ale przy braku seksu nasienie jest właśnie wchłaniane przez organizm, który bez przerwy produkuje nowe plemniki zastępujące te nieużyte. Pierwszy wytrysk po takim czasie rzeczywiście będzie dużo bardziej obfity (ale nie przesadzałbym z tym 0,3 l... prędzej 0,06 ;)). Na twoim miejscu jednak ulżyłbym sobie przed spotkaniem, bo po takiej abstynencji dojdziesz w 2 minuty, albo i szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez dziesiątki lat poradniki kulinarne i lekarze zachwycali się szpinakiem. Ach, ileż to on żelaza dostarcza organizmowi Wreszcie ktoś powtórzył analizy i okazało się, że szwedzki laborant przed wielu laty pomylił się! Tyle lat wszyscy tylko powtarzali błędną opinię. Właśnie to mi się nasuwa w związku z ananasem. Ponad dwa tygodnie nie jadłem mięsa i tłuszczy, nie używałem przypraw i alkoholu. Nie palę od kilku lat. Moja "Osobista Testerka"orzekła: - kompletnie bez żadnej zmiany. Tak samo paskuuuudne w smaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałem dopisać, że cały czas żarłem w wielkich ilościach prawie tylko ananasy w różnej postaci. Surowe i konserwowe, kompoty, syropy i soki. Błłłeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz takie doświadczenie, czy tylko pogląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O kurła ale się uśmiałem hahahahaha xD xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Kononowicz

Szanowne Państwo, kochani moi!
Przestańcie to gadać to, że się po ananasie spuści się i że tedy smak będzie ananasowy.
To wszystko co piszecie to jest śmiechu warte!
Ja, że tak powiem, używam ananasa żeby się karaluchy w kołrze ni zaprowadzili i bez dyskusji tylko!
Dziękuję bardzo Panie Andrzeju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bradley

Tu chodzi o cukier z owoców.

Nazwę poszukajcie sobue w necie.

Nadaje on słodki posnak i nie tylko spermie ale i kobiecym sokom.

Pierwszy wytrysk na jej ciało.

Kobiety uwielbiają gdy vzują eksplozje na swoim ciele i jak po nich spływa..jeszcze bardziej jak spływa po cipce.

Potem prysznic, nawet wspólny i wtedy jak lubi nie Ci zrobi z połykiem 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×