Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

schudnąć do Sylwestra!

Polecane posty

Gość Frenika
Dziewczyny, podbijam temat, bo znów wielkimi krokami zbliża się Sylwester, a ja chciałabym do tego czasu schudnąć i to niemało, bo około 10 kg. Myślicie, że jest to realne? Staram się, żeby było to racjonalne, mam zbilansowaną dietę, powoli wkręcam się też w ćwiczenia i zaczęłam stosować Citrosept Slim, dla podkręcenia metabolizmu. Piję trzy razy dziennie, a więc dodatkowy plus za to, że po prostu daje to efekt 'pełnego brzucha' ;) mniej chce się jeść. Któraś z Was dołącza do wyzwania schudnąć do sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas szukam topiku aby się przyłączyć, może i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam osoby która by stosowała Sibutramine i której by to nie pomogło choć trochę w pozbyciu się nadwagi.W moim przypadku jest to 7 kg. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Ja zamawiałam od Marty, nr tel. 792 631 684. Z mojej strony polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessss
Frenika, ja się dołączam do wyzwania, widzę, że nie tylko mnie skusił citrosept slim :D już kiedyś wcześniej stosowałam citrosept organic, który się dobrze sprawdził, więc liczę, że z tym składem wersja slim przyspieszy mi przemianę materii, bo przez wakacje trochę mi przybyło tu i ówdzie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam treningi ems, 20 minut tygodniowo a efekty jak po wielu godzinach ćwiczeń na siłowni, ja chodzę do InTime, pierwszy trening masz tam za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja proponuję Paniom, które nie radzą sobie same z kilogramami, aby po prostu skontaktowały się z dietetykiem. Fajnie jakby był to taki dietetyk, który nie proponuje non stop zieleniny... bo ileż można. JA np. schudłam już z dietetykiem 15 kg. Wstyd się przyznać, ale ważyłam ponad 90 kg. Teraz chudnę bez specjalnych wyrzeczeń. W jadłospisie mam nawet ciasta-takie zdrowe, ale pyszne. Na śniadania np. jajecznicę, omlety, owsianki, tosty. Na obiady: burgery, ryby, mięcho, risotto i wiele wiele innych. Mój dietetyk tj. Sylwia Sobczak-Piżuch układa diety online, więc tym lepiej. Wypełnia się taki formularz i czeka na dietę. Bardzo polecam:) Poza tym nie mam już zaparć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z tych tabletek.Pierwsze efekty zauważyłam już w drugim tygodniu brania.Przed zastosowaniem Slimunox nosiłam rozmiar 44 teraz noszę 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×