Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trudna sytuacja ciąża

Polecane posty

Gość gość

Jak się przyznać rodzicom, że nie jestem na 100% pewna kto jest ojcem mojego dziecka? Chciałam im powiedzieć, że jestem w ciąży i wiem, że nie będą źli z tego powodu ale tata nie wytrzyma gdy powiem im, że ojcem dziecka może być jeden z pięciu facetów. Pewnie wpadnie w szał. Mam już 17 lat więc to nic dziwnego, że mam bogate życie seksualne jednak wcześniej miałam jednego faceta w danym czasie a odstęp między jednym a drugim to około 2 tygodnie a teraz było ich pięciu i któryś z nich jest ojcem mojego dziecka. Ale nie mam pewności który.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test dna ,,, marna prowokacja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gang bang w wieku nastu lat i ciaza nie wiadomo z kim??? temat dobry na prowo, moglo byc ciekawie a tak spalilo sie na panewce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest prowokacja tylko prawdziwa historia. potrzebuje rady a nie takiego głupiego pieprzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotka poes dziś To nie był seks grupowy. Uprawiałam z nimi seks w przeciągu jednego miesiąca a w zasadzie 3 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,"dorosla autorko", umialas rozkladac nogi, to teraz umiej powiedziec: " mamo, tato, jestem w ciazy, nie wiem kto jest ojcem, bo mialam seks z piecioma roznymi partnerami w przeciagu trzech tygodni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4/10, z tym 17lat trochę przesadziłeś 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×