Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kaszel zamienił się z mokrego w suchy,

Polecane posty

Gość gość

Moje dZiecko miało najpierw mokry kaszel, spowodowany wydZielona pływającą po gardle. Osluchowo czysty, dostał neosine, jakiś syropek. Po dwóch tygodniach kaszel męczący, napędowy ale z odksztuszaniem. Lekarz stwierdZił zapalenie oskrzeli. Antybiotyk, inhalacje z mucosolvanu i nebbudu- od poniedziałku. Wczoraj wieczorem kaszel zmienił się w suchy szcsekajacy. Dziecko sie meczy, dzisiaj już nie zrobiłam inhalacji z mucosolwanu. Najgorsze jest to, ze rok temu cała nasza zima tak wyglądała. Nikt nie chcę nań dbać skierowania do alergologia bo ile całkowite niskie. Ja już nie wiem co robić i gdzie szukać przyczyny. Jeśli ktoś przechodził podobne objawy to proszę pomóżcie. A w zeszłym roku robiłam badanie kału na pasożyty i cZysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej nie z alergii, ale jeśli tak podejrzewasz to poproś lekarza rodzinnego o skierowanie do alergologa - co to znaczy, że lekarz nie chce wam dać. Teraz niestety panują te przeziębienia, kaszle i choróbska. Mój 4 letni syn kaszle już prawie miesiąc, trochę suchym , trochę mokrym, a w nocy prawie się dusi. Mimo, że oschłuchowo czysto, gardło ok, od 3 dni przyjmuje antybiotyk, bo lekarz stwierdził że skoro tak długo kaszle to zwykłe syropy tego nie zwalczą. Na razie jeszcze poprawy brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamijahaha
a to nie są zwykłe objawy przeziębienia ? może poczytaj jakąś ksiązke lub http://adamed.expert/ na tej stronce jak odróżnić alergię od grypy lub przeziebienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×