Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co na roczek dla dziewczynki

Polecane posty

Gość gość

Mamy pomóżcie co kupić na prezent dla rocznej dziewczynki? Nie mam jeszcze dzieci i się nie znam. Dodam, że nie jestem chrzestną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze bujaczek, chociaż to moze byc drogie. I moze juz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zlote kolczyki? takie na zatyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn chodziło mi nie o bujaczek lezaczek ale taki Bujak co dziecko na nim siada okrakiem i jeździ np konik, zabka czy inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo zabawkę jakaś na baterie, co tańczy śpiewaitp po 1 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam tylko nie kolczyki. Żal mi tych małych dziewczynek co rodzice im przekłuwają uszy zanim dobrze zaczną chodzić. Nie dość że jest im to zupełnie niepotrzebne, boli, to jeszcze obrzydliwie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchacz, jezdzik, jajas zabawka interaktywna grajaca i swiecaca, cos do pokoiku jakas lampka-projektor, ubranko np ksiezniczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Dzięki. Prezent za ok 100 zl będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej 100 wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze podaruje sie kolczyki nie oznacza ze nastepnego dnia rodzice biegną z maluchem i przekłuwają mu uszy. Kolczyki jak troche poleżą to nic sie z nimi nie stanie. Po prostu podalam taka propozycje, bo jak pracowalam w sklepie jubilerskim to czesto klienci kupowali dla dziewczynek wlasnie kolczyki na roczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnóstwo fajnych akcesoriów dla najmłodszych idealnie nadających się na prezent znajdziesz w sklepie http://papillon-shop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grajaca zabawka interaktywna. Klocki takie pudełko na kształty samoChodZik zabawka na sznurku. W tym wieku nie ma różnicy czy chłopiec czy dziewczynka bawią sie tym samym. Mam córkę 10m wiec wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam roczna dziewczynke i dostala naczynia - kubeczki dzbanek takie plastikowe ona to uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikrofon dla dziecka jest bardzo oryginalną i ciekawą zabawką. Wasz maluch jeszcze go nie ma? Musicie szybko coś z tym zrobić. Klikajcie w link i zmówcie ten model - http://www.cozacena.pl/zabawka-swede-mikrofon-na-baterie-g538,14821. Ten plastikowy mikrofon, z efektem echa dostępny jest w różnych kolorach – pomarańczowym, różowym, zielonym i niebieskim. Dodatkowo po włączeniu migają kolorowe światełka. Wymiary zabawki to 9 centymetrów średnicy i 24 centymetry wysokości. Do zestawu dołączone są baterie. Bardzo gorąco polecam ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikrofon dla dziecka jest bardzo oryginalną i ciekawą zabawką. Wasz maluch jeszcze go nie ma? Musicie szybko coś z tym zrobić. Klikajcie w link i zmówcie ten model - http://www.cozacena.pl/zabawka-swede-mikrofon-na-baterie-g538,14821. Ten plastikowy mikrofon, z efektem echa dostępny jest w różnych kolorach – pomarańczowym, różowym, zielonym i niebieskim. Dodatkowo po włączeniu migają kolorowe światełka. Wymiary zabawki to 9 centymetrów średnicy i 24 centymetry wysokości. Do zestawu dołączone są baterie. Bardzo gorąco polecam ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louisaaa87
Ja zakochałam się w ekoTuptusiach i uważam że na roczek to też bardzo dobry prezent. Są idealne do pierwszych kroków bo nie ślizgają się! Tylko uwaga! Mają tyle świetnych wzorów że ciężko się zdecydować:) W sklepach stacjonarnych podobno też można je spotkać, ale ja kupowałam na www.fiorino.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×