Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto wrzuci zdjęcia Wilka, Ina, Koke i Najszybszego?

Polecane posty

Gość gość
15.05 kto cie zjepał,że cie tak spiertolił przyznaj sie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrażenia same się znajdują.Tzn przynajmniej takie, które wstrząs powodują.Nie zauważyłeś jeszcze?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie fotki chociaż kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Fajne zdjęcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:36 ty swoją daj pośmiejemy sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilka już kawałek widzieliście, bo sam wstawiał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie podziewa się Wawa? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę żeby Wawa wrócił 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMłodyMężczyzna
Co Wy ludzie macie z tymi zdjęciami? Jestem mężczyzną, nawiązałem tutaj kilka bardzo fajnych znajomości mam wiele zdjęć sam rozdałem swoje zdjęcia, ale nigdy bym nie pomyślał żeby kogoś ujawniać albo kompromitować. Nieważne czy mocno zaangażowałem się czy wcale w jakąś znajomość trzeba szanować drugą osobę i nie zdradzać zaufania jakim się zostało obdarzonym. Kolejna sprawa co Wy ludzie uparliście się na te kilka osób? Na tym forum jest tyle wartościowych i ciekawych osób a wszyscy zafiksowani na te same niki.. masakra jakaś niby forum dla dorosłych ludzi a piszecie jak młodociane przygłupy rodem z fotki albo naszej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie jak tonczyyam że Want i Wawa sami siebie wołają :-D Spotkało się dwoje dzieciaków piszących sobie wierszyki i bawią się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMłodyMężczyzna
Nie jestem żadnym wawą biedna zafiksowana kobietko;) Masakra wszędzie biedulki widzicie koków wawów szybkich want itp itd.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawo kocham Cię i tęsknię za twoimi postami :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, co z Wawą i dlaczego go nie ma dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Popieram gościu młody... z tymi zdjęciami i z tym, że niektórzy tu niestety jak dzieci. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.00 no właśnie daj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny wieczór imperium na forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMłodyMężczyzna
Imperium Twoje posty czytałem już wielokrotnie, nie zrozum mnie teraz źle nie atakuję Cię ani nie oceniam ale czy potrafisz pisać namiętnie i erotycznie ale bez tych pseudowierszy które z gwiazdorami tworzyliście? Wydajesz się szalenie interesującą osobą, kreatywną i zmysłową;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlody mezczyzna oczywiscie nie ma niebieskiego nicka tylko wnikliwie czyta z pomaranczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawo🌻👄 To, to tylko wiatr w mych szybach gra, osamotniony patrzę w świat. Po twarzy spływa gorzka łza. Dziś wiem, że żyje ze smutkiem. Ciągle kocham, choc to boli, wszystko wokół z tobą jest. 🌻Jak bez Ciebie życ? Jak mam dalej tak życ? Czy odpowie ktoś mi? Czy podpowie ktoś mi? W sercu czuję wciąż pustkę i gorzki żal. Tak mi ciebie jest brak, coraz bardziej jest brak. A, a było pięknie tak co dnia. Ty uśmiechnięta pośród gwiazd. Wtuleni w siebie, w oczach blask. Czy to powróci, powiedz. Jak mam znalezc naszą drogę? Tylko serce, sercu powie. ❤️ Jak bez Ciebie żyć? Jak mam dalej tak żyć? Czy odpowie ktoś mi? Czy podpowie ktoś mi? W sercu czuję wciąż pustkę i gorzki żal. Tak mi ciebie jest brak, coraz bardziej jest brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy Imperium znajduje czas na bycie z***biscie seksowna kobieta w realu skoro siedzi caly czas na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMłodyMężczyzna
Mam jeden niebieski nik którego używałem na kilku tematach ale nie jestem ani jedną z Waszych gwiazd ani żadnym z tych boskich alvarów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawo, tęsknię ❤️ Nie wiem, co mam robić Kiedy jesteś smutna jak sprawić, byś była znowu rezolutna? Nie wiem, co mam robić Kiedy nieraz szlochasz Chciałbym wtedy spytać: Czy mnie jeszcze kochasz ? Całuj mnie, całuj mnie, całuj nieustannie, Jak to robić, wiesz Kochaj też, kochaj też, kochaj, zachłannie Wiem, że chcesz Jesteś mą dziewczyną, Moim przeznaczeniem, Miłosnym nektarem, Najczystszym pragnieniem, Chciałbym tylko z Tobą, Tańczyć, kochać, marzyć, Nic złego, Ci ze mną, Nie może się zdarzyć. 🌻🌻❤️ Wawo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wawa pisał identyczne wiersze do want:D wawo kocham cię:) wróć:( chyba do tej pory nie było większej żenady niż mizerny wawa i wont piszący te teksty z goscia:( to jest tak grubymi nićmi szyte że aż bolą oczy i ludzi stąd macie za debili większych od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj zdjęciami wymieniają się kobiety z mężczyznami. Jeszcze nie widziałam aby wypłynęła jakaś męska fotka. A kobiece pojawiały się na forum. Dowód na to, że facet to świnia. Nie warto im ufać. Kobiety nie są takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokej to wysoki , krótko ścięty blondyn , wiele lasek stąd ma jego zdjęcia.Ja też.Przystojny. Naj to cherubinek , drobny blondynek,włosy zaczesane do góry. Może wrzucę ich zdjęcia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×