Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wam się mieszka samej, samemu?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie kieruje do osób po 30, które nie mają rodziny (w sensie mąż, żona, dzieci), pracują i mieszkają same. Jak wam się żyje? Nie czujecie się samotne? Jak spędzacie wolny czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, że czasem jest ciężko, ale pewnych rzeczy nie przeskoczymy, mam nadzieję, że w końcu się to zmieni. Staram się jakoś wypełnić sobie czas by za dużo nie myśleć, że jestem sama i dlatego chodzę na basen, rower spotykam się z przyjaciółmi lub po prostu spędzam czas z rodzinką. Niestety samotność da się odczuć teraz w te jesienne i zimne wieczory, bo się siedzi więcej w domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mieszka się dobrze nie wiem czy będę chciała zamieszkać kiedyś z facetem jak już to znajdę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim wielkim marzeniem było wyprowadzić się z domu. Zrobiłam to i nigdy nie żałowałam, mimo, że samotne mieszkanie nie jest łatwe. Oczywiście marzy mi się "współ..." ;) , ale jak nie wychodzi to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała za mieszkać z jakimś facetem, chociaż pewnie będzie to wywrócenie życia do góry nogami, gdy się mieszka dość długo samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 31 lat mieszkam sam i właśnie wróciłem do domu rodzinnego. Na poważnie rozważam powrót na stałe, ponieważ samemu wiadomo krucho z kasą, więc o jakiś atrakcjach mogę zapomnieć. http://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze mi się mieszka, mam swój azyl i święty spokój po stresującej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komena
Lepiej samej niż w toksycznym związku. W takim byłam i dlatego dobrze mi się mieszka samej, kontrast jest duży na plus. Na pewno nie jest to sytuacja idealna, bo chciałabym mieć współ-, ale nie za wszelką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam, bo mam okazję wyprowadzić się do mieszkania. Mieszkam w domu rodzinnym, nie jest źle. Ale brakuje mi tej swobody. Boję się , że jak się wyprowadzę to będę żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że warto spróbować zamieszkać samemu:) Ja to zrobiłam 10 lat temu i nie żałuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×