Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

czy powieszenie boli ?

Polecane posty

Gość gość

czy ktos z Was przezyl taka probe samobojcza? tylko osoby nie znajace sie w temacie nie pierdzielcie o kilkunastominutowym duszenius ie bo to miejscowa legenda. czy po oderwaniu nog od razu sie mdleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad niby to wiesz? to niby czemu przy gimnazjalnych azbawach w podduszanie od razu sie mdleje? potarzasz debilny przesad nie majac o tym zielonego pojecia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i zapomniałam o jednym istotnym minusie tego rodzaju śmierci... Jak cię odratują to możesz zostać warzywem, (komórki mózgu umierają bez tlenu) a wtedy już nawet o własnej śmierci nie będziesz mógł zadecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkoncu dziekiza rzeczowa odpowiedz moze ktos ma jeszcze jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodza na ulice tez ryzykujeszzse pierdzielnie sie auto i zostaniesz kaleką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak to ma być śmierć z własnej inicjatywy to już chociaż skuteczna, zgadzam się najpesza będzie do tego broń palna, bądź wykrwawienie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jestescie uposledzone skad przecietny obywatel ma wziac bron? a od wykrwawienia sie tez mozna zostac warzywem geniuszki,powieszenie do njajskuteczniejszy i bezbolesny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli lepiej tego nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie klam kierwa nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 2014 roku 61% polskich samobójców wybrało powieszenie. Najlepiej użyć dwóch połączonych skórzanych pasków od spodni. Z klamry pierwszego robi się pętlę, a klamry drugiego używa do połączenia go z tym pierwszym. Należy pamiętać aby węzeł pętli umieścić nie za głową (bo to spowoduje zmiażdżenie przełyku), tylko pod szczęką. Śmierć następuje w ciągu 5 minut w wyniku odcięcia dopływu krwi do mózgu. Nic nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem bo nie probowałam, ale podobno w wiekszości przypadków wisielce się poprostu udusili bo nie przerwało im od razu rdzienia kręgowego :O To musiało być okropne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mdlejesz w sekunde po zacisnieciu sie sznura lub paska w tenicach szyjnych wiec nie pieeredol iidotko ze sie dusisz kilka minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie debilu !! mdelejsz po kilku sekundach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo powiesić to się trzeba jeszcze umieć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Utrata przytomności następuje nie szybciej niż po 1-2 minutach. Uszkodzenie mózgu w wyniku niedotlenienia po 5 minutach. Serce może bić 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby nie bolało i umarło się natychmiast, trzeba umiejętnie skoczyć, a dokłądnie tak by sznur złamał ci kręgosłup. tylko pamiętaj, tego w filmach nie zobaczysz, ale KAZDE powieszenie (jak 99% smierci w ogóle) powoduje natychmiastowe rozluźnienie się zwieraczy. ktokolwiek cię znajdzie wiszącą zobaczy i poczuje kupę g****a pod tobą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko profesjonalne powieszenie nie boli (tak długo) a przypadkach amatorskiego powieszenia boli i trwa długo. x x to prawda, słyszałam, ze kiedys kaci, co sie specjalizowali w wieszaniu ludzi, uczyli sie spacjalnych technik, jak to robic, i jesli sie zrobi tak, ze zdusisz -zdaje sie krtan, to b boli... tkaze trzeba wiedziec jaki musi byc dostosowany sznur do danej osoby tzn grubosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwanie kręgosłupa ma miejsce gdy osoba wieszająca się, spada około 1,5 metra przed napięciem się paska / sznura, i śmierć jest wtedy natychmiastowa. W przypadku nie przerwania kręgosłupa, śmierć następuje po 5 minutach w wyniku obustronnego ucisku tętnicy szyjnej i niedotlenienia mózgu. Jak już pisałem, należy pamiętać aby węzeł pętli umieścić pod szczęką. Wtedy główny punkt nacisku pętli przypada na kręgosłup, i unika się zmiażdżenia przełyku (co bardzo boli). Co do zwieraczy, to w przypadku nie przerwania kręgołupa nie ulegają one rozluźnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam relacje ok 4-5osob ktore probowaly sie powiesic ale ktos ich odratowal ii kazda z nich twierdzila ze to nic nie boli i od razu po oderwaniu nogw podlogi mdleli tzn zapadali w calkowita ciemnosc a wy tu insuunujecie jakies p*****ly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak trudno się wysrać prze powieszeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
relacja:"śmierć przez powieszenie nie boli po chwili traci sie przytomnosc i nawet nie wiesz kiedy a juz tak naprawde nie zyjesz jak stracisz przytomnosc nie czujesz juz czasu jeden wielki czarny obraz przed oczami zadnych mysli i wspomnien a skad to wiem bo sam sprobowalem i tak wlasnie bylo. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy sie wysrac wczesniej. Jak jelita beda puste to nic nie wyleci. Sa rozne sposoby wieszania. Moja ciocia powiesila sie na klamce... podejrzewam ze zwyczajnie sie udusila. Ale nie zapytam jej o to nigdy. Ja gdybym miala sie zabic skoczylabym z wysokosci. Ale nie bloku. Po co ludzie mieliby patrzec na rozstrzaskana moja osobe na chodniku. Rzucilabym sie najchetniej z jakiegos urwiska wysokiej skaly/gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Die Nacht
Spośród 6,2 tysiąca Polaków którzy popełnili samobójstwo w 2014 roku, 61% wybrało powieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja by, tez najchetniej skoczyla, ale przedtem bym sie kompletnie upiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoczyć z wysokości żeby się zabić? p****ało? Każdy wie że to jest akurat najgorsza metody bo przeważnie się przeżywa i jest się warzywem do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×