Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iiillona85

Dziecko w żłobku

Polecane posty

Witajcie, Mam synka który ma 16 miesięcy mam zamiar wrócić do pracy ale przeraża mnie to że mam oddąć mojego synka do żłobka. Bardzo boję się czy się zaklimatyzuje w nowym miejscu jak zareaguję na nową sytuację. Chciala bym się poradzić jak wasze dzieciaczki reagowały . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo się zaaklimatyzuje albo nie. Jak nie, to go zabierzesz i pójdziesz na wychowawczy. Grunt do dobry i sprawdzony żłobek. Czy wcześniej zostawiałaś dziecko z kim innym niż mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no lekko nie bylo. Ale chyba ja bardziej przezywalam niz corka. Byly chwile zwątpienia ale po paru tygodniach bylo juz super. teraz jestem spokojna. Dużo zalezy od opiekunek a u nas w żłobku http://www.elfik.pl/ sa rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko chodziło do żłobka a teraz do przedszkola w tym samym miejscu www.przedszkolekonradek.pl i nie miało większych problemów z przystosowaniem się , myślę że to zasługa pracujących tam osób tam, które widać że wykonują swoja pracę z przyjemnością oraz ogólnie rodzinnej atmosferze która tam panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ty sie nie boj o adaptację tylko o to ze bedzie chorowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko! To idealny moment na żłobek! Niczego się nie bój. Początek będzie trudny ale zobaczysz jak za chwilę dziecko będzie z uśmiechem na ustach szło do dzieci! Dobrze że go dajesz do żłobka, wcale nie musi chorować. Mój synek bardzo sporadycznie coś przynosił. Teraz jest przedszkolakiem sredniakiem i w sumie dwa czy trzy razy przez ten czas byłam na zwolnieniu "na kaszel". Ja jestem bardzo zadowolona ze żłobka i radzę Ci - głową do góry, tłumacz dziecku że będzie super i absolutnie nie pokazuj przy nim stresu. Na początek daj go na 2 godziny i stopniowo wydlużaj czas. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja oddałam synka do żłobka jak miał 13 miesięcy. Zaaklimatyzował się szybciutko, nie chorowal i tak jest do dzisiaj :-) zlobek został mi polecony, grupa jest 8 osobowa, zajmują się nimi 3 panie przemiłe i naprawdę godne polecenia :-) ja tez sie martwiłam ale okazało się, ze zupełnie niepotrzebnie :-) myśle ze to odpepnienie dobrze wam zrobi, mój synek stał się samodzielniejszy, nauczył się sam jeść sztućcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×