Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do osob po 40stce ktorym zycie sie nie ulozylo... jakie rady dalibyscie mlodszym

Polecane posty

Gość gość
Kochaj, ale nie osaczaj. Pozostaw partnerowi i sobie przestrzeń. Pamiętaj, że zdrowy egoizm jest dobrem. Bądź otwarta i spontaniczna. Ceń własną i jego niezależność. Okazuj uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.54. Zgadzam sie z toba i dokladnie na tym polega tragedia koltunskiej mentalnosci. Nie mowiac o tym, ze w wieku lat 50 jest sie w sile wieku. Ale Polacy inaczej to widza niestety i wiele ludzi jest ofiarami takiego myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla młodzianów, kilka porad ode mnie (róbcie to - bo ja nie robiłem i jestem przegrańcem) a/ myśl o przyszłości kiedy masz 20 (parę) lat - dobry zawód to podstawa b/ ponieważ LOLska nie ma perspektyw ani szans - opanuj biegle co najmniej jeden zachodni język c/ korzystaj z uciech cielesnych - z głową - ale nie przejmuj się żadnymi kajdanami moralności i 'obrazą Boga' - poznawaj, obmacuj i ****aj panny - ucz się kobiet na całego d/ jeśli twój związek już na początku permanentnie się nie układa - pod żadnym pozorem go nie ciągnij e/ obserwuj jak teściowa traktuje teścia - będziesz miał to samo w domu f/ nie bierz panien ani rozwódek z dziećmi - jedna szansa na 200, że zbudujecie prawdziwą rodzinę g/ pamiętaj, że czas leci jak szalony - ani się nie obejrzysz a będziesz po 40ce i nagle uświadomisz sobie, że dla ludzi jesteś stary! (np. dla pracodawców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo cenne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy ale to nigdy nie zakochaj się w żonatym facecie. Never. Ever bo masz zagwarantowane kolejne s******lone lata Podróżuj kiedy tylko możesz gdziekolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×