Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy sa kobiety, ktore sa po czterdziestce i staraja sie o dziecko?

Polecane posty

Gość gość
Teraz nawet młode kobiety dostają wcześniejszą menpoauzę, a tamta zdziwiona ,że po 40 . To normalne, akidy myślałas. To ,że narobisz milion opercaj , aby wieku 45wyglądać na 41 jak celebrytka małgorzata, nie oznacza ,że menopauzę dostaniesz po 60przedział 40.50 jest normalny na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie histeryzujecie idiotki co wam do tego ze ktos decyduje sie na dziecko w wieku 40 paru lat ? Co do menopauzy to w mojej rodzinie wszystkie kobiety przechodza ja w wieku ok 60 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ale idiotkami ta SA te starzejace sie udajace nastolatki i pchajace wozki panie,ktore wczesniej chodza w dusty Grube jak balerony i strasza ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciazy i strasza.. …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te madre to sie ciesza zyciem po 40!a nie pakuja sie na stare lata w pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest ,ze w innych karach kobiety w wieku 40 lat rodzą dzieci i majja sie bardzo dobrze .Za w Polsce jak przekroczysz magiczny wiek 35 l :) to juz tylko butla z tlenem na plecy i balkonik zostaje he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 60 lat menopauza ,to bardzo pozno sredno kobiety maja kolo 50 +-.Wiecie ,ze slonice tez rodza male przez 60 lat jak maja "menopauze " i nie moga miec malych to umieraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura do 40 jeszcze jest OK ale 45 ?u kobiety w tym wieku 5 lat jest naprawde sporo ,a do tego jeszcze maz ze slabymi plemnikami!nic tylko rodzic ,Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem wpadka ,ale swiadome planowanie w takim wieku?? 40 +to piekny wiek , ale nie na chowanie dzieci ,wnukow owszem.AZ Milo popatrzec na zadbane fajne babcie..…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rozumiem wpadka ,ale swiadome planowanie w takim wieku?? 40 +to piekny wiek , ale nie na chowanie dzieci ,wnukow owszem.AZ Milo popatrzec na zadbane fajne babcie.." Looo matkooo 40 lat i babcia :( porażka To juz wolałabym bym zostać matka w wieku 40 lat niz babcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia powyzej 40+ czytaj ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wyglada mloda babcia niz babciomama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 45 lat i 2 letniego synka. To moje jedyne dziecko. Znam osobiście 2 kobiety starające się o ciążę po 40. Obie w moim wieku. Jedna ma syna 22 lata, druga bezdzietna. W pracy 2 koleżanki rodziły po 40, tzn 41 i 43 lata (ale były to ich 2 dzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja man 43 i powiem wam ze tez dobrze wygladam ,pracuje,uprawiam sporty,odchowane dwoje dzieci i,i ,i...Wolalabym zostac babcia niz mama .Ja chce sie z moim mezem cieszyc zyciem i stawic czolo z godnoscia wszystkim przeciwnosciom ( moze chorobom, kto wie)ktore na nas czekaja?!nigdy w takim wieku trzeciej ciazy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma wolny wybór, to są sprawy osobiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka w tym roku urodziła corkę mając 42lata..kolejna urodxi syna mając 44..inna ma 37 i lada chwila na swiecie pojawi się córcia.. Są to dzieci bardzo oczekiwane..ciąże były i są prawidłowe i bez problemów...dzieci zdrowe Przestańcie innym ludziom dyktować jak ma wyglądać ich życie..co wypada a co nie wypada Skoro doszło do poczęcia to sama natura podjęła decyzję ,ze jest spoko.. Gratujuje wszystkim dojrzałym rodzicom,ze mogą jeszcze długie lata żyć aktywnie i szczęśliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie jesli ewentualnie dojdzie do zaplodnienia ok.Widocznie natura tak chciala.Ale w wypadku autorki tego tematu ,maz ma slabe plemniki,drugie nieudane invitro ,a autorka juz ma 44! Natura widocznie juz nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.07 nie rozśmieszaj nas z tym "natura podjęła decyzję" hahaha ! Owszem czasem jest wpadka, czasem natura 100% . Ale jest coś jeszcze , wiemy jak wygląda płodność u 40plus ! . Lata "serduszkowania świecuni i fasolkowania " Owulki popędzane sztucznie Często dzieciak z in vitro .Niekiedy taka matka 40plus to nawet nie matka a surogatka-inkubatorek bo dziecko jest z komórki jajowej obcej baby . Czyli nie jej ! (swoją drogą szok dla potomka jak sie dowie). Do tego starzy schorowani mężowie z słabymi plemnikami . I znów szarlataneria gdy na siłę sie kobietę inseminuje sie wadliwymi chorymi plemnikami albo daje sie spermę obcego "dawcy" . I to nie żarty a smutna rzeczywistość obecna choćby na tym forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak milo, ze zamartwiacie sie o innych i za innych, ile tu troski o blizniego! To takie chrzescijanskie zatroskanie! WSZYSTKIE DZIECI NASZE SA!!!???? Spokojnie, bez paniki to tylko piosenka!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest napisane ze jest to forum dla chrzescijanek.?Zalozycielki tematu tez to nie dotyczy ma dwa in vitro za soba i chce wiecej.Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram" wszystkie dzieci nasze sa"i nie ma to nic z chrzescijanstwem ja osobiscie bardzo bym pragnela aby wszystkie dzieci mialy szczesliwe dziecinstwo!Wolne od trosk z mozliwoscia cieszenia sie dziadkami ,zdrowymi ,rodzicami ktorzy zdarza go wyksztalcic .Ja jestem najmlodszym dzieckiem i zawsze bardzo sie wstydzilam jak byla wywiadowka moja mama byla najstarsza.Ojciec umarl jak mialam 4 lata ,mama zostala sama z 4dzieci pracowala na 2 etaty ,wiecznie byla zmeczona,wykonczona psychicznie,smutna,nerwowa,zaczela nas bic,chorowala.,jezdzila do szpitali i Sanatorium,a my sami....Nigdy nie miala czasu dla nas,nigdy nas nie przytulila,nie porozmawiala.Jesli mowilismy o swoich problemach to powtarzala ,ze ona tez nie ma lekko!Nie tak to mialo byc. Ja bylam mloda mama i uwazam ,ze mlode mamy SA pogodniejsze nie doswiadczone jeszcze tak pesymistyczne przez zycie,maja ochote zyc ,cieszyc sie zyciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dojrzałe koleżanki zaszły w ciążę naturalnie bez wspomagania farmakologicznego..więc uważam,ze skoro do tego doszło to ich organizmy są gotowe na dojrzałe macierzyństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowanie dziecka na dobrego,szczesliwego czlowieka to jest sztuka ,matka natura wam nie pomoze!Zajsc w ciaze to jest przyjemnosc i wielka radosc,problemy i schody ( mysle ze kazda matka wie o czym pisze), choroby, prob.finansowe,odpowiedzialnosc zaczna sie pozniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może im po prostu chodzi o darmową opiekę na starość ....Widzą niedole starych samotnych ludzi wieć w ostatniej chwili tuż przed menopauzą robią sobie dziecko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie same sobie cos udowodnic ,ze jeszcze sie uda - kosztem wlasnego dziecka.Przykre..…czasami trzeba sie poddac i z podniesiona glowa spojrzec w przyszlosc....moze zamiast dziecka w wieku 45 lat bedzie lepsza terapia?..…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pier..te baby, a co was obchodzi ile kobieta ma lat , to nie wy będziecie w ciąży. Jadowite żmije Głupota ludzka nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytuje" Pier..te baby i jadowite zmije " i egoistki po. 44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;44 ty jesteś pier/d/o/l/n/i/ę/t/a i to zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×