Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy sa kobiety, ktore sa po czterdziestce i staraja sie o dziecko?

Polecane posty

Gość gość
dostałaś od Boga jedną cipę i jej pilnuj,nie masz 10 pissdek i nie Twój biznes ,chcesz ratować świat to do roboty a nie czepiasz się innych cipek co mają z nimi robić takiej władzy to ty nie masz idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóż swoją partię wczesnego rodzcielstwa może ktoś się przyłączy i uratujesz nasz kraj od klęski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom pan 40+ jest zalosny!!!Dopiero beda madre dzieciaczki!Downy gwarantowane + glupota po mamusi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam 40 lat suczko ja zawsze atakuje idiotki kafeteryjne bez względu na tematyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam synka 3 mce.45 lat i 7 dziecko-wpadka .No i?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze,żyj tak jak serce Ci mówi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suczki,zmije ,c****,pizzde...to dopiero slownictwo idealnej mamy.Poziom ponizej "macicy".Nie mam zamiaru Cie obrazac ..zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? Kupił krowę i gnoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu a co mam kulturalnie gadac godzinami? nie ,już nie ,spłyń stad i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ,aktorka 60 lat i blizniaki:-) super ,prawda?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz lepiej dać tylka swojemu bo już ci odwala,a tak sobie ulżysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba CI sie COS przestawilo co CI do mojej macicy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 dziecko? To wanienki nie musisz kupować, cipa jak balia, i przepierkę w niej zrobisz i dziecko wykąpiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 71
Witam bardzo mi przykro myslalam ze znajde tu osoby ktore maja taki sam problem.przeliczylam sie.Lekarze juz dawali mi do zrozumienia, ze jestem z tym pomyslem jedyna.Ja sie i tak nie poddam spruboje jeszcze raz.Dziekuje za wszystkie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia 21:36 dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do goscia 21:36 dobre! Raczej żałosne..Czego wy swoje dzieci nauczycie?jakie wartości im przekażecie ?Matki, kobiety...a po prostu ...obrzucają sie wyzwiskami, zero empatii, tolerancji....NO coż czego potem wymagać od dzieci w szkole , skoro maja taki przyklad z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:44 popieram.Takie kobiety planuja rodzine..…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie sobie tu pisać i wymądrzać się jak tylko chcecie, każda i tak zrobi co zechce, nie będzie się was pytać o zgodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak taka mądralińska babciomama zrobi jak pani Sienkiewcz i zacznie wyciągać łapki po kasę na dzieci od społeczeństwa ... widać z wiekiem maleje odpowiedzialność -jak u 13 latek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak młodsze mamy wyciągaja kasę to jets ok???Przecież wiekszośc głosów na PIS , to ze względu na te 500zł ..hm...czyli wtedy ok?? Jak korzystacie z darmowych obiadów w szkole, stypendiów , to wtedy też ok??? I zazwyczaj długo nie skalałyście się pracą...czyli za dlugo podatków nie płaciłyście....i wiekszość od najnizszej krajowej..ja przynajmniej "zapracowałam" na swoj macierzyński..od poczatku kariery zawodowej mam umowę o pracę , uczciwie płacę składki i podatki...Teraz też nie pobieram zadnych świadczeń na dziecko...wystarczy popatrzeć ma klientów opieki społecznej , na ich przedział wiekowy...W klasie u mojego dziecka jest jeszcze jedna dojrzała mama, też nie korzysta z niczego..i tyle w temacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź pranie nastaw w balii przed grobbingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po30
Ja urodzilam moje dwoje dzieci po 30.Teraz zaluje ze tak pozno...Mam 48 i ciezko zachorowalam.Trzese sie aby " pobyc " jeszcze z dziecmi,wyksztalcic do konca…i choc troche nacieszyc sie badz chociaz zobaczyc wnuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idź pranie nastaw w balii przed grobbingiem A TY idx się leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy z tymi wnukmi?:O j np. wcale na wnuki nie czekam, bo może moje dziecko nie będzie chciało być rodzicem, nie będzie mogło bądź nie będzie miało możliwości. Nie myślę w ogóle o wnukach i wcale płkać nie będę jak się ich nie doczekam w ogóle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u was babcio- mamy?Nowy dzien moze i nowe spojrzenie na planowanie rodziny w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku to ja już szykujkę się na emeryturę a nie na dzieci i zap*****l, czy ty jesteś zdrowia umysłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktyos tu juz przegial.jasne ze na dziecko po 35 rz to za pozno, ale ze i na jakiekolwiek hobby czy podroze za pozno, to juz czysta zlosliwosc.pewnie ktos pojdzie dalej i powie ze juz w tym wieku powinna byc przymusowa eutanazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×