Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubezpieczenie na życie jakie wybrać

Polecane posty

Gość gość

Mam wielki dylemat.Otóż chciałabym wybrać jakieś sensowne,indywidualne-podkreślam, ubezpieczenie na życie dla siebie i męża.Dotychczas byliśmy ubezpieczeni w ING,od niedawna przemianowane w Nationale Nederlanden.To jednak okazało się ogromnym niewypałem,gdyż w razie potrzeby robili wszystko,żeby nie wypłacić nic. Stąd mój problem.Waham się pomiędzy PZU Życie a AVIVA,ale decyzji jeszcze nie podjęłam . Dlatego proszę o Wasze doświadczenia w tej kwestii.Dodam ,żę nie interesuje mnie powiązanie z żadnymi funduszami inwestycyjnymi. Czekam na konstruktywne podpowiedzi ,bo sprawę traktuję bardzo poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po bardzo długiej przerwie,ja,autorka tego tematu sama go podbijam.Może teraz znajdzie się ktoś ,kto ma jakieś konkretne doświadczenie w tej kwestii.Nadal proszę o podpowedź,mimo,że już prawie byłam zdecydowana na PZU.Mam tylko dylemat związany z wiekiem ubezpieczenia.Otórz ubezpieczenie jest do 70 roku życia,no a co ,jeśli dane mi będzie żyć dłużej?Czy dobrze rozumiem,że ubezpieczenie to samoistnie wygaśnie,a przez lata pieniądze tam wpłacone po prostu przepadną? Może ktoś,kto pracuje w ubezpieczeniach dokładnie mi to wyjaśni,za co będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mam konta na fb i raczej mieć nie będę,więc poproszę może o jakiś adres mailowy.Będę wdzięczna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mam to ubezpieczenie, ale z racji ograniczeń wiekowych mocno zastanawiam się nad zmianą polisy! To kpina, pobierać składki do 70 r.ż., a potem do widzenia ... co to za ubezpieczenie?! Nie wiem, czy nie lepiej odkładać do skarpety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony lepiej w domu,bo może i nic nie urośnie,ale też nic nie stracisz,zresztą wiem o czym piszę,bo sama miałam w rodzinie taką sytuację,o której nikt z nas nie miał zresztą pojęcia.Ale to tak na marginesie.Sprawa wyszła na jaw dopiero o smierci blisliej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele firm, które mają złe opinie, nie wypłacają pieniędzy, albo nie robią tego na czas. Warto czytać opinie ludzi, którzy z nich korzystali, ale też zestawić sobie kilka firm i porównać ich warunki i umowy. Mi w tym bardo pomogła ta firma: http://bestpolisa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ja,autorka postu.Piszę,żeby poinformować o swojej decyzji.Otórz ,po bardzo długim poszukiwaniu i analizowaniu ofert w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych, i przeczytaniu niezliczonych dyskusji na różnych forach,podjęliśmy z mężem tako oto decyzję: założyliśmy sobie konto,na które przelewam określoną kwotę ,i środków tych pod żadnym pozorem nie ruszymy .Żeby uzbierać poważniejszą kwotę,dośc długo to potrwa,ale mamy pewność,że po np 25 latach nikt nam tego nie zabierze,tak jak to jest w przypadku ubezpieczycieli. Jeszce słowko o tym,że nikt już nie zaoferował mi ubezieczenia dożywotniego,a tylko takiego szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym zakresie jest tyle różnych opcji że też się zdążyłam pogubić i zdenerwować co pchnęło mnie do skontaktowania się z panią Wiolettą z firmy www.finanseptak.pl która specjalizuje się w ubezpieczeniach i pomogła mi dobrać najodpowiedniejsze dla moich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Je jestem ubezpieczona w Avivie i powiem szczerze, że z wypłatą odszkodowań nie ma żadnego problemu. Miałam okazję skorzystać i wszystko poszło bardzo sprawnie. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości co do rodzaju ubezpieczenia to najlepiej spotkać się z osobą, która się tym zajmuje profesjonalnie. Mi odpowiedni pakiet doradziła Pani Edyta z Ubezpieczenia Warszawa www.ubezpieczenianazycie.edytadziankowska.pl, która w bardzo fajny i rzeczowy sposób wskazała mi wszystkie za i przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zajmuję się doradztwem ubezpieczeniowym i oferty porównuje w kilku czołowych towarzystwach. Uważam, że ofertę należy dobrać do odpowiednich potrzeb. Pod względem wypłacalności polecam Allianz. Zapraszam po więcej informacji 881 403 107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 81aneta
Ubezpieczenie na zycie to bardzo wazna kwestia z ktorej tez zaczelam sobie zdawac sprawe dopiero jakis czas temu. Czlowiek w zyciu potrzebuje jednak poczucia bezpieczenstwa .. to jedna z podstawowych potrzeb. Nigdy nie wiemy co nas spotka, a przeciez sa sytuacje na ktore zupelnie nie mamy wplywu. Rozgladajac sie za roznymi mozliwosciami natrafilam na oferte Open Life - https://www.openlife.pl/produkty/ ktora najbardziej przykula moja uwage. Postanowilam z niej skorzytac poniewaz konsultant bardzo profesjonalnie podszedl do calego zagadnienia i wytlumaczyl wszystko w sposob dla mnie zrozumialy. Korzystam juz jakis czas .. nie moge sie do niczego przyczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest po prostu skorzystać z usług doradcy. Ten powinien dobrać indywidualna opcję dla siebie. Ja tak mam, polecam http://www.profit-ubezpieczenia.pl/ mają naprawdę dobrą ofertę dobrana pod indywidualne oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej skorzystać ze sprawdzonej firmy. Moim zdaniem taką jest Europejskie Centrum Odszkodowań gdzie ja na przykład znalazłem pomoc po dosyć poważnym wypadku. Bardzo gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANikaa90
Jak już się coś stanie to wcale nie jest tak łatwo otrzymać te odszkodowanie. Wtedy warto zgłosić się do EuCO. Pewni i sprawdzeni :) Korzystałam z ich pomocy dwukrotnie i za każdym razem sprawili się bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyry

osobiści jestem ubezpieczony w ergo hestii, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamPos

Sprawdźcie sobie też firmę ubezpieczeniową Profit z Łodzi www.profit-ubezpieczenia.pl Pełen profesjonalizm, dobre oferty i warunki, także ja jestem po całości z wyboru ubezpieczenia zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira

też polecam hestię, bardzo dobry ubezpieczyciel, nigdy nie miałam z nim problemów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

W takim razie polecam zerknąć na ofertę w ergo hestia, indywidualne podejście mają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×