Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Histerczyka_xd

Czy da się niezbyt inwazyjnie rozjaśnić włosy?

Polecane posty

Dwa tygodnie temu pofarbowałam włosy na ciemny brąz. Niestety, teraz nie jestem z tego powodu zadowolona i chciałabym włosy rozjaśnić - nie mówię, że bardzo, ale chociaż trochę. W grę nie wchodzą rozjaśniacze, nie chcę zniszczyć włosów, ale może ktoś zna jakieś sposoby na lekkie rozjaśnienie, które nie wysuszy czupryny na maksa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kiedyś wyczytałam w internecie żeby wymieszać odżywkę z sodą oczyszczoną- podobno pomaga wypłukać kolor. trochę pomogło...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Good girl, Tobie pomogło? Kurcze nie chce jakąś blondynką być ale mam zdecydowanie te włosy za ciemne :p A wiem co się stanie jak sobie zafunduje rozjaśniacz :p Rozczesując penwie pół włosów z głowy wyrwę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,razem :) Robisz sobie z tego maske na włosy.Proporcje zależą od długości. Ja zawsze biore jedną cytryne,dwie łyżki oliwy i lyzke oleju parafinowego. Jedno żółtko. Cytryna ladnie rozjaśnia włosy i stopniowo :) Zakładam na to foliowy czepek i robię turban. Po godzinie zmywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo, koniecznie sprobuję :D Może zadziała, żeby chociaż trochę jasniejsze były :P Teraz się cieszę że sie na czarne nie zdecydowałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Trochę kolor się wypłukaŁ, ale tylko troche- nie byłam już taka kruczoczarna...:D trzymałam pare minut, ale czy na Ciebie zadziała nie wie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej dzięki wielkie :D Kupię olejek i na pewno spróbuję :p Wiem, że prędzej czy później farba się wypłucze nieco ale zmiana miała mi humor poprawić a wyglądam jak czarna wdowa jakaś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×