Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość subtelnaja

czy piszą tu jeszcze kulturalni i nie wulgarni mężczyźni?

Polecane posty

Gość subtelnaja
Jestem podobnego zdania. Odniosłam się tylko do określenia k.... kobiety piszącej z żonatym. Jeśli wymiana zdań a nawet flirt jest już potępiany i tak rygorystycznie oceniany to powinniśmy chodzić ze spuszczonym wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Dylematy socjopaty, do pisania o jakim czy w jakim charakterze? Ja oznajmiam w tej chwili, że jestem zajęta i to automatycznie oznacza, że nie wypada zamienić ze mną słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kto lubi flirty i zabawę słowem powinien się zastanowić, czy chciałby żeby jego partner robił to samo. Może wtedy przestałby każdy manewrować przy granicy pojęcia zdrady. Zdrada to zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
internet dał nowe możliwości, kiedyś trzeba było umieć rozmawiać twarzą w twarz, być schludnie ubranym i ładnie pachnieć ;) teraz trzeba tylko zgrabnie składać literki :) ja osobiście wolałem to pierwsze, w drugim średnio się odnajduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet niewinne spojrzenie boli a co dopiero flirt no ale jeśli o tym nie wie to no problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Dylematy socjopaty, gdzie jest granica pomiędzy uprzejmością a flirtem i pomiędzy flirtem a zdradą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Gościu, to drugie też nieźle Ci wychodzi jak dotąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Socjopato rozumiem twój punkt widzenia, tylko dlaczego Ty stawiasz się w roli sędziego? są różne życiowe sytuacje. To forum erotyczne jeśli ktoś czuję się tutaj źle to dlaczego zagląda? Myślę że jest miejsce dla tych "czystych" i dla tych "zdradzających" najważniejsze by jedni nie probowali nawracać drugich bo każdy ma swój rozum i swoje sumienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustalmy jedno ci zdradzający są nic nie warci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję subtelnaja, ale to nic takiego zwykła rozmowa;) flirtowałem tutaj ostatnio nawet, ale mój pomarańczowy nick się komuś spodobał i teraz nie różnie się niczym od innych pomarańczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Socjopato myślę że jednak nie ma sensu ta dyskusja, bo ja patrze na to bardziej liberalnie, Ty bardziej konserwatywnie :) I nie oceniam który punkt widzenia jest lepszy, każdy ma swój i przy swoim zostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Dylematy socjopaty, oczywiście możesz i masz takie prawo do wyrażenia własnego zdania. Dlaczego jednak zignorowałeś dwie moje wypowiedzi do Ciebie skierowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta ma prawo do przygody, czytaj.zdrady i tego sie trzymajmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Też mi się zdarzyło i też z innego nicka. Ciekawe czy nie pisaliśmy ze sobą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flirt boli bo poświęcasz uwagę i oddajesz część siebie innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Socjopato jestem facetem :D Tym samym który "flirtuje" z subtelnaja;) To tak w ramach wyjaśnienia i ja już kończę tą dyskusje, bo szkoda mi na to energii i mojego konserwatyzmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
17:18 dokładnie gościu wyjałeś mi to z ust, raz sie żyje a latka lecą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak uważasz subtelnaja? kobieta może zdradzić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Socjopato, my kobiety traktujemy zdrade jako odskocznie od codzienności, a faceciki robią wielkie halo bo zła kobieta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
W sytuacji kiedy jednak wolnymi ptakami nie jesteśmy, każdy gdzieś sobie pewnie granicę stawia. To sprawa indywidualna i zgadzam się z gościem, że najlepiej jeśli każdy będzie to miał na własnym sumieniu. Dwoje flirtujących ludzi, nawet jeśli są zajęci, nie wyrządzają Ci chyba wielkiej krzywdy Socjopato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Nie uważam tak:) musicie wychwycić które wypowiedzi są"moje":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flirt był zawsze, jest i będzie i choćby nie wiem jak się denerwować to natury ludzkiej nie zmienimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursie flirt
zatem ja też się podpisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
17:26 Nieładnie jest zaglądać komuś do sypialni, zdrady były, są i będa, a czego oczy nie widzą sercu nie żal. Facet nie musi o wszystkim wiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradzajcie netowo ile wlezie drogie Panie ale najpierw liźnijcie podstaw netu. Wyczyść historię to nie wszystko. Chyba, że macie faceta tolerancyjnego albo głupka, który też nie kuma, że wszystko można odtworzyć i też wysyła swojego fiuta komu popadnie . Wtedy flirt może skończyć się w poczekalni sądowej.Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulturalni zostaja kolegami/przyjacielami a wulgarni dymaja taka jest prawda o kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×