Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość subtelnaja

czy piszą tu jeszcze kulturalni i nie wulgarni mężczyźni?

Polecane posty

Gość gość
To jak usunąć dowody zdrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Dziękuję bliźniaczko za prowokowanie ale nie do końca o to mi chodziło. Socjopato, zdrada to zdrada. Czy fizyczna czy emocjonalna to boli tak samo. Gdzieś burzy zaufanie które ciężko odbudować, ale ten temat nie o tym, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze w*****ać tą pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Cała naga prawda gościu:) ponieważ nie szukam do dymania...stąd temat taki a nie inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Socjopato, musiałeś wiedzieć czego szukać i gdzie...i podejrzewać przede wszystkim, czyli dała Ci powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursie flirt
Tak, zdrada boli tu nie ma wątpliwości, ale też chyba czegoś brakowało w związku skoro szukała ;) Co oczywiście Jej nie tłumaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej kumpeli orzekną rozwód z jej winy, bo jej facet ma wszystko co ściemniała na czatach z innymi a on tyrał za granicą :( Wszystko znalazł, fotki, zapisy rozmów, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursie flirt
i dlatego ja nie wierze w związki na odległość :) okazja czyni złodzieja,niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie wchodzicie by namierzyć potencjalną zdradzajaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Trzeba się pilnować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, kiedyś romansidło i skok w bok się kończył gdy się drogi rozchodziły, dziś są zapisy, bo ludzie wpadli w sidła netu i dowody są na wyciągnięcie ręki. Ku przestrodze, bo okaże się że flirt popsuje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jak usunę historię to skąd on może wiedzieć co jak i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursie flirt
no cóż powoli czas na mnie :) internet to nie jest to co powinno zajmować mi czas w czwartkowe popołudnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytam
A jak usunąć to co się pisało na chatach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
po kursie flirtu...zajrzyj kiedyś:) gość też zniknął...również zapraszam. I w ogóle każdego kto się odnajdzie w nie wulgarnym temacie:) również już zmykam. Do sklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursie flirt
subtelnaja tym gościem z którym pisałaś cały czas byłem ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj oj oj już nie udawaj takiej świętoszkowatej i chyba tylko ten koleś po kursie flirtu będzie łykał twój subtelny nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak usunąć zapis naprzykład takiej rozmowy jak ta? przecież IP jest k***a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj oj oj już nie udawaj takiej świętoszkowatej i chyba tylko ten koleś po kursie flirtu będzie łykał twój subtelny nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:02 da sie wymazać ślady i nie polega to napewno na usunieciu historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma też ma taką sytuację i jest na sprawie rozwodowej rozwód z jej winy, bo jej mąż miał zapisy wszystkiego co zapisała w kompie. Sama nie wiem jak to możliwe. Jej chodzi o dzieci ale syf z tego wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IP to jak kod pocztowy, wbijcie sobie to do łbów :classic_cool: Jak przyjdzie na sprawie co do czego to można wszystko wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet z telefonu na karte po imei można, bo to jak odcisk palca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Fajny temat. Zaczęło się od pytania bez odpowiedzi, potem zrobił się syf oczywiście, ale na koniec dyskusja potoczyła się całkiem ciekawie. :) po kursie flirt dziś i dlatego ja nie wierze w związki na odległość usmiech.gif okazja czyni złodzieja,niestety smutas.gif Coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siadam do kompa i bawię się.w usuwanie, cała noc przede mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie
Jeszcze jakiś czas temu można było tu sympatycznie pogadać. Było mnóstwo wyluzowanych, wesołych ludzi. Rozmowa sama sie toczyła, rozmówców przybywało, aż przyjemnie było tu zajrzeć :-) Wierzę w to, że jeszcze wrócą te czasy. Myślę jednak czasem, że nie dziwię się, że tyle osób zniknęło lub przestało się udzielać. Ile można czytać te same bzdury wyssane z palca. Oczywiście nie wszyscy muszą się lubić czy zgadzać ze sobą, ale można w kulturalny sposób załatwić sprawę. Bardzo podoba mi sie postawa kilku osób, które zawsze szczerze z niebieskiego nicku piszą, co myślą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są programy szpiegujace wystarczy ściągnąć go na dany sprzęt program nie ma żadnej ikony wygląda jak zwykły plik który ściągamy podczas aktualizacji wpisuje się swój mail i hasło dowolne program konfiguruje się z poczta i to koniec każda literka wystukana na klawiaturze danego komputera będzie odtworzona kiedy z dowolnego sprzętu odwiedzimy stronę tego programu i się zalogujemy będzie widoczne jakie strony były odwiedzane jakie programy ściągane wszystkie hasła dosłownie wszystko co robiło się na danym sprzęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny dran ma rację. Chwila i jeżeli komuś zależy do wszystko wyciągnie. Dokładny zapis, a jeżeli z kompa korzysta parę osób to co za problem określić kto co pisał? Co wy Dziadki po 60 jesteście, że trzeba wam to tłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha czuc cię od rana. Pisałas o 16.25 macicielko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×