Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie macie duze mieszkania ?

Polecane posty

Gość gość
Dom 160m2 dol: garaż na dwa auta Kotłownia Wiatrołap Salon z jadalnia Kuchnia łazienka Spiżarka Klatka schodowa Góra : 3 sypialnie Łazienka pralnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz powieje patologią... 52m, 2 pokoje, łaz. i kuchnia. 1 dziecko, drugie w drodze. Dziwi mnie, że nikt z was nie mieszka w bloku z wielkiej płyty, których jest mnóstwo, a w których takie warunki to stadnard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój złodziej
to teraz podajcie adresy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38m , 2 pokoje póki co 1 dziecko, za pół roku drugie. W planach większe mieszkanie za jakieś 2 lata. ps. Mieszkałam 20 km od miasta, w domu i nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój złodziej dziś to teraz podajcie adresy smiech.gif x i miejsce, gdzie trzymacie kasę, oraz godziny pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50m2 dwa pokoje (maly przedpokoj, salon, pokoj corki, osobna kuchnia, lazienka i WC) W planach zakup wiekszego, 3 pokojowego, min 75m2.... moze za dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlodziej --> U mnie w domu kasy nie znajdziesz ... a do przedmiotow sie nie przywiazuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 m2, 12 pokoi, 2 kuchnie (1 otwarta na taras z kominkiem), 3 łazienki, 2 korytarze, 1 poddasze jako niepodzielone pomieszczenie z sauną, bilardem itd, pomieszczenia gospodarcze typu garaż, kotłownia, spiżarnia, warsztat itp. Dwoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym bardzo chciała miec chociaż swoje 40 m2, wynajmuje mieszkanie 2-pokojowe + kuchnia, dwójka dzieci, bez sensu :( zazdroszczę i jednocześnie gratuluję, że potrafilyscie się tak dobrze ustawic w zyciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blok z plyty, 72m2 :sypialnia,garderoba,kuchnia i salon, 2 pokoiki ,lazienka i "skladzik" na pralke i srodki czystosci itp. W naszym bloku sa tylko takie mieszkania i ok 60m2. Przedpokoju nie mamy bo wyburzylismy sciane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ta od 72m,mamy jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co robicie w tych 12 pokojach? bawicie się w chowanego? czy to pensjonat ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pewni też kredyt na perdylion lat, współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawalerka 37m, jeden pokoj kuchnia i lazienka. dwoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34m ,dwa pkoje,kuchnia ,łazienka,przedpokoik no ja to już margines społeczny :D jedno dziecko i ja z mężem :P CO NAJWAŻNIEJSZE NA SWOIM małe ciasne ale własne,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy kredytu. Każdy pokój ma swoją funkcję. Jest biblioteka, garderoba, pralnia, pracownia, jadalnia, kino domowe, sypialnia dla gości. Teraz sprawdza się to wszystko świetnie, a w przyszłości, jak któreś dziecko zechce z nami mieszkać, to bez problemu będzie można wydzielić 2, a nawet 3 samodzielne mieszkania. W razie " w ", także wynająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jakie macie duże mieszkania?" Raczej "Jak duże macie mieszkania? " bardziej po polskiemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
72m. Aneks kuchenny z salonem plus sypialnia. Pierwsze dziecko w drodze. Mieszkamy na parterze w domu, na górze rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
71m2, 3 pokoje, kuchnia z jadalnią (zrobioną z najmniejszego pokoju). Duży balkon, piwnica, garaż murowany kupiony tuż obok. 1 dziecko, 2 w drodze. Blok z końca lat 80tych, nie płyta tylko rama h (technologia mieszana). U mnie w klatce tylko tskie mieszkania. Nie każdy stary blok to ciasne klitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
74m2, mieszkanie w kamienicy, dwa duże pokoje, jeden malutki, duża kuchnia, wąska nieustawna łazienka, 1 dziecko (więcej nie będzie), 1 kot, no i my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie 110m. Dziecko pierwsze w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120 m mieszkanie pietrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 150 m. Ale tez jest to klocek. Na dole kuchnia i salon - ale oddzielnie, czego zaluje. Garderoba przerobiona z malego pokoju, lazienka i wc. Niestety w lazience na dole jest wanna - bedziemy remontowac. I kotlownia. Na gorze 3 duze pokoje, wc i lazienka z prysznicem ( tu bedzie wanna). Ogolnie dom zbudowali pod konieec lat 90-tych moi t esciowie bez odrobiny gustu. Ciagle cos remontujemy,przestawiamy. Ale kredytu nie mamy. Ogrod mamy ogromny, garaz i duzy taras.Mieszkam na obrzezach Krakowa. 10 minut do rynku glownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, mieszkamy w 3-jke. Kolejne dziecko w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apartament ok 100m2. Na dole 2 pokoje, lazienka, u gory salon, lazienka i kuchnia. Mamy jedno dziecko, w planach drugie. Mam tez psa i kota+2ptaki, wielki taras, ogrodek, 2 miejsca garazowe, basen dostepny dla mieszkajacych tutaj itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:46 Ty ich po stopach całuj ze dali wam ten dom a nie psiocz ze bez "odrobiny gustu" wielka wirtuozko tematu. Ciekawa jestem jak Ty sobie tam remontujesz...i jak z Twoim GUSTEM Takie mieli pieniądze i kaprys wiec tak sobie zbudowali-zabronisz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:46, też jestem z Krakowa. Jaka to dzielnica na obrzeżach, że jedzie się tylko 10 minut to centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka plyta,64m kw, 3 pokoje. Wiadomo, ze wolelibysmy nowsze budownictwo z wielkim tarasem albo dom. Mamy kupiona nawet dzialke po miastem, 15km do centrum,ale....Po pierwsze mamy swietna lokalizacje kolo parku. Bloki stoja w duzych odstepach, cala infrastruktura pod nosem. Szkoly, przedszkola(nie ma problemu z miejscami),sklepy. Znajomi w nowych blokach patrza sasiadowi prosto w oknach. Tak jak patrze na nowe bloki zawsze mi cos nie pasuje. A na dodatek tyleeee kasy trzeba wylozyc. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trzypokojowe mieszkanie, mieszkam z mężem i córką i jak dla mnie to mieszkanie jest super. :) Spełnia nasze potrzeby. Znalazłam je dzięki http://pcn.center/ , bardzo szybko i sprawnie udało się to załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje się jak patologia... 30m i pierwsze dziecko w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×