Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BlondynaM

UWIELBIAM PIEŚCIĆ SOBIE CIPKE

Polecane posty

Gość gość
No i uczynili sie dziewczyny blondynka jestem facetem Moze podasz@ to spokojnie sobie popiszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kucharka w postaci babci, sprzątaczka w postaci mamy. Dziecmi się opiekuje dziadek, bo mąż dawno poszedl na d****** Taka jest prawda blondynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondynów sama że sobą gadasz? Jaki to poziom schizofrenii? Piłas nie Pisz. Twojego faceta to mi żal tzn tego wibratora :-D:-D Zmień baterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
gość chcesz to pisz tutaj nie obchodzą mnie oni. .usiadłam sobie na tarasie i rozmyslam jacy Ci ludzie są żałośni. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie z toba popisze ale nie chce sie babrac w tym gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatwedlugblondynki
Kochana dobrze mowisz przyda Ci się taki odpoczynek z partnerem w ciepłych Krajach. A co zrobisz słońce ze ludzie tacy są? Na głupotę nie ma lekarstwa. Głupie kury brzydkie zawsze będą zazdroscili, tak było jest i będzie kochana nic na to nie poradzisz glowa do góry: --* na week będziesz smazyc dupke w Turcji czy gdzie tam chcesz: ) ciesz się tym słońce: *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
gość ajj tam możemy pisać.. :) Ja tam mam gdzies ich. . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz sama ze sobą!!!!! Nie widzisz jaka jesteś prosta? Młotek już jest bardziej fascunujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
swiatwedlugblondynki święta racja kochana. . :) w sumie tak. .czym Ja się przejmuję? Mam takie życie z******te a o bzdurach rozmyslam. . Hihi buziii moja Ty: *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcesz podać @ to Moze innym razem jak bedzie spokojniej nie lubie takiego klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
11:22 ok to kiedy indziej. . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż zapiertala żeby było na opłaty a ten gruby leń siedzi żre czipsy i żyje marzeniami walac się pod publikę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Babrac w gnoju" dziećmi się zajmij Koniobijco :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszukapracy
BlondynaM a tu co tak najezdzaja na Ciebie? Co za ludzie. Ja chętnie popisał bym z Toba albo nawet się umówil. Mówisz znaczy piszesz że siedzisz na tarasie pewnie masz spory ogród, nie potrzebujesz do pracy ogrodnika? . Jestem dyspozycyjny, znam się na ogrodnictwie, posiadam doświadczenie. Mam 25 lat wysoki szatan, dobrze zbudowany. Na priv napisz emaila jak blisko mnie to z chęcią przyjdą na rozmowę kwalifikacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sobie pieszczę moją myszkę. i co w tym złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
gośćszukapracy w sumie to mam 5 ogrodników. .ale napiszę do Ciebie tylko muszę z moim się skontaktować czy wziąść jeszcze jedną osobę do ogrodu bo on coś mówił że 5 starczy osób. .ale jak tak Ci zależy to może uda mi się jego namówić. . :) 25 arów jest. .nie jest taka duża. .ale jest pracy dużo bo wiesz jak lubię dużo kwiatów i w ogóle tak kolorowo i muszą się biedni ogrodnicy męczyć ale jestem dobrą szefową:):):) tak że porozmawiam z moim i odezwę się: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie może być prawdziwa:( Gdzie takie tępe strzały produkują?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszukapracy
Seriooo? Dziękuję Ci dobra kobieto. Nie boję się ciężkiej pracy. Będę tu zaglądał, napiszesz na priv znaczy się napiszę Pani na priv jak już się Pani z partnerem dogada. Ale się cieszę:) !!! Dziękuję jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
Spokojnie, nie ma za co. . :) to proszę tu zaglądać często na pewno się odezwę:):) i proszę nie dziękować bo to jeszcze nic nie wiadomo. . :):):) Pozdrawiam gorąco:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszukapracy
nie wiem jak mam Pani dziekowac upsss przepraszam bo znowu podziekowalem, oczywiście ze bede zaglądał co 30 minut, miłego dnia życzę Pani, proszę pozdrowić partnera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onablondyna wczoraj Fujj to obrzydliwe. Ja mam 20 lat a mój ojciec jest w Twoim wieku . Bleeee, w ogóle co ta dziewczyna sobą reprezentuje? Obrzydliwa jest, ze wzięła sobie faceta, który mógłby by być jej ojcem . Współczuję żonie Twojej i dzieciom. . Ja gdybym się dowiedziała, ze mój ojciec takie coś zrobił to od razu pomogła bym mamie jaja mu uciąć. Mnie też próbowali podrywac i umawiać się na seks faceci w Twoim wieku. Nie uważam, że jestem idealna ale jestem wysoka blondynka o dużych piersiach, szczupła i wgl. Normalna kobietka jestem: )... no i próbowali a Ja im na to, że czuła bym się jak bym ze swoim ojcem spała fujjjj obrzydlistwo. I fakensa na koniec. Niech spierdzielaja stare dziady. Pozdrawiam ! oczko.gif :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat:D Tatus,.mamusia i bida az piszczy. Ty męża widziałaś:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
11:48 co to jest niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onablondyna wczoraj dobra idę z tego forum bo widzę, że jakieś napalence zaczynają się przystawiac bynajmniej. . To ciao! :D:D Zapomnialas leków biedactwo:D A ja chciałem cię lizać bleee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj blondyno tym Egiptem I Turcja to sobie W kolano strzelilas.Hahaha.Jakbys byla taka jak piszesz to bus nie pisala o weekendzie wlasnie tam.W Te miejsca to teraz przecietny Kowalski moze pojechac.Wiec skoncz juz z Ta zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz tworzyć projekty zmień pismo i jego charakter bo widać na odległość twoją głupotę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
11:52 nie wiem o co Ci chodzi. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
Nie rozumiem was. . Odwalcie się. . Bo na prawdę jesteście nudni. . Biedactwa. . :( :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D j***e co za idiotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolimy być nudni niz chorzy na umysle tak jak ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×