Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BlondynaM

UWIELBIAM PIEŚCIĆ SOBIE CIPKE

Polecane posty

Gość Lysydran
Kurwa mac zejdzie z niej! O c***a wam chodzi? Zazdroscicie przydupasy? Jej sprawa czy piesci cipke ! jak partner non stop w firmie to musi się zaspokajac! Lepiej jak sama sobie to robi niż jak by miala zdradzać swojego. A to gdzie sobie jedzie w cieple Kraje czy k***a w zimne to jej sprawa do c***aa Pana co was to? Jebnieci to wy jesteście, odj***c się od niej i s*******ac do pracy i kuchni! Z tego co czytam tutaj to same niew******ne prawie p***y siedzą i p*****la! Do kuchni mezom obiady gotować.! Pozdrooo blondyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego jej zazdroscic? Głupoty? Znudzona życiem bajjopisarka badająca sama że sobą. Matka gotuje obiad babka sprząta, ta siedzi i myśli z nudów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łysy zwaliles już sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lysydran to blondynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta blondyna już od dawna pisze sama ze sobą i poziom jej wypowiedzi świadczy, że rzeczywiście jest głupia krowa. To albo jakaś stara locha albo nawet facet. Do Imperium lub Sam jej daleko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podniecona9

Nie ma to jak rozpocząć dzień od pieszczenia swojej cipki. Przydał by jej się jakiś masaż z innej ręki nuż moja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Podniecona9 napisał:

Nie ma to jak rozpocząć dzień od pieszczenia swojej cipki. Przydał by jej się jakiś masaż z innej ręki nuż moja 

iiiiiiiiii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard jestem

Pomysl że pieszcze twoje sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×