Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak wyglądają wakacje za granicą??

Polecane posty

Gość gość

Nigdy nie byłam za granicą i nie wiem.. Idziesz do biura podróży i co ? Trzeba się uczyć języka obcego w zależności od kraju czy jak? Jak to wygląda z wyżywieniem, zwiedzaniem różnych miejsc itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdżę na własną rękę i szerokim łukiem omijam biura podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie znasz języka to może lepiej z biura, ale jak znasz choć w podstawy angielskiego śmiało możesz jechać gdyż na lotnisku dworcu czy hotelu znają ten język. Słowacki czy Czeski jest podobny do Polskiego ale i tam przydają się podstawia znajomość angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tylko dwa razy byłam z biura podruży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie planujesz wyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego omijasz szerokim łukiem? Czy to znaczy,że biura wszystko zalatwiają i jedzie jakiś pilot wycieczek i na miejscu wszystko załatwia czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W słowie - podróży zrobiłam błąd sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nigdzie , ale chciałabym do Hiszpani czy gdzieś kiedyś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy gdzie pojedziesz... ja osobiście polecam Chorwację :) Jeżeli dobrze poszukasz uda Ci się znaleźć tanie opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno jakbyś chciała jechać do Paryża to oni nie znają nawet angielskiego i uważają że każdy powinien znać francuski ja tam byłam z biura i jeszcze jedna uważam że Paryż jest ogromny i bardzo męczący do zwiedzanie ale warto go zwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiego lotniska masz najbliżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katowice Pyrzowice. Po prostu mi opiszcie jak wygląda taka organizacja przez biuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Augustin ile płaciłaś ? Możesz coś więcej o tym powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez biuro wszystko jest proste musisz wybrać odpowiednie biuro jest zasada że im tańsze tym gorsze i jedzesz chociaż uważam że następnym razem pojedziecie sami bo tak jest lepiej ale pierwszy raz może rzeczywiście lepiej z biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jedziesz z biura to jedz do Paryża warto chociaż raz być w Paryżu a jak nie znasz francuskiego to lepiej z biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno turyści dzielą się na tych co chcą zwiedzać i na tych co lubią plaże i morze musisz wiedzieć co chcesz czy zwiedzać czy wylegiwać się na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Paryżu syf , kiła i mogiła. Nie ma żadnych rodowitych francuzów, tylko sami afrykańce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dynna

to zależy na jakie biuro podróży sie trafi..Ja się cieszę, że mam teraz sprwadzone biuro podróży Coral Travel. Z nimi to jest pewnie i bezpiecznie. No i wyjazdy są ciekawe i udane. Fajnie się z nimi wypoczywa za całkiem dobrą kasę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja lubię to biuro bo można na prawdę dobrze odpocząć z nimi i bezpiecznie! także to biuro polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lecisz ryanair sun, to macie 40kg na parę (jedna walizka może mieć 10 kg druga 30), ja wróciłam z KOS, weź że Sobą gotówkę,bo karta można płacić tylko w restauracjach lub w marketach,mniejsze sklepiki itd tylko gotówka. Ja miałam filtr 20ke i spokojnie mi wystarczył.Wez leki od żołądka, szampon,odżywkę itd przelałam w domu w pojemniki 100ml i spokojnie mi wystarczyły.komunikacja miejska średnio się opłaca jeździć, my wynajelismy auto za 25 euro na 4 osoby i jeden dzień zwiedzaliśmy ważniejsze rzeczy, reszta skuterem 8 euro dzień.Polecam zabrać 2 pary okularów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Iprra napisał:

Jeżeli lecisz ryanair sun, to macie 40kg na parę (jedna walizka może mieć 10 kg druga 30), ja wróciłam z KOS, weź że Sobą gotówkę,bo karta można płacić tylko w restauracjach lub w marketach,mniejsze sklepiki itd tylko gotówka. Ja miałam filtr 20ke i spokojnie mi wystarczył.Wez leki od żołądka, szampon,odżywkę itd przelałam w domu w pojemniki 100ml i spokojnie mi wystarczyły.komunikacja miejska średnio się opłaca jeździć, my wynajelismy auto za 25 euro na 4 osoby i jeden dzień zwiedzaliśmy ważniejsze rzeczy, reszta skuterem 8 euro dzień.Polecam zabrać 2 pary okularów

Moze juz w koncu wykombinowala przez te 8 lat jak pojechac za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×