Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mnóstwomyślinaminutę

jak Wam się podobam?

Polecane posty

Gość gość
Juz ja bym cie rozgrzal odpowiednio autorko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywny "Świr" sweet dziewczyna :D dodaję do ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie podobasz , jesteś za szeroka w barach...taka kobieta śląska , szeroka w barach w du/pie wąska:classic_cool:Najładniejsza jest jednak klepsydra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 11:09 - dziękuj***ardzo za tak mile slowa, jesli chodzi o te zdjecia ktore mialam wyslac na maila to byla sciema.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJamLasica
Autorko,sorki ale mysle podobnie,ze wstawiaja zdjecia ci co chca podniesc swoje ego.Niemozesz zablysnac czyms innym?Bardziej wartosciowszymi "talentami"?Za 15-20lat i tak bedziesz pomarszczona-starosc cie nieominie.Czy wtedy tez powiesz"jaka jestem zayebista"?Jestes pewnie tym pokoleniem co zamiast miec dziecinstwo to mialo kompa i fusbuka,a jesli sie myle to i tak te rzeczy wypralo ci doszczetnie jak i innym mozg.Nia badz pustakiem.Cialo jak cialo moze i ladne ale niejestes jedyna.Na koniec sie zapytam czy duzo partnerow bylo juz w tobie czy dopiero zamierzasz by byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJamLasica
Autorko,sorki ale mysle podobnie,ze wstawiaja zdjecia ci co chca podniesc swoje ego.Niemozesz zablysnac czyms innym?Bardziej wartosciowszymi "talentami"?Za 15-20lat i tak bedziesz pomarszczona-starosc cie nieominie.Czy wtedy tez powiesz"jaka jestem zayebista"?Jestes pewnie tym pokoleniem co zamiast miec dziecinstwo to mialo kompa i fusbuka,a jesli sie myle to i tak te rzeczy wypralo ci doszczetnie jak i innym mozg.Nia badz pustakiem.Cialo jak cialo moze i ladne ale niejestes jedyna.Na koniec sie zapytam czy duzo partnerow bylo juz w tobie czy dopiero zamierzasz by byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezla laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×