Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym poznać, że kobieta się zakochała?

Polecane posty

Gość gość

Jak się zachowują kobiety zakochane w obecności 'Obiektu' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiecą im się oczy, uśmiech nie schodzi z twarzy, flirtują, żartują, czekają na ruch faceta bo nie chcą się ujawniać z uczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-peszę się -unikam kontaktu wzrokowego, gdy mnie peszy - gdy się już oswoję, np. długo rozmawiamy to patrzę w oczka - plącze mi się język - dążę do bliskości, lub odwrotnie uciekam jak poparzona żeby nawet leciutko nie dtknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekam na ruch faceta, takie mam staroświeckie podejście do spraw damsko męskich i wcale nie chodzi o to żeby zgrywać niedostępną. Tak już mam a jak się zakocham to już całkiem się blokuję i nie potrafię zainicjować pierwsza kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
11.07 to normalne .Każda porządna kobieta tak ma.Ja też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś typem księżniczki, która kocha tylko siebie i dlatego nigdy się pierwsza nie odezwiesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie maa nic gorszego jak kobieta która jak się zakocha to wariuje na punkcie faceta- dzwoni pierwsza, pisze smski aby tylko pokazać jak strasznie jej zależy. Moim zdaniem ktoś komu na kims zależy trochę się z tym kryje, udaje że wcale się tak szybko nie zakochał, bada się wtedy intencje drugiej osoby. Poza tym facet zdobywa, dajmy mu kobiety pole do popisu, nie róbmy wszystkiego za facetów. To facet ma się wykazać a nie my mamy mu się podawać na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem obecnie kobietą szaleńczo zakochaną i właśnie udaję że jestem wcale aż tak zakochana, raczej podchodzę póki co z dystansem do niego ale tak naprawdę w środku mnie skręca. Nie chce się pierwsza ujawniać z uczuciami. Spotykamy się, jest cudownie ale on jeszcze nie wie że skradł moje serce:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A potem będziesz marudziła, że "facec***atrzą tylko na wygląd" albo "faceci chcą tylko seksu" :) Odezwanie się pierwszej a latanie za kimś to zupełnie inne rzeczy lodowa księżniczko kłodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Będziesz jak idiotka siedziała cicho a inna powie mu cześć i zdobędzie jego serce a ty nadal będziesz patrzyła i może on zwróci na ciebie uwagę i zostaniesz chociaż jego kochaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maggie zrób coś ze swoją nową miłością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Regularnie zmienia podpaski...w oczach troche wiecej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety się nie zakochują tylko udają by wyciągnąć coś od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny (napiszcie please), co w takiej sytuacji w tym temacie: fajnie się gadało z dziewczyną świeżo poznaną w okresie letnim, wiadomo czas niezobowiązujący ( i wtedy patrzyła wprost w oczy i w ogóle;-) potem chciałem się z nią zobaczyć żeby to przełamać i już uciekała wzrokiem, czasami tylko leciutko zerkając, ogólnie była radosna ale nast. się wycofała, bez kontaktu, tylko internet ze musi sie uporządkować i cos tam zrobic (tego typu rzeczy) Wniosek: i nie wiem co z nią robić, lubię ją.. czy to znaczy że ma jakies problemy, albo ze ma kogoś i mnie nie chce, albo w kimś się zakochała i się czegoś boi Napiszcie jak to mogło wyglądać u was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie skręca też bo jestem zakochana i zrobiłam pewien błąd bo nie wytrzymała nerwowo. Odbija mi i sama się siebie boje co w tym stanie mogę robić jestem nieprzewidywalna. Teraz czekam aż się odezwie do mnie i zwariuje ale usunęła jego nr żeby mnie nie korcilo napisać pierwszej do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet jest jeszcze gorszy jak się zakocha w jakieś tak na 100%, odbija mu na max, zapomina o wszystkim, nawet zrobi z siebie totalnego idiotę żeby ją na chwilę zobaczyć aż sobie u nie nagrabi przez to i ma jeszcze bardziej pozamiatane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może jak się aż tak dziwnie zachowujecie i czasami na tym nie panujecie, to lepiej jakoś udawać że nic nie ma pomiędzy to może będzie łatwiej na początku, zamiast utrudniać sobie i wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swoim przykładzie : :) często pisałam , zawsze byłam wystrojona ;) , Miła, patrzyłam prosto w oczy.. przypadkowe dotknięcia., byłam blisko, często komplementowalam i nazywałam go mile, czule.. ale i zaczepnie :) To widać w naszych oczach i ten uśmiech. Najlepiej zwrócić uwagę na to jak ona zachowuje się w obecności innych mężczyzn. A jak to jest z wami panowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazywałam go mile, czule.. ale i zaczepnie to ostanie, masz przykłady..? bo umieram z ciekawości ;-) xxx jak ona zachowuje się w obecności innych mężczyzn normalnie tak jakby nic się nie działo, przecież nie zachowuje się tak z każdym, bo to już przypadek do zakładu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "To widać w naszych oczach i ten uśmiech." x No właśnie, ten uśmiech i oczy, mogłybyście to bardziej opisać, tzn. jak odróżnić TEN uśmiech i TO spojrzenie od zwykłego serdecznego uśmiechu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo mężczyznom zależy a kobietom nie. Mężczyźni potrafią kochać a kobiety nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No właśnie, ten uśmiech i oczy, mogłybyście to bardziej opisać, tzn. jak odróżnić TEN uśmiech i TO spojrzenie od zwykłego serdecznego uśmiechu?" x TEN uśmiech jest raz lekko nerwowy, a raz ciepły i radosny jakby zobaczyła górę czekolady. TO spojrzenie jest ukradkowe, maślane, często peszące się, innym razem przeciągły. I wcale nie ma ochoty od Ciebie uciekać. Widać jak przeciąga każdą chwilę z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba trochę niespokojny, unikający kontaktu gif NA www.fotoszok.pl/upload/838fb75a.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w ogóle, to jesteście pewne same, że jesteście zakochane? czy tylko może jestem zakochana, może się podoba (sama nie wiem), itd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sie szybciej zakoc***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.Kobiety szybciej się zakochują ale szybciej też odkochują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×