Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jestem zazdrosna!

Polecane posty

Gość gość

pewnie wiele kobiet tak ma, ale moja zazdrość jest nie do wytrzymania. Ja już sama nie moge tego znieść i nie wiem co robić, boje sie że go stracę. Mieszkamy 130 km od siebie, widzimy się raz w tygodniu, nasze spotkanie było całkiem przypadkowe, tak samo jak nasz związek. Bardzo go kocham i bardzo mi na nim zależy bo jest chyba najnormalniejszym chlopakiem jakiego do tej pory poznałam. Problem w tym, ze jestem zazdrosna o jego koleżankę. On mieszka w internacie, gdzie mieszka również jego koleżanka. On mi tego nie mówi, ale wiem, że czesto do niego przychodzi do pokoju bo "się nudzi". jestem o nią zazdrosna, mimo że on mówi, że ma chłopaka, na dodatek to jego dobry kumpel. Nie wiem, czy ten kolega też mieszka w tym internacie, chyba nie, bo wtedy ona chodziłaby do swojego chłopaka. Dzisiaj nie odzywa się do mnie cały dzień, bo napisałam, że skoro jest u niego to nie chce im przeszkadzać. Ufam mu, ale nie znam jej i nie wiem czy jej ufać. Chciałabym do niego zadzwonić, napisać, ale wolałabym żeby on to zrobił. Pomóżcie! Nie chce być juz taka zazdrosna, bo zalezy mi na nim i na naszym związku :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×