Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Hej dziewczyny u mnie dzisiaj 5 dni do planowanej @ :-) nie mam żadnych przeczuć :-) bola mnie tylko piersi i czasami brzuch :P Gratuluje dla wszystkich przyszłych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Ewelina tak mam :-) dwie siostry babci mają bliźniaki. Jedna ma jednojajowe A druga dwujajowe. Ja mam dwujajowe parke :-) tyle że jak staraliśmy się o dZiecko to byłam na CLO więc myślę że to dzięki temu bliźniaki. Owu miała miejsc ok 18dc wg śluzu. Temp nie mierzyłam monitoringu tez nie mialam więc tak naprawdę nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZSowa mama Dziś niestety coraz częściej słyszy sie o takich krwiakach. Na szczeście wiekszośc z nich sie wchlania i maleństwo rodzi sie zdrowe. A co powiedział twój lekarz na te sterydy? Nie możesz przestac ich brac na czas ciąży? Mensuk Trzymamy kciuki aby wyszły dwie kreseczki. Asiorrr test robiony wczoraj i dzis mial ta sama czulość? Bł tej samej firmy? Ewelinaa111 U mnie dzisiaj też 6+1 tc :D jestesmy na ym samym etapie. Ja tez mam codzienny problem z obiadami. Teraz to juz katastrofa. Nie gotowałam nic od soboty bo niestety nie jestem w stanie wąchać zapachów mięsa. Ale żeby mąż mi z glodu nia padl kupilam mu wczoraj Flaczki takie już gotowe. tylko sobie odgrzeje jak wróci. Ja dzis dokończe ryz który wczoraj ugotowałam... na sucho oczywicie. Mamarta Witaj :) Gratulacje . daj koniecznie znac po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nowe forum juz dziala. Wiem wiem..... mialysmy poczekac ale zglosił sie juz Airina i mysle ze pomału i wy mozecie sie dołączac. Juz niedługo mozna bedzie sie pochwalic pierwszymi zdjęciami z Usg. Nie bujcie się każda chetna bedzie mogla do nas dolączyc. Nie zamkniemy forum póki nie bedziemy z komplecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Z krwiakami sie leży??? Gin nic nie mówił. A ja pracuję i taki mam zamiar do końca ciąży. Chyba ze będę sie źle czuć. A tak w ogóle to czym sie różni krwiak od torbieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Justa choruje przewlekle od kilku lat a sterydy to jedyny lek który pomaga i który mogłam brać starając sie o dziecko. Nie brałam sterydów przez weekend i nie mogłam chodzić. Stawy mi wysiadają. Gin powiedział bym sie nie martwiła i biorę 4mg . Może hormony mi pomogą i będę czuła się dobrze i wtedy odstawie sterydy. W pierwszej ciąży nie pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez gin kazała leżeć jak miałam krwiaki ja czuje sie dziwnie ale nie wiem czy sobie nie wkręcam fazy dół brzucha mam ciagle napęczniały i czuje ze tak powiem intensywną prace jajników ale to zapewne po infoliku bo czytalam ze tak może być no zobaczymy :) czy któraś z was zażywała taki specyfik ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Testy różnych firm ale ta sama czułość 25. Jutro się wszystko wyjaśni... Żyje nadzieja ze wczoraj było jeszcze za wcześniej na bhcg bo to był 11 dzień od owu dlatego taka niska beta. @ jak nie było tak nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Witajcie. Czy mogę do Was dołączyć? Jestem w ciąży, termin mam na 2 sierpnia. Mam już 2 córeczki - 6latke i 4 latke. Liczę, że może tym razem będzie synek. Ciąża planowana, udało się na w 4 cyklu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Justa, dziękuję, dam znać na pewno. :) Ja póki co nie mam żadnych objawów. Udało nam się za pierwszym razem, podobnie jak przy pozostałej dwójce szkrabów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reox- witaj pewnie ze możesz !!:) miło nam , i gratulacje :) Dziewczyny a jak to jest z bliźniaki są dwa pecherzyki ? Czy mogą być tez z jednego pęcherzyka ?? Pytam bo nie wiem a tez mam predyspozycje do bliźniąt :P tata z bliźniąt , babcia z bliźniąt i dziadek tez hehe wiec z kazdej strony :) ale pęcherzyk był jeden temu pytam :) a u mnie 6 tc +4 dni pojutrze wizyta , nie moge sie doczekać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Mamarta - w jakim wieku masz dzieciaczki? Widzę, że nie tylko ja zdecydowałam się na 3 pociechę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Mamarta - w jakim wieku masz dzieciaczki? Widzę, że nie tylko ja zdecydowałam się na 3 pociechę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Mamarta - w jakim wieku masz dzieciaczki? Widzę, że nie tylko ja zdecydowałam się na 3 pociechę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Kurcze, kilka razy mi się wysłała odpowiedź. Sorki. Arina, przy bliźniętach powinny być 2 pęcherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna6950
A my wraz z córcią postanowiłyśmy wybrać się dzisiaj na zakupy. Odwiedziłam przy okazji koleżankę i jej córkę. Oczywiście potem spóźniłyśmy się na autobus i musiałyśmy czekać prawie dwie godziny na następny :p Pięć tygodni za mną jeszcze tylko 35 :) Szybko zleci:) Powoli ogarnia mnie strach przed wizytą u lekarza...nie mam żadnych dolegliwości, funkcjonuję normalnie (w ostatniej ciąży miałam mega mdłości) - ale każda ciąża jest inna i tego trzymam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - wyskakuje mi tam komunikat ze po 24 godz od rejestracji moge więcej postów pisać czy cos ze póki co nie mogę:P a to Ci chciałam napisać ""A spróbuj tylko moj link tam wkleić w " podpis" czy działa , moze masz jakiś błąd i sie nie da zrobic ale zrob próbę :P http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3s65go0guwv6a.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Airina - 6+4 DNI ;) ! TAK JAK JA ;) !! Justa wysałałam list do Ciebie ;) (sa-> to ja ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
reox, mam dwie córy, niecałe 3 latka i 14,5 miesiąca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe dziewczyny :) Szminkiroz, Janka wyslalam wam linka do nowego forum. :) Airina. Próbowałam z twoim suwaczkiem i niestety nic :( co so postów to nie wiem dlaczego tak się dzieje....ja nie maiłam takiego komunikatu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janka55- to super :) moze i nasze bąbelki przyjdą w tym samym terminie hihi :) Justa - kurde to dziwne i pewnie denerwujące ze sie nie da tego zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
chyba się prześpie dziewczyny:) Jakie atrakcje miałyscie na weselu, pomóżcie coś fajnego wymyslic mam tylko dwa miesiace zeby fajne weselicho odwalić :) mam juz open bar, fotobudke i sale zabaw dla dzieciaków, ustroją mi babki sale pod moje widzimisie i bukiet, ksiadz ogarnięty bez żadnych nauk, tylko papiery musze od usc ogarnąć i z kościoła do kościoła ... fryzjer kosmetyczka tez juz jest. po niedzieli zamawiam zaproszenia,tort, jak juz bedzie 100% pewny termin. dj, ostkiestry nic takiego nie mamy jeszcze, fotografkka zaufana akurat ma operacje w ten termin...;/ Suknie w styczniu bede ogarniać :) co jeszcze ? o czymś zapomne ;) ! Może coś pomożecie ;) z właśnych doświadczeń ;) Co myślicie o weselu bez poprawin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZAowa mama
Hej mamuśki, nie nadążam czytać waszych postów. Nie macie obowiązków tylko na necie? :) też tak chce. A teraz przy garach stoję, w jednym pomidorowa będzie a w drugim pyzy gotuje. Też bym chciała bliźniaki mieć. Tak od razu dwoje wychować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
No, u mnie już po obiedzie, teraz TYLKO zmywanie i sprzątanie po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Dziewczyny jak u Was jest z sluzem na początku? Nie ma czy jest? A jak jest to jaki? Że mnie cieknie coś mleczno białego. Nie pamiętam jak miałam w poprzedniej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janka ale ty masz energii :D podziwiam . Tak szybko tyle spraw załatwić... Na ile osób planujecie wesele? Z tego co piszesz masz przygotowane mnóstwo atrakcji. Bedzie bal na całego. Jeśli moge ci doradzic to zainwestujcie w dobrego dj najlepiej z umiejetnościami wodzireja. My mimo malego wesela i przewagi starszyzny bawilismy sie swietnie bo dj potrafił zabawic gości. Co do poprawin to my nie mielismy. Na drugi dzień spotkaliśmy sie z rozicami i rodzeństwem u teściów gdzie poczatkowo mieszkaliśmy. był wrzesień pogoda była super. wynajeliśmy namiot i siedzieliśmy na ogrodzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorrr u mnie bez wkładki sie nie obedzie.Moze nie jest go mega duzo ale czuje dyskomfort jak nie załoze wkladki i jestem tam wilgotna. Mój sluz jes lekko żólty czasami biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Assior, ale ty jeszcze nie w ciąży? Powiem ci ze u mnie ten ślu był całkiem onormalny. A w czasie owulacji nie był przezroczysty i ciągnący. Pęcherzyk pękł między 18-21 dc. Chodziłam tak jak i przed pierwszą ciążą na monitorowanie. Miałam bezowulacyjne cykle, pęcherzyki przerastały i pomagała tylko luteina. Justa, zaczęłam czytać od początku ten temat i bardzo ci współczuje. Mam nadziej ze sie wam uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×