Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość
a jaki masz fotelik? bo ja mam baby disign i dało się zdjąć. powinno dać rade bo dziecko przeciez będzie jeździć w nim gdzieś do roku czasu, a wiadomo może się zabrudzic edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki macie wózek edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta mamy taki sam fotelik ;-) tylko u mnie nie da się ściągnąć daszka. Ale i tak dałam rade. Juz się suszy na ogrodzie. Tak samo jak wszystko co mogłam ściągnąć z wózka. Został mi tylko daszek, jest z takimi wzmocnieniami bałam się ze się w pralce polamie. My mamy wózek Adamex Barlette. A wy Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja zamowilam fotelik kiddy, bedzie do odbioru dopiero za dwa tygodnie. wszystkie pierzecie wozek i fotelik? dziewczyny czy do szpitala trzeba miec wszystkie badania z okresu ciazy czy tylko te ostatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna wszystko u Ciebie dobrze?bo dawno Cie tu nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie nie da zdjac z fotelika to można gabeczka przetrzeć. Do szpitala na pewno trzeba miec wynik z grupa krwi i badanie na tego paciorkowca i ostatnie usg. I ew krew i mocz istatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
to bede musiala porzadek w tych badaniach zrobic bo ja wszystkie od poczatku trzymam razem i juz nie wiem co wazne, a co nie. przyszedl kurier z rzeczami dla malego, zamowilam bambusowy recznik i szczerze polecam. czegos takiego w dotyku to ja jeszcze w rekach nie mialam. dlugo się nad nim zastanawialam bo kosztowal ponad 100zl ale jest naprawde super, mam nadzieje ze w uzytkowaniu będzie tak sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam wózek firmy skrzat edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a mnie taka zgaga meczy ze boje sie cokolwiek jesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika mnie ostatnio tez często zgaga piecze. Szczególnie jak sie klade spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dzisiaj robiłam pierogi z jagodami edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Jestem w 35 Tc. Dłoń spokojnie między biustem a brzuchem się mieści. Zgaga przeszła i to duża ulga. Byłam dziś na wizycie i okazało się że mam kiepskie wyniki z moczu, dużo leukocytów i glukoza przekroczona dwukrotnie. Do tego znowu infekcja w pochwie. Mam powtórzyć badania i pokazać się za trzy tygodnie dopiero. No i oczywiście antybiotyk na infekcję plus urosept. Tylko tę glukozę zlekceważyła a takie przekroczenie ewidentnie świadczy o cukrzycy. Trochę się martwię czy nie stosując diety nie zaszkodzę maluszkowi. Na koniec rzuciła że widzimy się o ile w dotrwam, bo ona wątpi. I z rodzinnym kazała się skontaktować żeby wpis do karty ciąży zrobił. 6 kg na plusie do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to późno masz ta wizytę skoro to koncowka ciazy i masz takie zle wyniki i jeszcze ci mowi o ile dotrwasz:/ Ja mam wizytę w pn i juz bardzo nie mogę się doczekać! Strasznie Malo aga przytylas. Mysle ze jakby byla cukrzyca toprzyrost wagi twój i dziecka byłby większy. Ja pewnie juz z 13 albo 15 na plus mam ale to chyba i tak mniej niż w pierwszej c na tym etapie. Wtedy strasznie puchly mi nogi i ciekawa jestem czy teraz tez tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zróbmy mini tabelkę Piszmy tylko nick i datę porodu. Zobaczymy jak to wygląda.ktora pierwsza bedzie. Muusia 07.08 data wg usg pierwszego i tego mój gin kaze sie trzymać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći
edytkasynek1808 om 18.08 usg 08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a wedlug miesiaczki na kiedy masz? u mnie oba te terminy się pokrywaja :) 11.08 Aga przytylas jedyne 6 kg?to az niepokojace, macica, wody plodowe, dziecko, przeciez to wszystko wazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do was pytanie dotyczące porodu sn. Będziecie decydowały się na znieczulenie zewnątrzoponowe? edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg om to 16.08 rocznica mojego ślubu. U mnie w szpitalu nie ma znieczulenia!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Hej dziewczynki Medluje sie :) Ja nadal w dwupaku. Ostatnio jakos wciagnelam sie znowu w czytanie ksiazek, wiec coraz mniej jestem na necie. W weekend maz poprzestawial w pokoju u mlodego i teraz juz stoi lozeczko i komoda z przewijakiem a syn ma tez swoj kacik. Ale nadal wszystko na kupie lezy, ubranka nie poprane. Maz ciagle mnie motywuje, zeby juz wszystko przygotowac. Zakupy mam wzglednie zrobione, brakuje mi tylko koszul i biustonosza do karmienia. Jeszcze chcialam jeszcze jeden kocyk i ze 2 otulaczki zakupic. Brzuch coraz czesciej mi sie spina i coraz czesciej mnie pobolewa jak na okres tyle ze nie sa to jakies regularne skurcze. Mysle, ze na ten etap ciazy to chyba norma. Moniczka ta zgaga to norma, choc ja widze, ze w tej ciazy mniej mnie meczy. Duzy wplyw ma jednak dieta (np pomidory, truskawki powoduja zgage) no i zeby przez jakis czas po jedzeniu nie klasc sie na plasko bo wtedy te tresci zoladkowe sie cofaja. Mnie tez juz leci 35 tydzien. Dzis robilam badania ale wyniki bede miec dopiero za tydzien w gabinecie lekarza. Bylam u psychologa porozmawiac jak poukladac relacje z synem zeby potem nie miec jakis wiekszych problemow kiedy dziecko sie pojawi. Narazie psyholog powiedziala, ze to co robimy jest super i ze nastepny etap naszych dzialan dopiero jak mala sie urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzieś czytałam że od 1 lipca br mamy prawo zażądać właśnie tego znieczulenia. u mnie w szpitalu jest 2 anestezjologow znieczulajacych porody i sama nie wiem czy się na nie zdecydować edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Dziewczyny tak na szybko bo idę zaraz do fryzjera poprawić wygląd i samopoczucie: Jesli chodzi o zzo to ja miała w 1c i polecam i będę tez miała teraz jesli sie uda. Maly mnie strasznie boleśnie kopie i często w to samo miejsce. Az mi sie płakać chce taki to ból. U was tez takie intensywne te ruchy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta gtO juz chyba od roku jest to prawo ale mój szpital nie stosuje i juz:( Radosna to jak syna na to. Przygotowujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaa86
Ja tez mam cukrzycę ciążowa i 7 kg na plusie. Jak to lekarz mi wyjaśnił idzie to w masę dziecka. Ciaza nie moze być rozwiązana później niż w terminie usg wcześniej jak najbardziej. Podobno coś dzieje się z wodami a to jest niebezpieczne dla maluszka. Tez późno zdiagnozowano mi ta cukrzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×