Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Claudiie90
No kochane u mnie jeszcze parę dni do owulacji ;P po świętach dopiero.... ale kupiłam sobie sexy bieliznę :D tak dla męża świątecznie się ubiore :) może coś zauważy wkoncu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka Jesli masz ochotę zostań z nami. Będzie nam milo. :) to tylko kilka dni różnicy. Claudia Uuuuu..... Super pomysł. Na mojego męża zawsze działa ładna bielizna. Ja tez się lepiej czuje gdy mam na sobie cos seksownego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo mi bedzie:) cos mnie podkusilo zeby dzis zrobic dziwie sie tylko ze tak szybko pokazaly sie dwie kreseczki bo to nawet nie byl test z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi test wyszedł pozytywnie 5 dni przed@.... :) widocznie owulacja byla wczesniej niż sie spodziewałam. A ty kiedy miałaś termin miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi test wyszedł pozytywnie 5 dni przed@.... :) widocznie owulacja byla wczesniej niż sie spodziewałam. A ty kiedy miałaś termin miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.dzis poszlam do tego gin. Jest tętno dzidziusia ale jest tez krwiak i stad te krwawienia byly. Krwiak może urosnąć i udusić dzieco:(wiec ciaza zagrozona. Ze względu na infekcje dostałam doustnie duphaston trzy razy dziennie i globulki dopochwowe. W dodatku mój synuś sie pochorowal jest taki osowialy. Wymiotowal dwa razy. I obawiam sie co jutro będzie jak sama z nim zistane. Jestem podlana i plakac mi się chce. Choinki nie ubieram nawet. Nastepna wizytę mam miec 11.01 Karty mi jeszcze nie zalozyl. Jak zacznę bardzo krwawić to.mam dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa termin dopiero mam na 25.12 juz nie przyjdzie:-) moje objawy to ciagle nudnosci masakryczny bol glowy i brzuch jak na @ jest to moja trzecia ciaza w pierwszej urodzilam zdrowa coreczke druga poronilam w 9tyg.w obu byly dokladnie te same objawy i testy rowniez wychodzily kilka dni przed planowana @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musia Dziwie sie ze nie założył ci karty. Przeciez jest ciąża. Jest maleństwo, serduszko bije. A krwiak swoja droga. Paskudztwo niesamowite. Ja tez biorę duphaston 3x1 bo plamiłam na brązowo i w piatek lekarz na usg zauważył jakaś zmianę. Nie byl.pewien czy to krwią czy pęknięte naczynko. Jutro wieczorem mam wizytę i mam nadzieje ze się wyjaśni co to jest. Lekarz kazał mi leżeć. Wstawać tylko do wc i po to żeby przygotować sobie cos do jedzenia. Nic poza tym nie mogę robic. Uznał ciążę za zagrożona ale ja jestem dobrej myśli. Musia tez postaraj sie myśleć pozytywnie. Szkoda ze tak dlugo musisz czekać na kolejna wizytę. Tyle czasu niepewności potrafi wykończyć. Agatka Wspaniały prezent na święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Hej mamuśki Muusia ja tez tu pisałam o moim krwiaku. Też biorę dufaston i cyclo 3. I też sie go boję. Ale dziś byłam u lekarza i krwiaczek maleje a ciąża rośnie :))) lekarz jest dobrej myśli. A i jeśli czytałaś mnie wcześniej to pisałam chyba ze kazał mi zrobić babanie Attp i d-dimery. Wskazują one gęstość krwi i skłonność do krwiaków. Ale u mnie wynik był ok i obeszło sie bez dodatkowych tabletek. Więc sie nie martw bo nerwy i złe myśli też mają na to zły wpływ. Więc nie rycz a jutro choinkę ubieraj. Wystarczy ze śniegu nie ma a ty jeszcze chcesz świąt choinki pozbawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justa przeslalam maila z cyfra 8 to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justa przeslalam maila z cyfra 8 to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muusia nic się nie martw na pewno będzie dobrze, mnóstwo kobiet ma krwiaki które sie wchlaniaja wiec u Ciebie z pewnością tak będzie. Agatka serdecznie Ci gratuluje sama radość na magiczne święta. Dziewczyny kiedy zobaczylyscie dokladnie serduszko? Ja jutro pierwsza wizyta...MITI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te 3wypowiedzi to ode mnie cos mi posty znowu tnie...MITI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za dobre sliwa:) teraz bardziej o synka sie martwię. Mi nic o lezeniu nie mowil.chcial tylko zwolnienie wypisać ale ja jestem na urlopie wych. Ide myc butle siebie i spac. Dobranoc kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspacudów
Muusia trzymam kciuki i nos do góry ja byłam dzis u gina i wczoraj w szpitalu z Plamieniami. Krwiaki mam 2 ale jak zapytałam czy to zagraża ciąży powiedział ze absolutnie nie. Co gin to teoria. Dał cos tam na ex .. Na krwawienie gdyby sie pojawiło i duphaston . Nic nie dźwigać ;) będzie dobrze. rzsowa fajnie ze dobrze i rośnie bąbel, bule do przodu , duży ten krwiak masz? Agatka zostań z nami ja byłam marcowa 2009 a urodziłam w lutym :) Miti z tobą sie jeszcze nie witałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspa no to tez nieciekawie.moj synek eazy 12 kg nie da sie go czasem nie dźwignąć.maz juz pilecial. I potem znowu poleci 10.01 wiecjak będę miec wizytę to go nie będzie i zaś teściów trza wcisgac by z wnukiem zostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze dobre samopoczucie. Reox, co u Ciebie? Przy okazji chciałabym Wszystkim życzyć cudownych, wesołych Świąt. Od jutra będę bardzo zajęta i pewnie pojawię się na kafe po świętach, albo po 30.12 (wtedy mam kolejne usg). Trzymajcie się ciepło, do usłyszenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa co u ciebie? Na ktora masz dzis wizytę? Smikers a ty o której? Marta dzieki i wzajemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) Janka - kochana a lekarz tylko 25 dawkę Ci dał ?? Kurde mi dał 75 a teraz póki co mam 1,34 wynik TSH i dalej mam brać ciagle. Agatka1406- gratulacje !! To faktycznie piękny prezent na święta :) Miti - witaj :) jak tam samopoczucie u Ciebie ?? Muusia- Oh to musisz teraz szczególnie uważać na siebie ! Ale głowa do góry trzeba miec pozytywne myślenie. Oszczędzaj sie :* Jak tam inne kobietki , i wasze wizyty ? Justa czekam na wieści :) powodzenia :* U mnie póki co jaki leci , tez w stresie by było wszystko dobrze i od wizyty do wizyty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Mamarta - czekam na poniedziałkowy werdykt, dobrze że jest ta krzątanina świateczna + święta po drodze to szybko mi zleci. Ogólnie już czuję się pogodzona z sytuacją, co ma być to będzie. Ja także składam Wam wszystkim życzenia świąteczne. Aby te świeta były radosne, wzruszające, wypełnione czasem spędzonym z bliskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hej dziewczyny. Miło że ktoś pamiętał. U mnie wszystko dobrze. Ciąża jest młodsza niż z Om wynika. Dzidzi serduszko bije i mam brać luteine dopochwowo z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać po co.. wiecie?? Dobrze ze poczekałam spokojnie. Reox jestem pewna że u Ciebie też tak będzie! Musia i wyspacudow zdrówka wam. Z krwiakiem można donosic piękną ciążę! Resztę pozdrawiam!!! Haaaaapyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa to super jak wszystko jest w porządku !! Ja tez biore luteinę dopochwowo. Luteina zawiera progesteron, który ma ogromne znaczenie dla przebiegu ciąży przez cały czas jej trwania,ponieważ jej podawanie chroni przyszłą mamę przed poronieniem, pozwala zapobiec porodowi przedwczesnemu oraz przedłużyć czas trwania zagrożonej ciąży. Min ma takie zastosowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
outa - super, że serduszko bije i wszystko z maleństwem w porządku. Cieszę się bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Dzięki za opis juz poczytałam w necie. W poprzedniej ciąży nie brałam a lekarz ten sam no ale dostałam krwiaka w 10 tyg wiec może dlatego. Mam termin 7.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeata
Witam serdecznie dziewczyny! :-) super ze tak sporo jest was już tutaj jako przyszłe mamusie:-) u mnie 22 tydzien córcia kopie jak szalona a po wczorajszym usg wiem ze waży już 511g :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćbeata Witaj :) oo to swietnie !! To juz nie takie maleństwo :P super :* a jak Ty sie czujesz ?? Chciałabym juz miec ten 20-ty tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeata
Airina czuje się świetnie od początku ciąży :-) ominely mnie wszystkie objawy tak szczerze mówiąc :-) ja pamiętam jakby to było wczoraj jak robiłam test i szłam na pierwsze usg więc nawet nie będziesz wiedzieć kiedy to zleci;-) mała zaczęła dawać o sobie znać w 17 tygodniu a płeć poznałam w 14:-) a teraz to już kopie jak mały piłkarz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Airina nawet nie wiesz jak ja bym chciała mieć już po 30 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×