Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Witam was dziewczyny . 18 i 20stego grudnia robiłam testy pre test wyszły po dwie kreski słabiutkie. Przedwczoraj wykonałam beta hcg wyszło 70.13 mlu dziś powtórka więc chyba pobęde z wami na dłużej . Ostatnią @ miałam 23 listopada wtedy też samoistnie poroniłam i po miesiącu znów niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny . 18 i 20stego grudnia robiłam testy pre test wyszły po dwie kreski słabiutkie. Przedwczoraj wykonałam beta hcg wyszło 70.13 mlu dziś powtórka więc chyba pobęde z wami na dłużej . Ostatnią @ miałam 23 listopada wtedy też samoistnie poroniłam i po miesiącu znów niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa Super ze wszystko dobrze :) Gość beata Fajnie ze o nas pamiętasz :) cieszę się ze mała zdrowo rośnie. Masz racje ze ten czas szybko zleci. Pamiętacie jak jeszcze niedawno pisaliśmy o staraniach a niektóre z nas maja juz 9 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JedynaOna Witaj :) gratuluje. Tym razem na pewno się uda. Trzymamy kciuki. Napisz nam cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JedynaOna- witaj gratuluje !! :) 3mam kciuki zeby było wszystko dobrze ;) Outa- wierze Ci ale jeszcze troche musimy wytrzymać , oby w Nowym roku były same dobre wieści :) Justa - noo mi w piatek zacznie sie 10 tydzien wiec jakos leci , byle do przodu :P Kochane kobietki życzę wam przede wszystkim Spokojnych i Pogodnych Świat , i duzo wytrwałości i cierpliwości do rozwiązania :) no i najwazniejsze duzo zdrowia dla Naszych maleństw !!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta przyrosła po 48h na 166,57 także jest powyżej sredniej . cos o mnie mam na Imie Monika mam 26 lat. Mam jedną córke która ma 7 lat . Byłam grudniówką 2008 ;) Jestem kosmetyczką pracuje na własną reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Przyłączam się do życzeń wesołych świąt. Ja już nie mogę się doczekać tych pyszności a będzie jak zawsze ze zjem ździebko i będę pełna. Jeden plus tego obżarstwa: nie ma co przejmować się wagą i tak sie przytyje. Buziaki dla mam i staraczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
O tak te święta będą beztroskie. Wesołych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Wesołych Świat Bożego Narodzenia za rok juz z naszymi maluchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej to MITI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIAT :* Oj tak.... Możemy dzisiaj jeść ile chcemy boje sie tylko ze mdłości nie pozwolą na te pyszności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Hej laski żyjecie? Czy z przejedzenia leżycie i nie możecie nawet palcem ruszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) nieśmiało się witam. Jestem w 4t6d, kropka piękna, podglądana co kilka dni ze względu na poprzednią ciążę (w październiku straciliśmy córeczkę w 18 tyg). Beta w środę (23.12) 180,81, kropka na 1,5 mm, wczoraj już 3 mm, kolejny raz podglądamy się w środę. Mam nadzieję że będzie jeszcze większa i jeszcze piękniejsza :) Mam już dwie córki, chciałabym tu z Wami zostać jak najdłużej... termin mam na 30.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nierika to mamy tak samo bo i mam z wyliczen termin na sam koniec mca. Beta w srode 166 także bardzo podobnie . 30stego mam lekarza tylko bez uzg okaze sie co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Witajcie :) W sierpniu zostanę drugi raz mamą. Byłam grudniówką 2014:) dwie kreseczki zobaczyłam tuż przed świętami, mój gin przyjmuje dopiero po nowym roku i na 4 mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Witajcie nowe dziewczyny :) gratuluje 2 kreseczek. RZSowa mama Po raz pierwszy w święta nie jestem przejedzona :) mdłości nie pozwolił na jedzenie zbyt dużych ilości. Ale za to jestem bardzo zmęczona. Dzis nie wstaje z lóżka bo po prostu nie mam siły. Mieliśmy z mężem jechac do teściów ale nie dałabym rady tam siedzieć. Oczywiście popłakałam.sie z tego powodu bo miałam ochotę spotkać się z teściami ale nie mam na to sily. Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Czesc nowe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam poswiatecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam poswiatecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam poswiatecznie i witam nowe dziewczyny. Justa ja od 17 momentalnie padam, mam tak od jakiegoś tygodnia i jest coraz gorzej, teraz to ok bo mam wolne do 6 stycznia ale potem w pracy to się martwię...dodatkowo dopadly mnie mdłości i każdy mocniejszy zapach mnie drażni...MITI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Moje złe samopoczucie minęło kilka dni przed świętami. Źle się czułam 5-7 tydzień więc teraz jadłam i jadłam. Źle się czuję z obżarstwa. Nadal nie powiedzieliśmy nikomu o ciąży. Jakoś nam sie nie spieszy. Jak krwiak zniknie to wtedy. Zresztą powiem wam ze nikt nam nie życzył kolejnego maleństwa. Wszyscy są pewni ze ze względu na moją chorobę już sie nie zdecydujemy. A tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzsowa my również nic nie mówiliśmy, powiem po 12 tygodniu, juz raz poronilam jeszcze przed corka wiec wtedy i teraz dopiero po 12.. Zapomniałam Wam napisać bylam na wizycie 22 grudnia jest pęcherzyk i zarodek wielkosciowi dokladnie jak data od om mam kartę ciąży i teraz czekam na wizytę w styczniu MITI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZSowa mama Jak jest u ciebie z tym krwiakiem? Plamisz na brązowo? Miti Super wiadomość. A serduszko juz bije? Na kiedy lekarz wyliczył ci termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak u was z wzdęciami? Bo mnie przy pierwszej ciąży (7lat temu) jak i teraz męczą okrutnie....taka nadęta jestem a do szczupłych nie należe to tymbardziej wyglądam jak bym sporo przytyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justa serduszka jeszcze nie bylo lekarz mowil ze za wcześnie. Zarodek wielkosciowo jak na 6 tydzień czyli zgodnie z om. Termin 19 sierpień, będzie kilka dni różnicy z cora:)))jedyna ona wzdęcia u mnie również...MITI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Justa krwiak sie zmniejsza. Szczerze to nie wiem jakiej wielkości był na ostatniej wizycie, lekarz też nie mówił. Na usg na pewno był już mniejszy od pęcherzyka z maleństwem. A plamień nie mam i nie miałam. Lekarz owszem mówił zw mogą sie zdarzyć ale na razie jest czysto. A tobie współczuje mdłości, tyle pyszności na stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZSowa mama Bardzo dobrze ze się zmniejsza :) JedynaOna Co do wzdęć to odkąd mam mdłości i jem bardzo Malo to ich nie mam. Ale zanim dopadły mnie mdłości i jadłam normalnie to brzuch byl wzdęty prawie caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Witajcie nowe dziewczyny :) fajnie ze jest nas coraz więcej Rzsowa ja tez mam krwiaki (2) ale generalnie ok sie czuje. We wtorek idę do lekarza. Ja schudłam. Rzygam jak kot. Co zjem to ze mnie wylatuje. Makabra. Z córka 7lat temu miałam mdłości ale teraz to jak fontanna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×